باربری اصفهان به قم 09133898476

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری اصفهان به قم

باربری اصفهان به قم تحت نظارت گروه حمل و نقل پیک آموت آماده ارائه خدمات در زمینه باربری بین شهری است. این مجموعه باربری با داشتن نیروهای متخصص و با تجربه همواره می کوشد که رضایت مشتریان را با ارائه بهترین خدمات با بالاترین کیفیت و پایین ترین نرخ باربری جلب کند.

در باربری اصفهان به قم حمل انواع بار به صورت بین شهری مانند حمل اثاثیه منزل، حمل خرده بار، حمل کالاهای تجاری و بازرگانی، حمل محصولات کشاورزی و فرآورده های دامپروری، حمل تجهیزات صنعتی و تولیدی کارخانه های و کارگاه ها را با مجهزترین ماشین باربری توسط رانندگان با تجربه و آموزش دیده به صورت کاملا ایمن و با رعایت استانداردهای لازم انجام می شود.

برای استفاده از خدمات باربری اصفهان به قم می توانید با پشتیبانی پیک آموت تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید. سپس در کمتر از یک ساعت منتظر ماشین باربری متناسب با بار خود باشید.

همچنین برای سریع تر با باربری اصفهان به قم پیشنهاد می شود که با شماره تلفن 09133898476  یا شماره تلفن دفتر مرکزی 02152901 تماس حاصل فرمایید. در مجموعه باربری پیک آموت تیم پشتیبانی به صورت 24 ساعته و در تمام روزهای هفته (حتی در روزهای تعطیل) آماده پاسخگویی به شما مشتریان گرامی است. بنابراین در هر ساعت شبانه روز می توانید با این مجموعه تماس بگیرید و درخواست حمل بار خود را ثبت کنید.

نیسان بار برگشتی در باربری اصفهان به قم

نیسان بار برگشتی در باربری اصفهان به قم

در باربری اصفهان به قم برای حمل انواع بار از نیسان بار به عنوان پرکاربردترین ماشین باربری استفاده می شود. همچنین از آنجایی که دارای مزایای بسیار مانند ظرفیت بالای 2 تن و تعرفه حمل با توجه به حجم بار، محدودیت تردد نداشتن در سطح شهر، توان موتور بالا و بدنه محکم است، تولیدکنندگان و صنعتگران به صورت روزانه متقاضی حمل بار با نیسان بار بین شهری هستند.

نیسان بار برگشتی یکی از انواع حمل بار با وانت نیسان است که در هنگام برگشت راننده به مبدا صورت می گیرد. در این نوع باربری از مشتریان هزینه کمتری دریافت می شود، به همین علت به باربری ارزان و مقرون به صرفه معروف است.

نرخ کرایه در باربری اصفهان به قم

تعرفه حمل بار در باربری اصفهان به قم مطابق با نرخ اتحادیه باربری به صورت سالیانه تغییراتی خواهد داشت. البته ویژگی های بار و عوامل تاثیرگذار بر باربری تعیین کننده قیمت نهایی است و نمی توان برای حمل انواع بار تعرفه ثابت درنظر گرفت. از میان عوامل موثر بر باربری می توان نوع بار، وزن و حجم بار، مدت زمان بارگیری و تخلیه بار، فصل باربری، مبدا و مقصد باربری، نوع ماشین باربری و نوع سوخت و تجهیزات آن اشاره کرد. همچنین مواردی مانند استفاده از نیروی حمل بار و بسته بندی و بیمه نامه در افزایش هزینه باربری تاثیرگذار است.

برای اطلاع از نرخ کرایه باربری اصفهان به قم می توانید با پشتیبانی پیک آموت تماس بگیرید و با ذکر ویژگی ها بار خود از قیمت دقیق حمل بار مطلع شوید.

نرخ کرایه در باربری اصفهان به قم

پیک آموت، ارائه دهنده بهترین خدمات باربری بین شهری

گروه حمل و نقل پیک آموت با داشتن بیش از 20 سال سابقه در زمینه حمل بار به صورت بین شهری با مجهزترین ماشین باربری و 34 نماینده رسمی در مراکز استان ها و 64000 راننده نیسان بار در سراسر کشور آماده ارائه بهترین خدمات باربری به شما مشتریان گرامی است.

مجموعه باربری پیک آموت با ایجاد شبکه ای گسترده از ناوگان حمل و نقل با پوشش سراسری موجب شده است که متقاضیان در هر گوشه ای از کشور قرار داشته باشند، بتوانند از خدمات این باربری بهره مند شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه حمل و نقل می توانید با دفتر مرکزی باربری تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط دیگر