باربری اصفهان به یزد 09133898476

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار

02152901

کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری اصفهان به یزد پیک آموت

باربری اصفهان به یزد تحت نظارت گروه حمل و نقل پیک آموت مشغول به ارائه خدمات بین شهری به شما مشتریان گرامی است. این باربری با داشتن نیروهای حمل بار و بسته بندی متخصص و حرفه ای می کوشد که بهترین خدمات با بالاترین کیفیت و پایین ترین نرخ باربری به متقاضیان حمل بار است.

باربری اصفهان به یزد تمام امور باربری مانند حمل اثاثیه منزل، حمل خرده بار، حمل وسایل سنگین و حساس، حمل محصولات صنعتی و تولیدی، حمل کالاهای بازرگانی و صادراتی، حمل تجهیزات کارگاهی و کارخانه ای را با انواع ماشین باربری مانند وانت بار و نیسان بار به صورت کاملا ایمن و شبانه روزی توسط رانندگان با تجربه و آشنا به مسیر انجام می دهد.

برای استفاده از خدمات باربری اصفهان به یزد می توانید با پشتیبانی آموت بار تماس بگیرید و بعد از ثبت درخواست منتظر ماشین باربری متناسب با حجم و وزن بار خود در کمتر از یک ساعت باشید. در این باربری پشتیبانی به صورت 24 ساعته در تمام روزهای هفته حتی در روزهای تعطیل رسمی آماده پاسخگویی به شما مشتریان گرامی است.

برای ارتباط با باربری اصفهان به یزد پیشنهاد می شود با شماره تلفن 09133898476 تماس حاصل فرمایید.

عوامل موثر بر نرخ کرایه باربری اصفهان به یزد

عوامل موثر بر نرخ کرایه باربری اصفهان به یزد

هزینه حمل بار در باربری اصفهان به یزد با توجه به نرخ اتحادیه باربری به صورت سالیانه به فعالان این حوزه اعلام می شود. البته قیمت نهایی باربری براساس ویژگی های حمل بار و عوامل موثر بر باربری محاسبه خواهد شد. به این صورت برای حمل انواع بار نمی توان هزینه ثابت در نظر گرفت و ویژگی های بار مانند نوع بار، وزن و حجم بار، مبدا و مقصد باربری، نوع ماشین باربری و تجهیزات آن، فوریت در باربری، فصل باربری و زمان آن در نرخ کرایه حمل بار تاثیرگذار است.

همچنین مواردی مانند استفاده از کارگر حمل بار و بسته بندی و بیمه نامه با توجه به ارزش بار بر هزینه باربری موثر خواهد بود و موجب افزایش آن می شود.

برای اطلاع از نرخ کرایه باربری اصفهان به یزد می توانید با پشتیبانی پیک آموت تماس بگیرید و از نرخ دقیق باربری مطلع شوید.

نیسان بار برگشتی در باربری اصفهان به یزد

در باربری اصفهان به یزد برای حمل انواع بار به صورت بین شهری نیسان بار به عنوان بهترین و مجهزترین ماشین باربری استفاده می شود. حمل بار با نیسان بار بین شهری به علت مزایایی بسیار (مانند ظرفیت بالای 2 تن، نرخ کرایه پایین با توجه حجم بارگیری، بدنه محکم و امکان حمل بار در تمام جاده های کشور به خاطر قدرت موتور بالا) به صورت روزانه متقاضیان فراوانی دارد که به کارگیری از آن موجب کاهش هزینه باربری خواهد شد.

در حمل بار با نیسان بار می توان به نیسان بار برگشتی اشاره کرد که در صورت اعلام بار توسط راننده در مسیر برگشت به مبدا انجام می شود. در این نوع باربری از مشتریان هزینه کمتری دریافت خواهد شد، بر همین اساس در میان مشتریان به باربری ارزان و مقرون به صرفه معروف است.

نیسان بار برگشتی در باربری اصفهان به یزد

پیک آموت، ارائه دهنده بهترین خدمات باربری بین شهری

گروه حمل و نقل پیک آموت با داشتن بیش از 20 سال سابقه در زمینه باربری بین شهری به صورت شبانه روزی و 34 نماینده رسمی در مراکز استان های کشور و 65000 راننده نیسان بار در سراسر ایران، آماده ارائه بهترین خدمات حمل و نقل بین شهری به شما مشتریان گرامی است.

لازم به ذکر است که مجموعه باربری پیک آموت با ایجاد نخستین ناوگان سبک بار در ایران موجب شده است که شما متقاضیان حمل بار در هر گوشه ای از ایران قرار داشته باشید، بتوانید از بهترین خدمات باربری بهره مند شوید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه حمل بار بین شهری می توانید با دفتر مرکزی باربری تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط دیگر

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.