تعرفه باربری انزلی

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری انزلی پیک آموت

تعرفه باربری انزلی به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه به آن اشاره شده است. بندر انزلی از دیگر شهرهایی است که باربری از آنجا توسط گروه حمل و نقل پیک آموت انجام می شود. بندر انزلی در قسمت شمال غربی ایران قرار گرفته است. از طریق مجموعه پیک آموت شما مشتریان گرامی می توانید نوع و وزن بار خود را اعلام کنید و از بین ماشین های باربری متناسب با بار خود یکی را به دلخواه انتخاب کنید تا در سریع ترین زمان ممکن برای شما ارسال شود.

برای آگاهی بیشتر مطالعه باربری تهران به رشت و رشت به تهران پیشنهاد می شود.

طالب آباد پایانه حمل و نقل غرفه 28
09114125735

تعرفه باربری انزلی به شهرستان

مبدأ

مقصد

نوع خودرو

تعرفه باربری

انزلی

تهران

نیسان

انزلی

اهواز

خاور

انزلی

لرستان

کامیون

انزلی

یزد

کامیونت

انزلی

رشت

تریلی

انزلی

مازندران

تریلی 18 چرخ

انزلی

تبریز

خاور کمپرسی

انزلی

گیلان

جرثقیلدار

انزلی

قزوین

خاور مسقف

انزلی

بوشهر

خاور یخچال دار

انزلی

کرج

وانت کمپرسی

انزلی

سمنان

تریلی کفی

انزلی

اصفهان

خاور موتور سیکلت بر

انزلی

مشهد

خاور کفی

انزلی

اردبیل

خاور کمپرسی

برای اطلاع از نرخ کرایه باربری انزلی به تهران و سایر شهرهای کشور می توانید با شماره تلفن 09114125735 تماس حاصل فرمایید.

نرخ کرایه باربری انزلی

هزینه باربری انزلی در گروه حمل و نقل پیک آموت به عوامل مختلفی مانند نوع بار، وزن بار، حجم بار، زمان بارگیری، فاصله مبدا تا مقصد، نوع ماشین مورد نیاز برای بارگیری، بیمه نامه و کارگر حمل بار و بسته بندی بستگی دارد.

هزینه باربری بندر انزلی به دلیل عواملی که گفته شد، متغیر بوده و نمی توان برای آن هزینه ثابت در نظر گرفت. لازم به ذکر در باربری پیک آموت حمل خرده بار  با نیسان و وانت بار و سایر امور باربری مانند حمل اثاثیه منزل با کامیون و خاور انجام شود.

گروه حمل و نقل پیک آموت از تمامی خودروهای سنگین و نیمه سنگین از نیسان گرفته تا تریلی برای حمل باربری بین شهری استفاده می کند.

تعرفه باربری در حمل و نقل پیک آموت با توجه به نرخ اتحادیه باربری و عوامل موثر بر حمل بار محاسبه می شود. به این صورت که امکان قیمت نهایی با توجه به مشخصات محموله و خدمات مورد نیاز برای حمل ممکن خواهد بود، بنابراین نمی توان برای حمل انواع بار با ویژگی های متفاوت تعرفه ثابت در نظر گرفت. برای اطلاع از نرخ دقیق باربری انزلی در مجموعه باربری پیک آموت می توانید با پشتیبانی تماس بگیرید و از قیمت دقیق آن مطلع شوید.

پیک آموت با داشتن سال ها تجربه در زمینه باربری بین شهری و بیش از 34 نماینده رسمی در مراکز استان ها و 70 هزار راننده فعال در سراسر کشور می کوشد که خدمات خود را با بالاترین کیفیت به متقاضیان حمل و نقل بین شهری ارائه دهد و همواره در تلاش است که نرخ باربری را در پایین ترین حد خود نگه دارد. بنابراین اگر شما مشتریان گرامی در جستجوی یک باربری ایمن و مقرون به صرفه هستید، پیشنهاد می شود آن را به مجموعه باربری پیک آموت بسپارید و مطمئن باشید که تمام مراحل به صورت کاملا ایمن و حرفه ای انجام می شود.

همچنین لازم به ذکر است گروه حمل و نقل پیک آموت با داشتن نیروهای فعال و متخصص در زمینه حمل بار و بسته بندی، آماده انجام همه امور باربری به صورت کاملا ایمن و حرفه ای توسط رانندگان با تجربه و مجهزترین ماشین های باربری است. برهمین اساس شما مشتریان گرامی می توانید با خیال راحت حمل و نقل انواع محموله خود را با پیک آموت انجام دهید، بدون اینکه دغدغه ای در زمینه باربری بین شهری داشته باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه حمل بار بین شهری می توانید با دفتر مرکزی باربری تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط دیگر