باربری بم

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری بم پیک آموت بار

باربری بم، آماده ارائه خدمات باربری به صورت شبانه روزی است.

شهر بم، یکی از شهرهای استان کرمان است که در جنوب شرقی ایران واقع شده است. این شهر یکی از شهرهای صنعتی، راهبردی، تاریخی و فرهنگی ایران محسوب می شود.

آب و هوای شهر بم، گرم  و خشک است و به علت مجاورت آن با کویر روزهای تابستانی بسیار گرم و زمستان بسیار سرد دارد.

ارگ تاریخی بم، یکی از جاذبه های گردشگردی این شهر است که جزو بزرگ ترین بناهای خشتی جهان به شمار می آید. همچنین از لحاظ پیشینه با دیوار چین قابل مقایسه است؛ ولی متاسفانه در زلزله سال 1382، 90 درصد آن تخریب شد.

شهر بم، از لحاظ تاریخی و کشاورزی (به ویژه خرما) شهرت جهانی دارد.

برای ارتباط با باربری بم می توانید با شماره تلفن 09133249924 تماس بگیرید.

این شهر به جز تولید محصولات کشاورزی مانند مرکبات و خرما، از لحاظ صنعتی نیز بسیار پیشرفته است. به صورتی که صنایع خودروسازی آن یکی از برترین صنایع در ایران محسوب می شود.

در همین راستا با توجه به تولید انبوه محصولات کشاورزی و صنعتی برای ارسال این محصولات به سراسر ایران و کشورهای خارجی، نیاز به یک شرکت حمل و نقل معتبر و مطمئن برای انجام این کار ضرورت پیدا می کند.

باربری بم، تحت نظارت شرکت حمل و نقل پیک آموت تمام امور باربری را به صورت تخصصی با بهترین تجهیزات و انواع ماشین باربری انجام می دهد. برای استفاده از خدمات باربری در شهر بم، کافی است که در سامانه پیک آموت اعلام بار کنید تا در سریع ترین زمان ممکن، یکی از رانندگان با تجربه این شرکت باربری برای جابجایی بار خدمت شما برسند.

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله باربری زرند کرمان پیشنهاد می شود.

باربری بم به تهران پیک آموت

باربری بم به تهران

یکی از مهم ترین موارد برای حمل بار از شهر بم به تهران این است که از یک شرکت باربری ایمن و معتبر استفاده شود. بنابراین پیشنهاد می شود که از باربری بم استفاده کنید. این باربری با توجه به خدماتی ویژه ای که به مشتریان خود ارائه می دهد، می توان بیان کرد که یکی از بهترین شرکت های باربری بین شهری است.

همچنین از آنجایی که مسیر بم به تهران (به علت قرارگیری آن در جاده کرمان و مشهد)، همواره شلوغ و پر از ترافیک است. بنابراین با استفاده از از رانندگان با تجربه و آشنا به مسیر پیک آموت، می تواند خیالتان از این بابت آسوده باشد و مطمئن باشید که بار شما بدون هیچ آسیبی به صورت کاملا سالم به مقصد خواهد رسید.

باربری بم، به جز حمل محصولات کشاورزی و صنعتی، تمام خدمات باربری بین شهری مانند حمل اثاثیه منزل، حمل وسایل سنگین و حمل خرده بار به تهران و سایر شهرهای ایران را نیز با انواع ماشین باربری مثل نیسان بار، وانت بار، خاور و کامیونت انجام می دهد. انتخاب ماشین باربری در این شرکت باربری، با توجه به حجم بار و نیاز مشتری صورت می گیرد.

تعرفه باربری بم

تعرفه های باربری در این شرکت باربری بسیار مناسب و مقرون به صرفه و براساس تعرفه های دولتی محاسبه می شود.

البته هزینه باربری به عواملی مانند نوع بار، وزن بار، فاصله مبدأ تا مقصد، ماشین باربری و تعداد آن، زمان بارگیری و تعداد مکان های بارگیری و باربری بستگی دارد، بنابراین نمی توان برای آن هزینه ثابت تعیین کرد و همواره متغیر است.

همچنین استفاده از بیمه نامه با توجه به ارزش بار بر هزینه باربری تاثیر می گذارد (اغلب بیمه نامه بر اساس درخواست مشتری انجام می شود).

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله تعرفه باربری کرمان پیشنهاد می شود.

تعرفه باربری بم پیک آموت

پیک آموت، پیشرو در باربری ایمن و با کیفیت

پیک آموت با چندین سال سابقه در زمینه باربری و 34 نماینده فعال در کشور، یکی از نخستین شرکت های باربری است که در سراسر ایران خدمات باربری ارائه می دهد و همواره در این زمینه پیشرو بوده است.

شما می توانید برای آگاهی بیشتر از خدمات و ارتباط با دفتر مرکزی آموت بار با شماره 02188520204 تماس بگیرید.

مطالب مرتبط دیگر