باربری بندر ترکمن

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری بندر ترکمن پیک آموت

باربری بندر ترکمن به عنوان یکی از خدمات حمل و نقل پیک آموت آماده حمل انواع بار به صورت بین شهری است.

بندر ترکمن یکی از شهرهای استان گلستان می باشد که در قسمت شمالی کشور واقع شده است. این استان در مجاورت دو استان مازندران و خراسان شمالی قرار گرفته است. همچنین این استان از جنوب توسط استان سمنان و از شمال توسط کشور ترکمنستان احاطه شده است.

بندر ترکمن دارای محصولات کشاورزی ، دریایی ، دستی و … می باشد. باربری از این شهر توسط باربری آموت بار انجام می شود. شما می توانید برای ارسال محصولات خود به نمایندگی شهر خود تماس بگیرید و با توجه به نوع بار خود ماشین مورد نظر خود را انتخاب نمائید.

همچنین شما می توانید با شماره گیری 09114125735 با آموت بار تماس بگیرید و بار خود را اعلام کنید و از بین رانندگان آموت بار یکی را به دلخواه با توجه به نوع و حجم بار خود انتخاب نمایید.

خیابان امام خمینی جنوبی کوچه خرمشهر حمل و نقل آموت بار
0123456789
09114125735

باربری بندر ترکمن به تهران

باربری بندر ترکمن شامل حمل کنار باری ، بار دربستی ، باربری بین شهری و … می باشد. باربری آموت بار همه نوع باربری را از بندر ترکمن به تهران ارسال می کند. فقط کافی است با شماره گیری دفتر مرکزی آموت بار با خود را اعلام کنید تا در کمترین زمان ممکن ماشین مورد نظر شما برای ارسال شود.

از ذیگر خدماتی که در این پیک آموت ارائه می شود باربری و ارسال باراز شهرستان های دیگر از جمله باربری سرخس و سایر شهرستان ها می باشد.

هزینه باربری بندر ترکمن

نرخ کرایه باربری ترکمن با توجه به نرخ اتحادیه باربری و عوامل موثر بر هزینه باربری مثل ویژگی های بار و خدمات مورد نیاز برای حمل بار بستگی دارد. برخی از این عوامل عبارت است از:

  • نوع بار
  • حجم بار
  • وزن بار
  • تعداد ماشین های مورد نیاز برای بارگیری
  • ارزش بار
  • فاصله مبدأ تا مقصد

حمل بار در باربری بندر ترکمن به مشهد

برخی از محصولات دریایی و محصولات دستی بندر ترکمن به استان ها و کلان شهرهای دیگر مانند مشهد ارسال می شود. از معروف ترین محصولاتی که در استان گلستان به دیگر استان ها ارسال می شود، چای است. باربری بندر ترکمن توسط باربری آموت بار کاملا مطمئن، سریع و به راحتی انجام می پذیرد. اگر باری دارید و می خواهید از بندر ترکمن به مشهد بفرستید با آموت بار تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن ماشین مخصوص بار شما را به مبدأ برای بارگیری ارسال کند.

حمل اثاثیه منزل در باربری بندر ترکمن

یکی از باربری هایی که توسط سامانه باربری آموت بار انجام می شود ، حمل اثاثیه منزل از بندر ترکمن می باشد. بسیاری از مردم به دلایل گوناگون از شهرها و استان های دیگر کشور به بندر ترکمن یا قسمت شمالی کشور مهاجرت می کنند. همچنین خانواده هایی هستند که از شمال کشور به قسمت جنوبی کشور مانند استان یزد و اصفهان مهاجرت می کنند.

اولین و مهم ترین قدم در جا به جایی منزل بسته بندی اثاثیه منزل می باشد. نوع بسته بندی بار به سرعت و عملکرد جا به جایی کمک بسیاری می کند.

سامانه باربری آموت بار با ارائه کارگر بسته بندی کار شما را در بسته بندی اثاثیه منزل راحت تر کرده است. کارگر مخصوص بسته بندی تمامی اثاثیه منزل شما از کوچک تا بزرگ را به طور کاملا اصولی و مطمئن بسته بندی می کند. این امر باعث می شود تا هم زمان کمتری از شما گرفته شود و هم انرژی بیشتری را برای جا به جایی داشته باشید.

ارسال کالا از باربری بندر ترکمن

کسانی که دارای کارخانجات در شهر بندر ترکمن هستند. برای ارسال محصولات خود به دیگر شهرهای کشور نیاز به ماشین های مخصوص باربری دارند.

برای مثال کارخانه چای فقط نمی تواند در سطح شهر محصولات خود را به فروش برساند زیرا با این کار سوددهی لازم را دریافت نمی کند. برای همین محصولات خود را به دیگر کلان شهرهای کشور مانند تبریز ، تهران ، مشهد و سایر شهرستان ها ارسال می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با دفتر مرکزی باربری می توانید با شماره تلفن 02188520204 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان به صورت کاملا رایگان و تخصصی شما را راهنمایی کنند.

مطالب مرتبط دیگر