باربری بندر ترکمن
خیابان امام خمینی جنوبی کوچه خرمشهر حمل و نقل آموت بار
09114125735

در سایت آموت بار درباره باربری های مینودشت ، فاروج ، اسفراین و … صحبت کرده ایم. از جمله باربری های دیگری که توسط باربری آموت بار انجام می شود ، باربری از بندر ترکمن به سایر شهرستان های کشور می باشد.

شما می توانید با شماره گیری 02188520204 با دفتر مرکزی آموت بار تماس بگیرید و بار خود را اعلام کنید و از بین رانندگان آموت بار یکی را به دلخواه با توجه به نوع و حجم بار خد انتخاب نمائید.

شما می توانید در سایت آموت بار درباره ی باربری محدوده شهرک صنعتی بوئین میان دشت ، داران و خوانسار اصفهان مطالعه فرمائید.

آدرس و محصولات بندر ترکمن

بندر ترکمن یکی از شهرهای استان گلستان می باشد که در قسمت شمالی کشور واقع شده است. این استان در مجاورت دو استان مازندران و خراسان شمالی قرار گرفته است. همچنین این استان از جنوب توسط استان سمنان و از شمال توسط کشور ترکمنستان احاطه شده است.

بندر ترکمن دارای محصولات کشاورزی ، دریایی ، دستی و … می باشد. باربری از این شهر توسط باربری آموت بار انجام می شود. شما می توانید برای ارسال محصولات خود به نمایندگی شهر خود تماس بگیرید و با توجه به نوع بار خود ماشین مورد نظر خود را انتخاب نمائید.

باربری از بندر ترکمن به تهران

باربری از این شهر شامل حمل کنار باری ، بار دربستی ، باربری بین شهری و … می باشد. باربری آموت بار همه نوع باربری را از بندر ترکمن به تهران ارسال می کند. فقط کافیست با شماره گیری دفتر مرکزی آموت بار با خود را اعلام کنید تا در کمترین زمان ممکن ماشین مورد نظر شما برای ارسال شود.

هزینه باربری

هزینه باربری به عوامل مختلفی مانند

  • نوع بار
  • حجم بار
  • وزن بار
  • تعداد ماشین های مورد نیاز برای بارگیری
  • ارزش بار
  • فاصله مبدأ تا مقصد

و… بستگی دارد.

باربری بندر ترکمن به مشهد

برخی از محصولات دریایی و محصولات دستی بندر ترکمن به استان ها و کلان شهرهای دیگر مانند مشهد ارسال می شود. از معروف ترین محصولاتی که در استان گلستان به دیگر استان ها ارسال می شود چای می باشد. باربری از بندر ترکمن توسط باربری آموت بار کاملا مطمعن ، سریع و به راحتی انجام می پذیرد. اگر باری دارید و می خواهید از بندر ترکمن به مشهد بفرستید با آموت بار تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن ماشین مخصوص بار شما را به مبدأ برای بارگیری ارسال کند.

حمل کنار باری از بندر ترکمن

بسیاری از بارها هستند که نیازی به باربری دربستی ندارند. بارهای کوچک به صورت کنار باری توسط سامانه باربری آموت بار حمل و جا به جا می شوند. بسیاری از باربری ها هزینه کامل باربری را در ازای کنار باری از مشتریان دریافت می کنند اما آموت بار با تخمین مسافت و نوع بار هزینه کنار باری را برای شما محاسبه و دریافت می کند.

حمل و باربری اثاثیه منزل از بندر ترکمن

یکی از باربری هایی که توسط سامانه باربری آموت بار انجام می شود ، حمل و باربری اثاثیه منزل از بندر ترکمن می باشد. بسیاری از مردم به دلایل گوناگون از شهرها و استان های دیگر کشور به بندر ترکمن یا قسمت شمالی کشور مهاجرت می کنند. همچنین خانواده هایی هستند که از شمال کشور به قسمت جنوبی کشور مانند استان یزد ، اصفهان و … مهاجرت می کنند.

اولین و مهم ترین قدم در جا به جایی منزل بسته بندی اثاثیه منزل می باشد. نوع بسته بندی بار به سرعت و عملکرد جا به جایی کمک بسیاری می کند.

سامانه باربری آموت بار با ارائه کارگر بسته بندی کار شما را در بسته بندی اثاثیه منزل راحت تر کرده است. کارگر مخصوص بسته بندی تمامی اثاثیه منزل شما از کوچیک تا بزرگ را به طور کاملا اصولی و مطمعن بسته بندی میکند. این امر باعث می شود تا هم زمان کمتری از شما گرفته شود و هم انرژی بیشتری را برای جا به جایی داشته باشید.

پس از بسته بندی اثاثیه منزل نوبت به بارگیری و سپس به باربری می شود که در مقاله های دیگر درباره اش صحبت کرده ایم.

بیمه و بارنامه

باربری آموت بار برای تمامی بارهایی که ارسال می کند بارنامه صادر می کند. بارنامه به منظور سند مالکیت برای صاحب بار می باشد. بارنامه آموت بار دولتی بوده و همچنین به صورت سیستمی صادر می شو که دخالت دست در آن به صورت چشم گیری کم می شود.

همچنین آموت بار تمامی بارهای خود را بیمه می کند. بیمه کردن بار به اختیار صاحب بار انجام می شود و در صورت عدم نیاز بیمه از سوی صاحب بار ، بار بیمه نمی شود.

ارسال کالا از بندر ترکمن

کسانی که دارای کارخانجات در شهر بندر ترکمن هستند. برای ارسال محصولات خود به دیگر شهرهای کشور نیاز به ماشین های مخصوص باربری دارند.

برای مثال کارخانه چای فقط نمی تواند در سطح شهر محصولات خود را به فروش برساند زیرا با این کار سوددهی لازم را دریافت نمی کند. برای همین محصولات خود را به دیگر کلان شهرهای کشور مانند تبریز ، تهران ، مشهد و … ارسال می کند.

نمایندگی های آموت بار

آموت بار تا کنون توانسته است 34 نمایندگی رسمی در سراسر کشور تأسیس کند. که به صورت شبانه روزی فعالیت می کنند. فقط کافیست با تلفن همراه خود و تماس با نمایندگی شهر خود بار خود را اعلام کنید و از بین رانندگان این سامانه با توجه به نوع ، حجم و وزن بار خود یکی را به دلخواه انتخاب نمایید.

هدف باربری آموت بار رضایت مردم عزیز می باشد. آموت بار در تلاش است تا با دریافت کمترین هزینه باربری سریع ترین ، مطمئن ترین و با کیفیت ترین باربری برای شما فراهم سازد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با دفتر مرکزی ما با شماره 02188520204 تماس حاصل فرمائید تا مشاورین ما به صورت کاملا رایگان و تخصصی شما را راهنمایی کنند.

شعبات تهران

مطالب مرتبط دیگر

فهرست