باربری بندر ترکمن

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار

02152901

کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری بندر ترکمن پیک آموت

بندر ترکمن یکی از شهرهای استان گلستان می باشد که در قسمت شمالی کشور واقع شده است. این استان در مجاورت دو استان مازندران و خراسان شمالی قرار گرفته است. همچنین این استان از جنوب توسط استان سمنان و از شمال توسط کشور ترکمنستان احاطه شده است.

بندر ترکمن دارای محصولات کشاورزی ، دریایی ، دستی و … می باشد. باربری از این شهر توسط باربری آموت بار انجام می شود. شما می توانید برای ارسال محصولات خود به نمایندگی شهر خود تماس بگیرید و با توجه به نوع بار خود ماشین مورد نظر خود را انتخاب نمائید.

شما می توانید با شماره گیری 09114125735 با آموت بار تماس بگیرید و بار خود را اعلام کنید و از بین رانندگان آموت بار یکی را به دلخواه با توجه به نوع و حجم بار خد انتخاب نمائید.

خیابان امام خمینی جنوبی کوچه خرمشهر حمل و نقل آموت بار
0123456789
09114125735

باربری از بندر ترکمن به تهران

باربری از این شهر شامل حمل کنار باری ، بار دربستی ، باربری بین شهری و … می باشد. باربری آموت بار همه نوع باربری را از بندر ترکمن به تهران ارسال می کند. فقط کافیست با شماره گیری دفتر مرکزی آموت بار با خود را اعلام کنید تا در کمترین زمان ممکن ماشین مورد نظر شما برای ارسال شود.

از ذیگر خدماتی که در این پیک آموت ارائه می شود باربری و ارسال باراز شهرستان های دیگر از جمله باربری سرخس و سایر شهرستان ها می باشد.

هزینه باربری

هزینه باربری به عوامل مختلفی مانند

  • نوع بار
  • حجم بار
  • وزن بار
  • تعداد ماشین های مورد نیاز برای بارگیری
  • ارزش بار
  • فاصله مبدأ تا مقصد

بستگی دارد.

حمل بار به مشهد

برخی از محصولات دریایی و محصولات دستی بندر ترکمن به استان ها و کلان شهرهای دیگر مانند مشهد ارسال می شود. از معروف ترین محصولاتی که در استان گلستان به دیگر استان ها ارسال می شود چای می باشد. باربری از بندر ترکمن توسط باربری آموت بار کاملا مطمعن ، سریع و به راحتی انجام می پذیرد. اگر باری دارید و می خواهید از بندر ترکمن به مشهد بفرستید با آموت بار تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن ماشین مخصوص بار شما را به مبدأ برای بارگیری ارسال کند.

حمل و باربری اثاثیه منزل از بندر ترکمن

یکی از باربری هایی که توسط سامانه باربری آموت بار انجام می شود ، حمل و باربری اثاثیه منزل از بندر ترکمن می باشد. بسیاری از مردم به دلایل گوناگون از شهرها و استان های دیگر کشور به بندر ترکمن یا قسمت شمالی کشور مهاجرت می کنند. همچنین خانواده هایی هستند که از شمال کشور به قسمت جنوبی کشور مانند استان یزد و اصفهان مهاجرت می کنند.

اولین و مهم ترین قدم در جا به جایی منزل بسته بندی اثاثیه منزل می باشد. نوع بسته بندی بار به سرعت و عملکرد جا به جایی کمک بسیاری می کند.

سامانه باربری آموت بار با ارائه کارگر بسته بندی کار شما را در بسته بندی اثاثیه منزل راحت تر کرده است. کارگر مخصوص بسته بندی تمامی اثاثیه منزل شما از کوچیک تا بزرگ را به طور کاملا اصولی و مطمعن بسته بندی میکند. این امر باعث می شود تا هم زمان کمتری از شما گرفته شود و هم انرژی بیشتری را برای جا به جایی داشته باشید.

پس از بسته بندی اثاثیه منزل نوبت به بارگیری و سپس به باربری می شود که در مقاله های دیگر درباره اش صحبت کرده ایم.

ارسال کالا از بندر ترکمن

کسانی که دارای کارخانجات در شهر بندر ترکمن هستند. برای ارسال محصولات خود به دیگر شهرهای کشور نیاز به ماشین های مخصوص باربری دارند.

برای مثال کارخانه چای فقط نمی تواند در سطح شهر محصولات خود را به فروش برساند زیرا با این کار سوددهی لازم را دریافت نمی کند. برای همین محصولات خود را به دیگر کلان شهرهای کشور مانند تبریز ، تهران ، مشهد و سایر شهرستان ها ارسال می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و.مشاوره با دفتر مرکزی ما.با شماره 02188520204 تماس حاصل فرمائید تا مشاورین ما به صورت کاملا رایگان و تخصصی شما را راهنمایی کنند.

مطالب مرتبط دیگر

1 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.