تعرفه باربری از بوشهر به نقاط مختلف کشور به صورت نیسان بار و وانت بار و همچنین خاور و کامیونت انجام می شود. باربری از بوشهر به اهواز از دیگر خدمات باربری آموت بار می باشد که باربری برای این شهر شامل حمل اثاثیه منزل ، ارائه کارگر بسته بندی و ترانزیت می باشد.

تعرفه باربری بوشهر

مبدأ

مقصد

نوع خودرو

تعرفه باربری

بوشهر

اردبیل

نیسان

بوشهر

اهواز

خاور

بوشهر

شیراز

کامیون

بوشهر

یزد

کامیونت

بوشهر

رشت

تریلی

بوشهر

مازندران

تریلی 18 چرخ

بوشهر

تبریز

خاور کمپرسی

بوشهر

گیلان

جرثقیلدار

بوشهر

قزوین

خاور مسقف

بوشهر

تهران

خاور یخچال دار

بوشهر

کرج

وانت کمپرسی

بوشهر

سمنان

تریلی کفی

بوشهر

اصفهان

خاور موتور سیکلت بر

بوشهر

مشهد

خاور کفی

برای اطلاع از تعرفه باربری همداندر سال 1400 روی لینک بزنید.

ماشین های باربری

سامانه باربری آموت بار تمامی خودروهای مخصوص باربری از خودروهای نیمه سنگین ( نیسان بار ، خاور ) و ماشین های سنگین ( تریلی ، کشنده ) در اختیار دارد.

همچنین آموت بار تمامی خودروها از نیسان تا تریلی را برای تمامی شهرستان ها ارسال می کند. . فقط کافیست با تلفن همراه نوع ، وزن و حجم بار خود را اعلام کنیئ تا در کمترین زمان ماشین مخصوص بارتان را برای شما ارسال کنیم.

تعرفه باربری بوشهر به شهرستان ها

همان طور که گفته شد هزینه باربری از بوشهر به عوامل مختلفی بستگی دارد. این اطمینان به شما داده می شود که سامانه آموت بار برای رضایت تمامی مشتریان عزیزان کمترین هزینه را دریافت می کند و همچنین در تلاش است در کنار هزینه کم باربری سریع و مطمعنی را در اختیار صاحب بار قرار دهد.

هزینه باربری

هزینه باربری به دلیل اینکه به عواملی چون نوع بار ، وزن بار ، حجم بار ، زمان بارگیری ، نوع ماشین برای باربری بستگی هزینه ثابتی ندارد و متغیر بوده و همچنین بار می تواند به صورت خورده بار با نیسان بار و وانت بار و یا خاور انجام شود.

 

برای اطلاع دقیق از تعرفه باربری سامانه باربری آموت بار با مشاورین ما به شماره 02188520204 تماس حاصل فرمایید.

 

 

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست