باربری تهران به ساری و مازندران

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری تهران به ساری و مازندران پیک آموت

باربری تهران به ساری و حمل بار از تهران به مازندران مانند دیگر خدمات باربری از جمله خدمات باربری تهران به رشت و … با وانت بار و نیسان بار به صورت شبانه روزی توسط شرکت باربری پیک آموت انجام می گردد.

از خدمات باربری تهران به ساری می توان به حمل اثاثیه منزل، حمل محصولات و ادوات کشاورزی، حمل لوازم صنعتی و … اشاره کرد که می توانید برای برای دریافت خدمات باربری تهران به ساری با دفتر مرکزی شرکت حمل و نقل پیک آموت با شماره 02188520204 تماس بگیرید و از خدمات ویژه این شرکت بهره مند شوید.

حمل بار از تهران به ساری

برای بررسی هزینه و خدمات باربری تهران به ساری لازم است ابتدا بیشتر با منطقه شمال کشور و منطقه سرسبز کشورمان آشنایی داشته باشید. مازندران با توجه به موقعیت بسیار خوب آب و هوایی و به دلیل نزدیکی به دریا و جنگل بستر بسیار مناسب و زیبایی برای بسیار از هم وطنان می باشد که در ایام تعطیل به شهرهای مختلف استان مازندران سفر می کنند.

همچنین این استان با توجه به آب و هوایی که دارد منطقه مناسبی برای کشت برنج و دیگر محصولات کشاورزی می باشد که برخی از این محصولات پس از بهره برداری با نیسان بار و وانت بار به سایر شهرها و استان های کشور ارسال می شود.

همچنین برخی از مردم تهران و دیگر شهرها و استان های کشور برای تفریح و سفر در استان مازندران ویلاهای ساحلی، جنگلی و … خریداری میکنند که پس از آن از ماشین های باربری پیک آموت جهت حمل اثاثیه منزل از تهران به ساری کمک می گیرند.

باربری تهران مازندران و ساری

با توجه به اینکه بخش زیادی از مسافرت ها از مبدأ شهر تهران به مقصد شمال کشور از جمله مازندران انجام می شود نرخ و قیمت برخی از اقلام مانند مواد غذایی و آشامیدنی، بهداشتی و دارویی و … در این ایام افزایش می یابد.

این موضوع بیانگر اهمیت ویژه حمل بار جاده ای و حمل بار از مبدأ تهران به مقصد مازندران و ساری را نشان می دهد. از شهرهای مهم استان مازندران می توان به چالوس، تنکابن، آمل، بابلسر و غیره اشاره کرد که روزانه بارهای زیادی از مبدأهای مختلف تهران به این شهرها ارسال می شود.

همچنین ساخت ویلا و فروشگاه های زنجیره ای در این استان باعث شده است که بسیاری از حمل و نقل های جاده ای تهران به ساری شامل مصالح ساختمانی و غذایی به این استان باشد.

از کارخانجات مهم این استان می توان به کارخانه کاله و شرکت لبنی هزار اشاره کرد که محصولات خود را با انواع خودروهای یخچالی به سراسر کشور ارسال می کنند. حضور شرکت باربری پیک آموت در کنار شرکت های معتبری مانند کاله و هزار توانسته است بسیاری از بارهای این کارخانجات بزرگ و معتبر را با سریع ترین زمان و بهترین خدمات حمل و جابجا کند.

برای دریافت خدمات باربری تهران به مشهد نیز می توانید به صفحه مقالات سایت پیک آموت مراجعه نمائید.

هزینه حمل بار از تهران به ساری و شهرهای مازندران

هزینه حمل بار از تهران به ساری و دیگر شهرهای استان مازندران مانند باربری تهران به تبریز ثابت نمی باشد و شما باید جهت استعلام قیمت حمل بار خود با کارشناسان پیک آموت تماس بگیرید و با ارائه برخی از مشخصات بار خود قیمت حمل بار خود را دریافت نمائید.

از مواردی که باید شما با کارشناسان ما درمیان بگذارید تا از کرایه حمل بار تهران به ساری مطلع شوید شامل:

  • نوع بار
  • حجم بار
  • وزن و ارزش بار
  • نوع ماشین باربری
  • تعداد ماشین های باربری
  • فاصله مبدأ تا مقصد

و غیره می باشد. شما می توانید برای استعلام دقیق قیمت باربری خود با دفتر مرکزی با شماره 02188520204 تماس بگیرید. همچنین می توانید برای اطلاع از موجودی خودرو با پایانه باربری با شماره 02155537323 در تماس باشید.

نکات مهم در حمل بار تهران به ساری

از نکات بسیار مهم در باربری تهران به ساری می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1.  بسته بندی اصولی و مطمئن لوازم خود
  2. نوع کالا و انتخاب خودروی باربری بسیار مهم می باشد. برای مثال اگر بار شما موادغذایی و لبنی است باید بار خود را با ماشین های یخچالدار حمل کنید. در غیر این صورت بار شما در حمل بار تهران به ساری خراب و فاسد می شود.
  3. حجم باری خود را در نظر بگیرید و ماشین باربری مورد نیاز خود را با توجه به حجم و وزن باری خود دریافت نمائید.

ارائه خدمات باربری تهران به ساری به صورت شبانه روزی

خدمات باربری و ارسال بار از تهران به مازندران و دیگر شهرهای استان مازندران را می توانید به شرکت حمل و نقل پیک آموت بسپارید. پیک آموت با سه دهه تجربه درخشان در زمینه باربری موفق به راه اندازی 34 نمایندگی در سراسر کشور شده است که به صورت شبانه روزی مشغول به فعالیت می باشد.

برای ارتباط با کارشناسان شرکت باربری پیک آموت می توانید به صفحه تماس با ما سایت مراجعه نمائید و پس از مشاوره و راهنمایی نسبت به دریافت ماشین باربری اقدامات لازم را انجام دهید.

پیک آموت در تلاش است تا با ارائه کامل ترین خدمات و دریافت هزینه کم باربری کلیه خدمات حمل بار را برای شما به صورت شبانه روزی انجام دهد تا بتواند رضایت شما مشتریان عزیز را نسبت خود و خدمات این شرکت جلب کند.

مطالب مرتبط دیگر