باربری تهران 1400

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار

02152901

کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری تهران 1400 پیک آموت

شرکت حمل و نقل داخلی و بین المللی آموت بار بیش از یک دهه تجربه. در زمینه حمل و نقل بار و ترخیص کالا و ارائه ماشین آلات ساختمانی. و عمرانی و همچنین مدیریت پروژه های عمرانی در کشور. و با در اختیار داشتن نیروهای مجرب و متخصص که تجربه سال ها اشتغال. در شرکت های حمل و نقل تراز اول کشور در رده های مدیریتی را دارا می باشند ، و همگام با آخرین سیاست های اقتصادی جمهوری اسلامی ایران در رابطه با قوانین و مقررات حمل و نقل بار ، ترانزیت کالا ، ترخیص کالا و سایر استانداردهای موجود در حال ارائه خدمات به کلان شهرهای مهم کشور و برخی شهرستان ها در زمینه باربری از جمله باربری تهران می باشد.

آموت بار را میتوان کامل ترین سامانه حمل و نقل بار بصورت باربری ، وانت بار ، ماشین آلات ساختمانی و عمرانی و ترانزیت داخلی و بین المللی و ترخیص کالا دانست ، زیرا آموت بار با تکیه بر تجربه بالای خود و با بکارگیری نیروهای توانمند در همین زمینه و نیاز مشتری توانسته تمامی خدمات نام برده را با بالاترین کیفیت به متقاضیان خود ارائه دهد.

شرکت آموت علاوه بر کلان شهر تهران سایر کلان شهر های مهم کشور را نیز تحت پوشش کامل این خدمات قرار داده است. آموت بار در نظر دارد در آینده نه چندان دور با افتتاح دفاتر خود در برخی کشورهای مهم همانند. ترکیه، روسیه، گرجستان، چین و فرانسه که تبادلات تجاری خوبی با کشور ما دارند. خدمات خود را در عرصه بین المللی نیز گسترش دهد.

باربری تهران - پیک آموت

شعبات آموت بار

آموت بار تا کنون توانسته است با تلاش و کوشش بسیار زیاد 34 نمایندگی در اکثر نقاط کشور از جمله استان اصفهان. خوزستان ، خراسان رضوی ، همدان ، یزد ، کرمان ، آذربایجان غربی و … تأسیس کند.

برای اطلاع از شماره تماس های شعبات مختلف آموت بار می توانید با مراجعه به سایت آموت بار روی آیکون تماس با ما کلیک کنید و تلفن شهر مورد نظر خود را پیدا کنید.

زمینه های فعالیت آموت بار

سامانه باربری آموت بار در زمینه های

 • باربری بین شهری
 • حمل اثاثیه منزل
 • باربری به صورت خورده بار
 • باربری از تهران به تمامی نقاط کشور
 • ترانزیت داخلی
 • ارسال بار با نیسان به صورت بار دربست و خورده بار

و… فعالیت دارد.

باربری تهران اثاثیه منزل

اسباب کشی از موارد خیلی روتین در زندگی روزمره خیلی از ماها است که بخش قابل توجهی از جمعیت هر شهر و شهرستان درگیر آن هستند. در واقع میشه گفت خیلیا خاطه خوبی از این تجربه خود ندارند. چون در این امر با کوچک ترین بی احتیاطی آسیب های جدی به وسایل آنها وارد میشود. مواردی همچون چیدمان مجدد، بسته بندی، نظافت و.. همگی این امور را به یک خاطره یه مقدار نا خوشایند برای خیلی ها تبدیل کرده است،

ولی میخوایم در اینجا به شما بگیم که اصلا نگران نباشید چون با توجه به بروز رسانی های انجام شده در طی تجربه سالها انجام این امور امروزه برای انجام این کار هیچ جای نگرانی نیست. چون 0 تا 100 کار توسط ما صورت میگیرد از کارشناسی بار، بسته بندی، بارگیری، تخلیه، چیدمان و نظافت نهایی در واقع میشه گفت شما بدون کوچک ترین استرس میتونید این خدمات رو به ما بسپارید.

حمل و نقل اثاثیه منزل در تهران همواره مورد بررسی دقیق ناظر های این موسسه بوه و هست. این حساسیت بالا در بحث نظارت بر امر بخاطر اهمت بالای این امر در زمینه باربری بار در تهران میباشد. زیرا باربری امری بسیار مهم و بسی سخت بوده و هست زیرا امر  کاملا یک امر تخصصی میباشد. که دارای جزئیات زیادی است که از جمله این موارد میتوان به جابه جایی اشیا گران قیمت اشاره کرد.

موضوعات مهم باربری تهران

که در بسیاری از موارد متخصصان ما شاهد آن بوده اند از دیگر مواردی که بحث را از سایر موارد جابه جایی کالا جدا میکند. فضای کاملا شخصی این نوع خدمات است که بسیار حائز اهمیت است. زیرا باربری مورد اطمینان شما تمامی سعی خود را می نماید تا این امر را به بهترین شکل ممکن به اتمام رسانده و رضایت کامل شما را از خدمات ارائه شده دریافت نماید. همین امر جزو مواردی است که باربری اموت در تهران توجه خاصی به آن دارد.

زیرا اعتبار و اطمینان حاصل شده شما نسبت حاصل سالها زحمت و تلاش همکاران ما در این موسسه بوده. که این تلاش همچنان ادامه داشته و به لطف الهی خدمات از سالیان دور در حال ارتقاع بوده و هست، زیرا با افتخار در سال جدید همچنان بعنوان بزرگترین موسسه در زمینه حمل و نقل کالا در تهران شهرستانها و سایر کشورهای اسیایه میانه و اروپا بوده و همچنان در حال کسترش بوده و هست، و با سپاس فراوان از تک تک شما همراهان همیشگی که از سالیان دور اموت بار را بعنوان باربری و مرجع حمل و نقل خود انتخاب نموده اید امید است این همراهی پایدار و توام بار لبخند همیشگی رضایت شما عزیزان همراه باشد.

انواع ماشین باربری تهران برای اثاث کشی

در هنگام اثاث کشی اتوبار ها نیازمند وسیله حمل و نقل مناسبی هستند که تحمل وزن بار و گنجایش قرار دادن آن را در خود داشته باشد. به همین دلیل بسیار مهم است که در هنگام اثاث کشی و یا باربری ماشینی را انتخاب کنیم که با نوع و میزان بار ما هماهنگی بیشتری داشته باشد.

در باربری با دو نوع ماشین در جهت اثاث کشی مواجه می شویم:

 • ماشین باربری بزرگ و سنگین
 • ماشین باربری نیمه سنگین
 • ماشین باربری کوچک و سبک

با توجه به شرایط هنگام اثاث کشی و باربری می توان از ماشین های باربری بزرگ یا  کوچک برای حمل اثاثیه استفاده کرد.

ماشین های باربری تهران

 • انواع تریلی
 • خاور
 • وانت
 • نیسان
 • وانت پراید
 • وانت مزدا
 • وانت پیکان
 • کامیون
 • کامیونت

اثاث کشی و خدمات ماشین باربری را ، معمولا بر اساس نیاز مشتری و همچنین تعداد بسته ها، کارتن ها و بسته به موارد زیر ماشین های باری مورد نیاز مشتری را ارسال می کنند:

 • تعداد کارتن ها و جعبه های بسته بندی شده
 •  حجم بار
 • فاصله مبداء از مقصد (داخل و یا خارج از شهر)
 • تعداد خودروهای درخواست شده

حمل خرده بار

حمل خرده بار به چه معنا می باشد؟ یک مثال جالب و واضح معنی مفهوم خرده بار را به شما نشان می دهد. به عنوان مثال شما برای حمل یک کامیون نیمه پر نیاز به گرفتن یک تریلر ندارید. در واقع خرده بار در بین کسب و کارهایی مختلف استفاده می شود. شرکت آموت بار با بهترین نوع روش حمل خرده بارها در کمترین زمان برای کسب رضایت مشتری به شما کمک می کند.

شما با نحوه ی حمل خرده بارها از تهران به شهرستان آشنا شدید. اما جالب است بدانید که شرکت خدمات حمل خرده بارها پیک آموت برای مشتریان خود در تهران و شهرستان ها خدماتی را قرار داده است. این خدمات فقط در شرکت خدمات باربری پیک آموت می باشد و از ویژگی های مهم و محبوب این شرکت محسوب می شود. در ادامه نگاهی به خدمات حمل خرده بارها از تهران به شهرستان می اندازیم.

انتخاب وسیله ای مناسب برای رسیدن سریع خرده بار به دست مشتری

وقت شناسی یکی از ویژگی های خدمات حمل خرده بارها از تهران به شهرستان می باشد.

 • بسته بندی مخصوص و ویژه خرده بارها
 • انتخاب بهترین راه (راه هوایی، راه زمینی و راه دریایی)
 • راز دار بودن افراد شرکت و تعهد داشتن به خرده بارها
 • براورد قیمت مناسب
 • ارائه بیمه نامه

باربری تهران به تمامی نقاط کشور

امروزه در هر کشور صنعتی و غیر صنعتی مقوله حمل و نقل بار یکی از موارد بسیار حائز اهمیت و جدا نشدنی از چرخه صنعت و تولید است، که دارای بخش های مختلف می باشد از جمله حمب بار زمینی، حمل بار دریایی، حمل ریلی، بین شهری، برون شهری و.. می باشد، که هر کدام از اهمیت خاصی برخوردار هستند، یکی از مهم ترین بخش های پر کاربرد در کشور در حال توسعه بخش ترانزیت داخلی و بین المللی کالا است که قسمت عمده این مجموعه را پوشش می دهد، زیرا این بخش حمل بار سنگین را بر عهده دارد، پس با توجه به ظرفیت بالای ماشین آلات فعال در این زمینه مخاطب و دریافت کننده این امور اغلب کارخانجات، واحد های تولیدی و سایر مجتمع های صنعتی، تجار وارد کننده و صادر کننده های کالا هستند.

ترانزیت بار

از دیگر تفاوت های متقاضیان این امور به این خاطر که میشه گفت کل سال و همیشگی در حال ترانزیت کالای خود به داخل و خارج از کشور هستند برای تهیه ماشین آلات مورد نظر خود قیمت مناسب سرعت عمل دریافت خدمات از طرف شرکت حمل و نقل و مچنین تعهد کاری از مهم ترین فاکتورها برای این واحد ها می باشد، زیرا حجم مراوده های مالی بین این شرکت ها که در طول سال صورت میگیرد به یک رقم قابل توجه میرسد که با توجه به همه ی این ها برای این شرکت ها بیسار مهم است که شرکت حمل بار طرف قرارداد آنها دارای ویژگی های زیل باشد:

 • تعهد کاری در ارائه ماشین آلات مورد نظر
 • سرعت عمل بالا در ارائه خدمات مربوطه
 • دارای ثبات و صداقت در همکاری
 • مهم ترین آن قیمت مناسب
 • پشتیبانی قوی (تمام وقت)

با توجه به تمامی موارد و نیاز های متقاضیان در این زمینه پایانه حمل و نقل تهران یکی از بهترین گزینه ها برای ای نوع واحد های صنعتی است، که از مهم ترین ویژگی های پایانه استان تهران مقرون به صرفه بودن قیمت ها اشاره کرد که در واقع دارای یک علت مشخص است و آن هم این که تریلی و کامیون های حاضر در این پایانه که به تعداد 7000 عدد در هر  روز نیز میرسد درصد قابل توجهی از آن ها از سایر شهرستان ها به نسیم شهر، پایانه باربری تهران آمده اند تا در مسیر برگشت به شهرستان مبدا خود از غرفه های حاضر نسیم شهر برای برگشت بار دریافت کنند.

ترانزیت و باربری

زیرا بسیاری از حاضرین در پایانه ترانزیت بیشتر از چند ساعت نمی توانند در آنجا توقف داشته باشند به این خاطر که بایستی برای بارگیری مجدد باری که در شهر مبدا خود متعهد به بارگیری همه روزه آن هستند به سرعت به آنجا برگردند، پس به موجب همین امر این خودروهای ترانزیتی بهترین گزینه ها برای شرکت های حال حاضر در آنجا هستند، چرا که قیمت پیشنهادی این رانندگان بسیار کمتر از رانندگانی است که در تهران حضور دارند و یا عجله ای برای دریافت بار ندارند.

آموت بار در پایانه بزرگ باربری تهران همیشه با پیشنهاد بهترین قیمت ها به مخاطب های خود توانسته نظر بسیاری از تجار و واحد های تولیدی کشور را به خود جلب نماید، که البته دریافت کمترین کارمزد یکی از ویژگی های آموت بار است زیرا ثبات کاری در کنار پشتیبانی قوی از دیگر فاکتور های مهم در این انتخاب مهم است، حمل و نقل و ترانزیت توسط دفتر پایانه ما پوشش داده می شود که علل این موضوع نیز به طور مفصل در بالا اشاره شد، خدمات باربری حمل اثاثیه منزل و همچنین وانت بار و نسان بار توسط دفاتر فعال در سایر مناطق تهران پوشش داده میشود که با مراجعه به بخش نمایندگی ها میتوانید به اطلاعات آنها دسترسی داشته باشید.

باربری تهران -پیک آموت

ترانزیت آموت بار

ترانزیت داخلی چیست؟

ترانزیت داخلی به جابه جایی کالاهای مختلف اما در تناژ بالا گفته میشود که صرفا در داخل مرز های کشور و از استان و شهری به شهر دیگر انتقال داده میشود، در واقع به عنوان مثال اگر کارخانه سان استار قصد ارسال بارهای خود را به شهرستان های مختلف داشته باشد با توجه به حجم بالای بار از خدمات ترانزیت استفاده می نمایید، و بار خود را از کارخانه به شهرستان های مختلف کشور ارسال می نماید که به این خدمات ترانزیت داخلی کالا گفته میشود، که البته نوع بار در ترانزیت داخلی صرفا با ماشین آلاتی همچون تریلی کمپرسی، ترانزیت چادری و انواع کامیون و همچنین حمل و نقل ریلی صورت میگیرد، البته ترانزیت ریلی داخلی برای برخی از استان های کشور امکان پذیر میباشد.

ترانزیت خارجی چیست؟
ترانزیت خارجی یا همان بین المللی به جابه جایی بار های سنگین از داخل کشور به سایر کشور های مربوطه، اغلب بخش عمده این خدمات صادرات کالا نام دارد. و بخش کوچکی از آن نیز به جابه جایی بارهای سبک اختصاص دارد که اغلب با گروپاز و ترانزیت هوایی صورت میگیرد، اگر کارخانه و یا تولید کننده یک کالای خاص در کشور تولیداتش بیشتر از حد نیاز کشور باشد به صادرات کالا به برخی کشور های نیازمند آن کالا روی می آورد، که پس از مذاکره های مربوطه بین طرفین دو کشور و اخذ قرارداد به مرحله حمل بار از کشور مبدا به کشور مقصد مطرح میشود، که در اینجا به خدمات حمل بار از کشور به خارج از کشور مثلا اروپا و یا آسیای میانه ترانزیت خارجی گفته میشود.

ترانزیت دریایی چیست؟

ترانزیت دریایی صرفا به صادرات کالا و واردات کالا به داخل کشور مربوط میشود. و خدماتی تحت عنوان ترانزیت دریایی داخلی در کشور ما صورت نمیگیرد. ترانزیت دریایی اغلب جهت بار های فوق سنگین مورد استفاده قرار میگیرد. این امور بیشتر توسط کشورهایی صورت میگیرد که هر دو دارای بنادر مرزی باشند. در این صورت امر جابه جایی دریایی از نظر اقتصادی بسیار متفاوت میشود در مقایسه با زمینی و دریایی یا ریلی، این امور دارای مراحلی همچون حمل بار از شهر مبدا به گمرک بنادر کشور و و تخلیه بار و انتقال آن به کانتین های 20 فوتی و یا 40 فوتی، و بارگیری توسط کشتی های باری مخصوص و حرکت به سمت کشور مقصد و تخلیه در بندر مقصد و از آنجا انتقال آن بصورت زمینی به محل دقیق تخلیه کالای مورد نظر.

ترانزیت ریلی چیست؟

ترانزیت ریلی به خدماتی گفته میشود که بار مربوطه از طریق سامانه حمل و نقل ریلی صورت میگیرد. در داخل کشور فقط توسط شهرهایی این تبادلات صورت میگیرد که از خطوط ریلی بهرمند باشند. ترانزیت ریلی به خارج از کشور امروزه فقط به کشور های آذربایجان و روسیه امکان پذیر است که البته با توسعه هرچه بیشتر این خدمات تمامی کشور های عضو اواس جی دی میتوانند از همین طریق با یکدیگر مبادلات تجاری داشته باشند. در این زمینه نیز بارها بصورت بسته بندی به کانتین های موبوطه انتقال داده میشود و سپس به قطارهای بار انتقال و حمل به مقصد مورد نظر صورت میگیرد.

برخی کشورهایی که با کشور ما تبادلات تجاری دارند عبارتند از: افغانستان، ترکیه، گرجستان ، جمهوری آذزبایجان، ارمنستان، اندونزی، پاکستان، چین، ژاپن، روسیه. عراق، سنگاپور، سوریه، سری لانکا، فیلیپین، قبرس، قرقیزستان، قطر، کره جنوبی، بحرین، عمان، کویت. لبنان، مصر، یمن، ازبکستان، تاجیکستان، ترکمنستان، سودان، ویتنام، هند، مالزی، هنگ کنگ.

نکات مهم در انتخاب ماشین حمل

انتخاب ماشین حمل  مناسب و با کیفیت یکی از فاکتور های مهم و تاثیر گذار بر حفظ سلامت و جلوگیری از آسیب به بار می باشد. معمولا در هنگام انتخاب ماشین حمل بار به مواردی همچون نوع بار، نوع مسیر و جاده ،مسافت. مدت زمان در نظر گرفته شده برای تحویل بار، شرایط آب و هوایی جاده توجه می شود.

بارهایی که میتوان به صورت خرده بار (گروپاژ) حمل شوند

 • بارهای نمایشگاهی بین دو کشور
 • اخذ نمونه کالاهای تجاری از شرکتهای مختلف
 • خریدهایی  با حجم کم مناسب است

معایب و محاسن حمل

از فواید گروپاژ در ترخیص کالا این است که، هزینه های حمل و نقل به شدت کاهش می یابد. زیرا این هزینه ها بین چند نفر تقسیم می شود اما؛ از معایب گروپاژ این است که؛ زمان نقل و انتقال زیاد می شود. به عنوان مثال: کالا هایی که نیاز به دریافت مجوز استاندارد دارند باید در کنار یکدیگر قرار گیرند و یا بالعکس. در غیر اینصورت در فرایند ترخیص کالا مشکل ایجاد می شود. این امر فرایند ترخیص کالا را طولانی تر کرده. و ممکن است بازار فروش کالا های مد نظر از بین برود.

حسن های سامانه باربری آموت بار نسبت به باربری های دیگر

 • پایانه بودن سامانه
 • ارزان ترین سامانه باربری کشور
 • سریع ترین باربری
 • مطمعن ترین
 • صدور بارنامه دولتی
 • بیمه کردن بار به صورت اختیاری
 • دریافت هزینه ی بسیار کم برای بیمه بار
 • ارائه خدمات بصورت شبانه روزی
 • دارای 34 نمایندگی فعال در سراسر کشور

تعرفه باربری تهران

باربری تهران به شهرستان اتوبار آموت بار آماده ارائه خدمات برای انتقال انواع بار و کالا، اسباب و اثاثیه منزل و غیره  از تهران و کرج و کلیه شهرستان ها به دیگر نقاط کشور است. حمل بار و باربری از تهران به شهرستان در اتوبار باربری آموت بار با هزینه مناسب و کیفیت بالا صورت می‌پذیرد. تعرفه باربری بین شهری 1400و شهرستان نرخ ثابتی نداشته و لازم است. پیش از درخواست ماشین نسبت به استعلام قیمت از طرف کارشناسان این شرکت اقدام کنید.

برای اطلاع شما مشتریان گرامی شرکت آموت بار ، تعرفه و قیمت باربری شهرستان را  جمع‌آوری کرده است. شما می توانید با تماس تلفنی از طرز حمل و جابه جایی بار به شهرستان، از استان تهران و البرز به اکثر شهرستان‌های کشور اطلاعات مورد نیاز را کسب نمایید. برای اطلاعات بیشتر از نرخ تعرفه حمل بار تهران به شهرستان و هزینه باربری از تهران به شهرستان. می توانید با کارشناسان شرکت آموت بار ارتباط برقرار نمایید.

برای اطلاع از تعرفه باربری از تهران به شهرستان ها و بالعکس و برای ارتباط با کارشناسان پاسخگوی ما با دفتر مرکزی آموت بار به شماره 02188520204 تماس حاصل فرمائید.

, , , ,

مطالب مرتبط دیگر

28 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.