باربری تهران 1400

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری تهران 1400 پیک آموت

شرکت حمل و نقل داخلی و بین المللی آموت بار بیش از یک دهه تجربه، در زمینه حمل و نقل بار و ترخیص کالا و ارائه ماشین آلات ساختمانی و عمرانی و مدیریت پروژه های عمرانی در کشور است. این مجموعه باربری با در اختیار داشتن نیروهای مجرب و متخصص که تجربه سال ها اشتغال در شرکت های حمل و نقل تراز اول کشور در رده های مدیریتی را دارا است، همگام با آخرین سیاست های اقتصادی جمهوری اسلامی ایران در رابطه با قوانین و مقررات حمل و نقل بار، ترانزیت کالا، ترخیص کالا و سایر استانداردهای موجود در حال ارائه خدمات به کلانشهرهای مهم کشور و برخی شهرستان ها در زمینه باربری از جمله باربری تهران است.

آموت بار را می توان کامل ترین سامانه حمل و نقل بار به صورت باربری، وانت بار، ماشین آلات ساختمانی و عمرانی و ترانزیت داخلی و بین المللی و ترخیص کالا دانست؛ زیرا آموت بار با تکیه بر تجربه بالای خود و با به کارگیری نیروهای توانمند در همین زمینه و نیاز مشتری توانسته تمامی خدمات نام برده را با بالاترین کیفیت به متقاضیان خود ارائه دهد.

گروه حمل و نقل آموت بار علاوه بر کلانشهر تهران سایر کلانشهرهای مهم کشور را نیز تحت پوشش کامل این خدمات قرار داده است. آموت بار در نظر دارد در آینده نه چندان دور با افتتاح دفاتر خود در برخی کشورهای مهم همانند. ترکیه، روسیه، گرجستان، چین و فرانسه که تبادلات تجاری خوبی با کشور ما دارند. خدمات خود را در عرصه بین المللی نیز گسترش دهد.

باربری تهران - پیک آموت

شعبات آموت بار

آموت بار تاکنون توانسته است با تلاش و کوشش بسیار زیاد 34 نمایندگی در اکثر نقاط کشور از جمله استان اصفهان، خوزستان، خراسان رضوی، همدان، یزد، کرمان، آذربایجان غربی و… تأسیس کند. برای اطلاع از شماره تماس های شعبات مختلف آموت بار می توانید با مراجعه به سایت آموت بار روی آیکون تماس با ما کلیک کنید و تلفن شهر موردنظر خود را پیدا کنید.

زمینه های فعالیت آموت بار

سامانه باربری آموت بار در زمینه باربری فعالیت دارد، برخی از این موارد عبارت است از:

 • باربری بین شهری
 • حمل اثاثیه منزل
 • باربری به صورت خرده بار
 • باربری از تهران به تمامی نقاط کشور
 • ترانزیت داخلی
 • ارسال بار با نیسان به صورت بار دربست و خرده بار

باربری تهران اثاثیه منزل

اسباب کشی از موارد خیلی روتین در زندگی روزمره است که بخش قابل توجهی از جمعیت هر شهر و شهرستان درگیر آن هستند. درواقع می توان بیان کرد خیلی از افراد خاطره خوبی از این تجربه خود ندارند. چون در این امر با کوچک ترین بی احتیاطی آسیب های جدی به وسایل آنها وارد می شود. مواردی مانند چیدمان و بسته بندی غیراصولی، موجب ایجاد تجربه ناخوشایند برای بسیاری از افراد شده است. ولی می خواهیم در اینجا به شما بگویم که اصلا نگران نباشید؛ زیرا با توجه به بروز رسانی های انجام شده در طی تجربه سال ها مختلف، برای انجام این کار هیچ جای نگرانی نخواهد بود. چون 0 تا 100 کار به صورت کاملا حرفه ای از کارشناسی بار، بسته بندی، بارگیری، تخلیه  و چیدمان توسط گروه حمل و نقل پیک آموت صورت می گیرد. در واقع می توان بیان کرد که بدون کوچک ترین استرس می توانید این خدمات را به ما بسپارید.

حمل و نقل اثاثیه منزل در تهران همواره مورد بررسی دقیق پشتیبانی پیک آموت است. این حساسیت در بحث نظارت بر امر به خاطر اهمیت بالای این امر در زمینه باربری بار در تهران است؛ چون باربری امری بسیار مهم و بسیار سخت است و این امر  کاملا یک امر تخصصی است که دارای جزییات زیادی بوده که ازجمله این موارد می توان به جابجایی اشیا گران قیمت اشاره کرد.

خدمات ویژه باربری تهران

در گروه حمل و نقل پیک آموت خدمات ویژه به مشتریان ارائه می شود، این باربری تمام سعی خود را می کند تا این امر را به بهترین شکل ممکن به انجام دهد و رضایت کامل شما را از خدمات ارائه شده، دریافت کند. همین امر جزو مواردی است که باربری پیک آموت در تهران توجه خاصی به آن دارد.

اعتبار و اطمینان حاصل شده مشتریان به علت سال ها زحمت و تلاش مجموعه افراد در پیک آموت است که این تلاش همچنان ادامه دارد و به لطف الهی خدمات از سالیان دور در حال افزایش و گسترش آن در سراسر ایران است.

در همین راستا می توان بیان کرد که با افتخار در سال جدید همچنان به عنوان بزرگ ترین موسسه در زمینه حمل و نقل کالا در تهران و شهرستان ها در حال گسترش است و با سپاس فراوان از تک تک شما همراهان همیشگی که از سالیان دور پیک آموت را به عنوان باربری و مرجع حمل و نقل خود انتخاب کرده اید، امید است این همراهی پایدار و توام بار لبخند همیشگی رضایت شما عزیزان همراه باشد.

انواع ماشین باربری تهران

در هنگام اسباب کشی و حمل باربری های مختلف نیاز به استفاده از وسیله حمل و نقل مناسب است که تحمل وزن بار و گنجایش آن را داشته باشد. به همین دلیل بسیار مهم است که در هنگام حمل اثاثیه منزل و سایر امور باربری، یک ماشین باربری مناسب انتخاب شود که با نوع و میزان بار شما هماهنگی لازم را داشته باشد.

در باربری تهران دو نوع ماشین باربری برای حمل بارهای مختلف وجود دارد که عبارت است از:

 • ماشین باربری بزرگ و سنگین
 • ماشین باربری نیمه سنگین
 • ماشین باربری کوچک و سبک

با توجه به شرایط هنگام اسباب کشی و سایر امور باربری مانند حمل خرده بار می توان از ماشین های باربری بزرگ یا  کوچک استفاده کرد.

ماشین های باربری تهران

 • انواع تریلی
 • خاور
 • وانت
 • نیسان
 • وانت پراید
 • وانت مزدا
 • وانت پیکان
 • کامیون
 • کامیونت

حمل اثاثیه منزل و خدمات باربری معمولا براساس نیاز مشتری و تعداد بسته ها، کارتن ها و بسته به موارد زیر ماشین های باری موردنیاز برای مشتری ارسال می شود.

 • تعداد کارتن ها و جعبه های بسته بندی شده
 •  حجم بار
 • فاصله مبدا از مقصد (داخل یا خارج از شهر)
 • تعداد خودروهای درخواست شده

حمل خرده بار

حمل خرده بار به چه معنا است؟ یک مثال جالب و واضح مفهوم خرده بار را به شما نشان می دهد. برای مثال شما برای حمل یک کامیون نیمه پر نیاز به گرفتن یک تریلر ندارید. در واقع خرده بار در بین کسب و کارهایی مختلف استفاده می شود. شرکت آموت بار با بهترین نوع روش حمل خرده بارها در کمترین زمان برای کسب رضایت مشتری به شما کمک می کند.

شما مشتریان گرامی با نحوه حمل خرده بارها از تهران به شهرستان آشنا شدید. اما جالب است بدانید که شرکت خدمات حمل خرده بارها پیک آموت برای مشتریان خود در تهران و شهرستان ها خدماتی را قرار داده است. این خدمات فقط در شرکت خدمات باربری پیک آموت است و از ویژگی های مهم و محبوب این شرکت محسوب می شود. در ادامه نگاهی به خدمات حمل خرده بارها از تهران به شهرستان می اندازیم.

 • انتخاب وسیله ای مناسب برای رسیدن سریع خرده بار به دست مشتری
 • وقت شناسی یکی از ویژگی های خدمات حمل خرده بارها از تهران به شهرستان می باشد.
 • بسته بندی مخصوص و ویژه خرده بارها
 • انتخاب بهترین راه (راه هوایی، راه زمینی و راه دریایی)
 • برآورد قیمت مناسب
 • صدور بارنامه هوشمند و بیمه نامه معتبر

باربری تهران به تمامی نقاط کشور

امروزه در هر کشور صنعتی و غیرصنعتی مقوله حمل و نقل بار یکی از موارد بسیار حائز اهمیت و جدا نشدنی از چرخه صنعت و تولید است که دارای بخش های مختلف از جمله حمل بار زمینی، حمل بار دریایی، حمل ریلی، بین شهری، برون شهری و..  است که هر کدام از اهمیت خاصی برخوردار هستند.

یکی از مهم ترین بخش های پرکاربرد کشور در حال توسعه بخش ترانزیت داخلی و بین المللی کالا است که قسمت عمده این مجموعه را پوشش می دهد؛ زیرا این بخش حمل بار سنگین را برعهده دارد، پس با توجه به ظرفیت بالای ماشین آلات فعال در این زمینه مخاطب و دریافت کننده این امور اغلب کارخانجات، واحدهای تولیدی و سایر مجتمع های صنعتی، تجار واردکننده و صادرکننده های کالا هستند.

ترانزیت بار

از دیگر تفاوت های متقاضیان این امور به این خاطر که می شود کل سال و همیشگی در حال ترانزیت کالای خود به داخل و خارج از کشور هستند برای تهیه ماشین آلات مورد نظر خود قیمت مناسب سرعت عمل دریافت خدمات از طرف شرکت حمل و نقل و همچنین تعهد کاری از مهم ترین فاکتورها برای این واحد ها است؛ زیرا حجم مراوده های مالی بین این شرکت ها که در طول سال صورت می گیرد به یک رقم قابل توجه می رسد که با توجه به همه اینها برای این شرکت ها بسیار مهم است که شرکت حمل بار طرف قرارداد آنها دارای ویژگی های زیر باشد.

 • تعهد کاری در ارائه ماشین آلات مورد نظر
 • سرعت عمل بالا در ارائه خدمات مربوطه
 • دارای ثبات و صداقت در همکاری
 • مهم ترین آن قیمت مناسب
 • پشتیبانی قوی (تمام وقت)

با توجه به تمامی موارد و نیازهای متقاضیان در این زمینه پایانه حمل و نقل تهران یکی از بهترین گزینه ها برای این نوع واحدهای صنعتی است که از مهم ترین ویژگی های پایانه استان تهران مقرون به صرفه بودن قیمت ها اشاره کرد که در واقع دارای یک علت مشخص است و آن هم این که تریلی و کامیون های حاضر در این پایانه که به تعداد 7000 عدد در هر  روز نیز می رسد، درصد قابل توجهی از آنها از سایر شهرستان ها به نسیم شهر، پایانه باربری تهران آمده اند تا در مسیر برگشت به شهرستان مبدا خود از غرفه های حاضر نسیم شهر برای برگشت بار دریافت کنند.

ترانزیت و باربری

بسیاری از حاضران در پایانه ترانزیت بیشتر از چند ساعت نمی توانند در آنجا توقف داشته باشند به این خاطر که بایستی برای بارگیری مجدد باری که در شهر مبدا خود متعهد به بارگیری همه روزه آن هستند به سرعت به آنجا برگردند، پس به موجب همین امر این خودروهای ترانزیتی بهترین گزینه ها برای شرکت های حال حاضر در آنجا هستند، چرا که قیمت پیشنهادی این رانندگان بسیار کمتر از رانندگانی است که در تهران حضور دارند یا عجله ای برای دریافت بار ندارند.

آموت بار در پایانه بزرگ باربری تهران همیشه با پیشنهاد بهترین قیمت ها به مخاطب های خود توانسته نظر بسیاری از تجار و واحدهای تولیدی کشور را به خود جلب کند که البته دریافت کمترین کارمزد یکی از ویژگی های آموت بار است؛ زیرا ثبات کاری در کنار پشتیبانی قوی از دیگر فاکتورهای مهم در این انتخاب مهم است، حمل و نقل و ترانزیت توسط دفتر پایانه ما پوشش داده می شود که علل این موضوع نیز به طور مفصل در بالا اشاره شد.

خدمات باربری حمل اثاثیه منزل و وانت بار و نیسان بار توسط دفاتر فعال در سایر مناطق تهران پوشش داده می شود که با مراجعه به بخش نمایندگی ها می توانید به اطلاعات آنها دسترسی داشته باشید.

ترانزیت آموت بار

ترانزیت داخلی به جابه جایی کالاهای مختلف اما در تناژ بالا گفته می شود که صرفا در داخل مرزهای کشور و از استان و شهری به شهر دیگر انتقال داده می شود، درواقع به عنوان مثال اگر کارخانه سان استار قصد ارسال بارهای خود را به شهرستان های مختلف داشته باشد با توجه به حجم بالای بار از خدمات ترانزیت استفاده می کنید و بار خود را از کارخانه به شهرستان های مختلف کشور ارسال می کنید که به این خدمات ترانزیت داخلی کالا گفته می شود.

البته نوع بار در ترانزیت داخلی صرفا با ماشین آلاتی همانند تریلی کمپرسی، ترانزیت چادری و انواع کامیون و حمل و نقل ریلی صورت می گیرد. همچنین ترانزیت ریلی داخلی برای برخی از استان های کشور امکان پذیر است.

ترانزیت خارجی چیست؟

ترانزیت خارجی یا همان بین المللی به جابجایی بارهای سنگین از داخل کشور به سایر کشور های مربوطه، اغلب بخش عمده این خدمات صادرات کالا نام دارد. بخش کوچکی از آن نیز به جابجایی بارهای سبک اختصاص دارد که اغلب با گروپاز و ترانزیت هوایی صورت می گیرد، اگر کارخانه یا تولیدکننده یک کالای خاص در کشور تولیداتش بیشتر از حد نیاز کشور باشد به صادرات کالا به برخی کشورهای نیازمند آن کالا روی می آورد که پس از مذاکره های مربوطه بین طرفین دو کشور و اخذ قرارداد به مرحله حمل بار از کشور مبدا به کشور مقصد مطرح می شود که در اینجا به خدمات حمل بار از کشور به خارج از کشور مثلا اروپا و یا آسیای میانه ترانزیت خارجی گفته می شود.

ترانزیت دریایی چیست؟

ترانزیت دریایی صرفا به صادرات کالا و واردات کالا به داخل کشور مربوط میشود. و خدماتی تحت عنوان ترانزیت دریایی داخلی در کشور ما صورت نمی گیرد. ترانزیت دریایی اغلب جهت بار های فوق سنگین مورد استفاده قرار می گیرد. این امور بیشتر توسط کشورهایی صورت می گیرد که هر دو دارای بنادر مرزی باشند. در این صورت امر جابه جایی دریایی از نظر اقتصادی بسیار متفاوت می شود در مقایسه با زمینی و دریایی یا ریلی، این امور دارای مراحلی همچون حمل بار از شهر مبدا به گمرک بنادر کشور و و تخلیه بار و انتقال آن به کانتین های 20 فوتی یا 40 فوتی و بارگیری توسط کشتی های باری مخصوص و حرکت به سمت کشور مقصد و تخلیه در بندر مقصد و از آنجا انتقال آن به صورت زمینی به محل دقیق تخلیه کالای موردنظر.

ترانزیت ریلی چیست؟

ترانزیت ریلی به خدماتی گفته می شود که بار مربوطه از طریق سامانه حمل و نقل ریلی صورت می گیرد. در داخل کشور فقط توسط شهرهایی این تبادلات صورت می گیرد که از خطوط ریلی بهرمند باشند. ترانزیت ریلی به خارج از کشور امروزه فقط به کشور های آذربایجان و روسیه امکان پذیر است که البته با توسعه هرچه بیشتر این خدمات تمامی کشور های عضو اواس جی دی می توانند از همین طریق با یکدیگر مبادلات تجاری داشته باشند. در این زمینه نیز بارها به صورت بسته بندی به کانتین های موبوطه انتقال داده می شود، سپس به قطارهای بار انتقال و حمل به مقصد مورد نظر صورت می گیرد.

برخی کشورهایی که با کشور ما تبادلات تجاری دارند عبارت از افغانستان، ترکیه، گرجستان، جمهوری آذزبایجان، ارمنستان، اندونزی، پاکستان، چین، ژاپن، روسیه. عراق، سنگاپور، سوریه، سری لانکا، فیلیپین، قبرس، قرقیزستان، قطر، کره جنوبی، بحرین، عمان، کویت. لبنان، مصر، یمن، ازبکستان، تاجیکستان، ترکمنستان، سودان، ویتنام، هند، مالزی، هنگ کنگ است.

نکات مهم در انتخاب ماشین حمل

انتخاب ماشین حمل  مناسب و با کیفیت یکی از فاکتورهای مهم و تاثیرگذار بر حفظ سلامت و جلوگیری از آسیب به بار می باشد. معمولا در هنگام انتخاب ماشین حمل بار به مواردی همچون نوع بار، نوع مسیر و جاده، مسافت. مدت زمان در نظر گرفته شده برای تحویل بار، شرایط آب و هوایی جاده توجه می شود.

بارهایی که می توان به صورت خرده بار حمل شوند

 • بارهای نمایشگاهی بین دو کشور
 • اخذ نمونه کالاهای تجاری از شرکت های مختلف
 • خریدهایی با حجم کم

معایب و محاسن حمل

از فواید گروپاژ در ترخیص کالا این است که هزینه های حمل و نقل به شدت کاهش می یابد؛ زیرا این هزینه ها بین چند نفر تقسیم می شود؛ اما از معایب گروپاژ این است که زمان نقل و انتقال زیاد می شود. به عنوان مثال کالا هایی که نیاز به دریافت مجوز استاندارد دارند باید در کنار یکدیگر قرار گیرند یا بالعکس. در غیر این صورت در فرایند ترخیص کالا مشکل ایجاد می شود. این امر فرایند ترخیص کالا را طولانی تر کرده و ممکن است بازار فروش کالاهای مد نظر از بین برود.

مزایای استفاده از خدمات پیک آموت نسبت به باربری های دیگر

 • پایانه بودن سامانه
 • ارزان ترین سامانه باربری کشور
 • سریع ترین باربری
 • مطمئن ترین
 • صدور بارنامه هوشمند با کدرهگیری قابل پیگیری
 • بیمه کردن بار به صورت اختیاری
 • دریافت هزینه بسیار کم برای بیمه بار
 • ارائه خدمات به صورت شبانه روزی
 • دارای 34 نمایندگی فعال در سراسر کشور

تعرفه باربری تهران

باربری تهران به شهرستان پیک آموت آماده ارائه خدمات برای انتقال انواع بار و کالا، اسباب و اثاثیه منزل و غیره  از تهران و کرج و کلیه شهرستان ها به دیگر نقاط کشور است. حمل بار و باربری از تهران به شهرستان با هزینه مناسب و کیفیت بالا صورت می‌پذیرد. تعرفه باربری بین شهری 1400و شهرستان نرخ ثابتی نداشته و لازم است. پیش از درخواست ماشین نسبت به استعلام قیمت از طرف کارشناسان این شرکت اقدام کنید.

برای اطلاع شما مشتریان گرامی، تعرفه و قیمت باربری شهرستان را جمع‌ آوری کرده است. شما می توانید با تماس تلفنی از طرز حمل و جابه جایی بار به شهرستان، از استان تهران و البرز به اکثر شهرستان‌ های کشور اطلاعات مورد نیاز را کسب کنید. برای اطلاعات بیشتر از نرخ تعرفه حمل بار تهران به شهرستان و هزینه باربری از تهران به شهرستان می توانید با کارشناسان باربری پیک آموت ارتباط برقرار کنید.

برای اطلاع از تعرفه باربری از تهران به شهرستان ها و برای ارتباط با کارشناسان پاسخگوی ما با دفتر مرکزی باربری به شماره 02188520204 تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط دیگر