باربری محدوده خیام 15 خرداد

در صورتی که قصد جابه جایی بار از محدوده خیام 15 خرداد به سایر مناطق تهران یا شهرستان ها می توانید حمل بار خود را به شرکت باربری محدوده خیام 15 خرداد بسپارید. این شرکت بارهای مشتریان محترم را با بهترین کیفیت از محدوده خیام و بازار بزرگ تهران به شهرستان های مختلف کشور جابه جا می کند. در صورتی که هموطنان محترم قصد انتقال بار در درون شهر یا برون شهر دارند می توانند با شماره تلفن 33194153 تماس بگیرید.

ارائه خدمات باربری این شرکت به صورت 24 ساعته است و مشتریان گرامی می توانند در هر ساعت از شبانه روز برای سفارش و رزرو ماشین تماس بگیرند. انتقال و جابه جایی بارهای این شرکت توسط وسایل نقلیه‌ای چون: وانت بار و نیسان بار انجام می شود. این باربری اثاثیه منزل را با بهترین روش های روز دنیا جابه جا می نماید تا حتی کوچک ترین خسارتی به وسایل و لوازم منزل وارد نگردد.

چه نکاتی برای انتقال بار در باربری محدوده خیام 15 خرداد باید مد نظر قرار داد؟

برای حمل بار از محدوده خیام 15 خرداد باید به محدودیت های ترافیکی این محدوده توجه خاصی داشت، اولین محدودیت ممنوعیت عبور و مرور کامیون در محدوده شهری تهران است. محدودیت بعدی محدودیت طرح ترافیک محسوب می شود که تا ساعت ۱۹  این محدودیت باقی است و معمولا برای حمل بار در ساعات اجرای طرح ترافیک، هزینه جریمه طرح ترافیک هم به هزینه کرایه افزوده می شود. مورد دیگر ساختار شهری خیابان های محدوده بازار است که در بیشتر آنها امکان تردد وسایل باربری سنگین وجود ندارد و به همین علت بیشتر کسبه‌ها بار خود را در انبارهای مجاور بازار نگهداری می‌کنند و با وسایل باربری سبک مانند وانت بار بازار و نیسان بازار منتقل می نمایند. تمامی این نکات در شرایط مشابه برای شهرهایی همچون تبریز و قزوین نیز صدق می کند.

خدمات باربری 15 خرداد

همان گونه که عموم افراد مطلع هستند یکی از نیاز های خدماتی که بازارهای کوچک و بزرگ به آن احتیاج دارند، حضور شرکت های حمل و نقل به جهت ارائه خدمات باربری در بازار است. این شرکت با استفاده از برترین تیم کاری که مجرب و کاربلد هستند به بازاریان این منطقه خدمات ارزنده‌ای را ارائه می کنند. باربری شهرک صنعتی خاوران و باربری شهرک صنعتی اشتهارد از جمله باربری های هستند دارای تیمی مجرب و خدمات ارزشمندی هستند.

به کار بردن بهترین و برترین تجهیزات برای ارائه خدمات باربری در بازار به وسیله شرکت باربری محدوده خیام 15 خرداد باعث شده تا به توسعه خدمات خود در بازار بزرگ تهران و نقاط مختلف تهران فکر کنیم و در این راستا برای ارائه خدمات بهتر و به روزتر گامی مثبت برداریم. خدمات باربری محدوده خیام 15 خرداد به صورت موارد زیر است:

 • ارائه بیمه نامه باربری به صورت آنلاین برای پرداخت خسارت از آسیب احتمالی
 • سفارش آنلاینی بارگیر
 • خدمات مشاوره ی رایگان حمل و نقل
 • ارسال بار از مبدأ به نقاط مختلف کشور
 • بهره‌مندی از تیم کاری باتجربه، کاربلد، متعهد و وقت شناس
 • داشتن شبکه حمل و نقلی منظم
 • پشتیبانی 24 ساعته و آنلاین
 • بسته بندی با بهترین لوازم

برای اینکه بتوانید از این خدمات بهره مند شوید حتما نیازی  نیست تا برای این محدوده باشید بلکه با ساکن بودن در مناطقی همچون شریعتی و بهشتی نیز می توانید این امتیازات را داشته باشید.

شرکت باربری محدوده خیام 15 خرداد با داشتن تجربه کافی در عرصه حمل و انتقال بار، در ارسال بارهای مشتریان گرامی کمال دقت را به کار می برند و بارهای ارسالی را بدون هیچ گونه صدمه ای تحویل می دهند. با پشتیبانی 24 ساعته این شرکت از صاحبان بار، آن ها را تا رسیدن به مقصد پشتیبانی می نمایند.

انواع بارهایی که توسط شرکت باربری محدوده خیام 15 خرداد جابه جا می شود به صورت زیر است

 • لوازم و اثاثیه منزل
 • لوازم و اثاث ادرات، سازمان‌ها و شرکت ها
 • لوازم خانگی
 • آهن
 • و غیره

تعرفه قیمت های شرکت باربری محدوده خیام 15 خرداد طبق تعرفه های ارسالی از سوی اتحادیه باربری است و مشتریان گرامی قبل از درخواست ارسال بار می توانند نسبت به استعلام اقدام نمایند هم چنین تعرفه قیمت های باربری به وزن و حجم بار، نوع ماشین، میزان پوشش بیمه، محل و زمان بارگیری هم چنین تخلیه بستگی دارد. باربری های زیادی در محدوده خیام 15 خرداد در حال فعالیت هستند اما کیفیت ارائه خدمات شرکت ما ارزنده و ضمانت شده است. در صورتی که شما یک بار برای درخواست انتقال بار اقدام کنید به طور همیشگی مشتری ما خواهید شد. خدمات شرکت باربری محدوده خیام 15 خرداد به صورت 24 ساعته و شبانه روزی است و در هر ساعت از شبانه روز که به خدمات این شرکت نیاز داشتید کافی است با شماره تلفن های درج شده در سایت تماس بگیرید.

خدمات ویژه شرکت باربری محدوده خیام 15 خرداد

شرکت باربری محدوده خیام 15 خرداد حاضر به ارائه خدمت در کوتاه ترین زمان است. این شرکت برای انتقال انواع بار به شهرستان های مختلف با انواع ماشین های نقلیه حاضر به ارائه خدمات هست. ماشین ها برای جابه جایی و انتقال بار مطابق با وزن و حجم بار در نظر گرفته می شوند برای اطلاعات بیشتر از ظرفیت هر کدام از وسایل نقلیه می توانید با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید شماره های لازم برای تماس در بخش اول ذکر شده است. تمام ماشین های این شرکت از تجهیزات به روز و کاملی برای انتقال و جابه جایی بار استفاده می کنند. ماشین های نقلیه‌ی این شرکت اعم از وانت بار نیسان بار و غیره است.

سایر خدمات ویژه ای این باربری به شرح زیر است

 • فعالیت این شرکت طبق مجوز اتحادیه باربری است.
 • استفاده از برترین تکنسین برای انجام خدمات اثاث کشی
 • ارائه خدمات فوق العاده و پیشرفته برای بسته بندی و حمل وسایل

شرکت باربری محدوده خیام 15 خرداد برای انتقال بار از بازار بزرگ تهران و حومه به شهرستان ها معمولا  از خودروی نیسان استفاده می نمایند و برای رفاه حال مشتریان خود از فرآیند انتقال بار، از بهترین تجهیزات پوششی و حفاظتی مثل چادر، نایلون و غیره استفاده می کند و بارهای خود را با کمک وانت نیسان به شهرستان مد نظر ارسال می نمایند.

بارنامه باربری پانزده خرداد

برای آن که بتوانید از  بازار بزرگ تهران به سایر شهرستان ها بار ارسال کنید لازم است تا با برنامه دولتی همگام باشید. یکی از مهم ترین اصول باربری برای انتقال بار از تهران به شهرستان ها همین امر به حساب می آید. این شرکت با ارائه بارنامه دولتی برای بارهای برون شهری تمام مسئولیت انتقال و جابه جایی بار را بر عهده می گیرد.

در حقیقت بارنامه سندی است که شما با آن قادر خواهید بود ثابت کنید که بار خود را به شرکت محول کرده اید و در صورتی که هر گونه خسارت و زیانی به بار وارد شود شرکت مسئول آن هست. بارنامه جزء مواردی است که اغلب شرکت های باربری برای آن ارزش زیادی قایل نیستند چرا که یکی از اقدامات شرکت ها برای انتقال بار ایمن، صادر نمودن بارنامه به حساب می آید. بارنامه جزء موارد اطمینان بخشی است که از طریق آن مشتریان به این باور می رسند که قیمت پیشنهاد شده به آن ها طبق ضوابط وزارت راه و شهرسازی هست و عملکرد شرکت و انتقال بار به مقصد روند قانونی را طی می کند و در آینده هیچ مشکلی به وجود نخواهد آمد.

در صورتی که قصد ثبت سفارش برای حمل و انتقال بار از بازار بزرگ تهران به نقاط مختلف کشور دارید می توانید همه روزه و به طور 24 ساعته با شماره تلفن درج شده در سایت تماس بگیرید هم چنین در صورتی که نیاز به مشاوره رایگان دارید نیز می توانید از شماره تلفن مذکور برای تماس با کارشناسان محترم شرکت باربری محدوده خیام 15 خرداد استفاده کنید.

,

مطالب مرتبط دیگر

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.