باربری خیام 15 خرداد

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری خیام 15 خرداد پیک آموت

در صورتی که قصد جابه جایی بار از محدوده خیام 15 خرداد به سایر مناطق تهران یا شهرهای دیگر را دارید، می توانید حمل بار خود را به  باربری خیام 15 خرداد بسپارید.

این باربری، بارهای مشتریان محترم را با بهترین کیفیت از محدوده خیام و بازار بزرگ تهران به شهرهای مختلف کشور جابه جا می کند.

بنابراین در صورتی که هموطنان محترم قصد انتقال بار در درون شهر یا برون شهر دارید، می توانید با شماره تلفن 33194153 تماس بگیرید.

ارائه خدمات باربری محدوده خیام 15 خرداد تحت نظارت شرکت باربری پیک آموت به صورت 24 ساعته است و مشتریان گرامی می توانند در هر ساعت از شبانه روز برای سفارش و رزرو ماشین تماس بگیرند. انتقال و جابه جایی بارهای این شرکت توسط ماشین های باربری مانند وانت بار و نیسان بار انجام می شود. این باربری حمل اثاثیه منزل را با بهترین روش های روز دنیا جابه جا می کند تا کوچک ترین خسارتی به وسایل و لوازم منزل وارد نشود.

موارد مهم برای انجام امور باربری در محدوده خیام و 15 خرداد

برای حمل بار از محدوده خیام 15 خرداد باید به محدودیت های ترافیکی این محدوده توجه خاصی داشت. اولین محدودیت ممنوعیت عبور و مرور کامیون در محدوده شهری تهران است. محدودیت بعدی، محدودیت طرح ترافیک محسوب می شود که تا ساعت ۱۹ این محدودیت باقی است و معمولا برای حمل بار در ساعات اجرای طرح ترافیک، هزینه جریمه طرح ترافیک هم به هزینه کرایه افزوده می شود.

مورد دیگر ساختار شهری خیابان های محدوده بازار است که در بیشتر آنها امکان تردد وسایل باربری سنگین وجود ندارد. به همین علت بیشتر کسبه‌ها بار خود را در انبارهای مجاور بازار نگهداری می‌کنند و با ماشین های باربری سبک مانند وانت بار و نیسان بار جابه جا می کنند.

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله باربری تهران به رشت و تهران به گیلان پیشنهاد می شود. 

خدمات باربری خیام 15 خرداد

همان طور که عموم افراد مطلع هستند یکی از نیازهای خدماتی که بازارهای کوچک و بزرگ به آن احتیاج دارند، حضور شرکت های حمل و نقل برای ارائه خدمات باربری در این مکان ها است.

شرکت پیک آموت با استفاده از برترین تیم کاری که مجرب و کاربلد هستند، به بازاریان این منطقه تمام خدمات باربری را ارائه می کند.

به کار بردن بهترین و برترین تجهیزات برای ارائه خدمات باربری در بازار به وسیله باربری خیام 15 خرداد باعث شده تا به پیک آموت خدمات خود در بازار بزرگ تهران و نقاط مختلف تهران گسترش دهد. در این راستا برای ارائه خدمات بهتر و به روزتر گامی مثبت برداشته شده است.

خدمات باربری محدوده خیام 15 خرداد به صورت موارد زیر است:

 • ارائه بیمه نامه باربری به صورت آنلاین برای پرداخت خسارت از آسیب احتمالی
 • سفارش آنلاینی بارگیر
 • خدمات مشاوره رایگان حمل و نقل
 • ارسال بار از مبدأ به نقاط مختلف کشور
 • بهره‌مندی از تیم کاری باتجربه، کاربلد، متعهد و وقت شناس
 • داشتن شبکه حمل و نقلی منظم
 • پشتیبانی 24 ساعته و آنلاین
 • بسته بندی با بهترین لوازم

برای اینکه بتوانید از این خدمات بهره مند شوید، حتما نیازی نیست تا برای این محدوده باشید، بلکه با ساکن بودن در مناطقی دیگر نیز می توانید این موارد را انجام دهید.

باربری خیام 15 خرداد با داشتن تجربه کافی در عرصه حمل و انتقال بار، در ارسال بارهای مشتریان گرامی کمال دقت را به کار می برند و بارهای ارسالی را بدون هیچ گونه صدمه ای تحویل می دهند. با پشتیبانی 24 ساعته این شرکت از صاحبان بار، آنها را تا رسیدن به مقصد پشتیبانی می کنند.

انواع بارهایی که توسط شرکت باربری محدوده خیام 15 خرداد جابه جا می شود، به صورت زیر است:

 • لوازم و اثاثیه منزل
 • لوازم و اثاثیه ادارت، سازمان‌ها و شرکت ها
 • لوازم خانگی
 • آهن
 • و…

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله حمل اثاثیه منزل ارزان پیشنهاد می شود. 

خدمات ویژه باربری خیام 15 خرداد

باربری خیام 15 خرداد حاضر به ارائه خدمت در کوتاه ترین زمان است. این شرکت برای انتقال انواع بار به شهرهای مختلف با انواع ماشین های باربری مانند وانت بار یا نیسان بار حاضر به ارائه خدمات است. این ماشین ها برای جابه جایی و انتقال بار مطابق با وزن و حجم بار در نظر گرفته می شوند. تمام ماشین های این شرکت از تجهیزات به روز و کاملی برای انتقال و جابه جایی بار استفاده می کنند.

خدمات ویژه این باربری عبارت است از:

 • فعالیت این شرکت طبق مجوز اتحادیه باربری است.
 • استفاده از بهترین ماشین های باربری برای انجام حمل اثاثیه منزل و…
 • ارائه خدمات فوق العاده برای بسته بندی و حمل وسایل

لازم به ذکر است که باربری خیام 15 خرداد برای انتقال بار از بازار بزرگ تهران و حومه به شهرهای مختلف معمولا  از خودروی نیسان استفاده می کند. همچنین برای رفاه حال مشتریان خود از فرایند انتقال بار، از بهترین تجهیزات پوششی و حفاظتی مانند چادر و نایلون استفاده می کند و بارهای خود را با کمک وانت و نیسان به شهرهای مورد نظر ارسال می کنند.

بارنامه دولتی برای تمام امور باربری

برای آنکه بتوانید از بازار بزرگ تهران به سایر شهرها بار ارسال کنید، لازم است تا از بارنامه با برنامه دولتی استفاده شود. یکی از مهم ترین اصول باربری برای انتقال بار از تهران به شهرستان ها همین مورد است.

در همین راستا شرکت باربری پیک آموت با ارائه بارنامه دولتی برای بارهای برون شهری تمام مسئولیت انتقال و جابه جایی بار را بر عهده می گیرد. البته بارنامه جزء مواردی است که اغلب شرکت های باربری برای آن ارزش زیادی قایل نیستند؛ زیرا یکی از اقدامات شرکت های باربری برای انتقال بار ایمن، صادر نمودن بارنامه به حساب می آید.

در حقیقت بارنامه سندی است که مشتری می تواند ثابت کند که بار خود را به شرکت باربری تحویل داده، در صورتی که هر گونه خسارت و زیانی به بار وارد شود، شرکت مسئول آنها خواهد بود.

همچنین جزء موارد اطمینان بخشی است که از طریق آن مشتریان به این باور می رسند که قیمت پیشنهاد شده به آنها طبق ضوابط وزارت راه و شهرسازی است و عملکرد شرکت و انتقال بار به مقصد روند قانونی را طی می کند و در آینده هیچ مشکلی به وجود نخواهد آمد.

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله تعرفه باربری کرج پیشنهاد می شود. 

تعرفه حمل و نقل باربری خیام 15 خرداد

تعرفه قیمت های باربری خیام 15 خرداد، طبق تعرفه های ارسالی از سوی اتحادیه باربری است و مشتریان گرامی قبل از درخواست ارسال بار می توانند نسبت به استعلام اقدام کنند. همچنین تعرفه باربری به وزن و حجم بار، نوع ماشین، میزان پوشش بیمه، محل و زمان بارگیری تخلیه بستگی دارد. باربری های زیادی در محدوده خیام 15 خرداد در حال فعالیت هستند؛ اما کیفیت ارائه خدمات شرکت ما ارزنده و ضمانت شده است.

در صورتی که قصد ثبت سفارش برای حمل و انتقال بار از بازار بزرگ تهران به نقاط مختلف کشور دارید، می توانید همه روزه و به طور 24 ساعته با شماره تلفن درج شده در سایت تماس بگیرید. همچنین اگر نیاز به مشاوره رایگان دارید نیز می توانید با کارشناسان  باربری خیام 15 خرداد پیک آموت ارتباط برقرار کرد تا به طور کامل شما را راهنمایی کنند.

در صورتی که شما یک بار برای درخواست انتقال بار اقدام کنید، به طور همیشگی مشتری شرکت باربری پیک آموت خواهید شد. خدمات باربری در محدوده خیام، 15 خرداد و سایر نقاط تهران به صورت 24 ساعته و شبانه روزی است. در هر ساعت از شبانه روز که به خدمات این شرکت نیاز داشتید، کافی است با با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید.

پیک آموت در تمام مناطق تهران و سایر شهرهای ایران نمایندگی دارد، باربری شهرک صنعتی خاوران و باربری شهرک صنعتی اشتهارد از جمله باربری های هستند که دارای تیمی مجرب و خدمات ارزشمندی هستند.

پیک آموت، ارائه کننده خدمات باربری وانت و نیسان بار در تهران و شهرستان ها

باربری نیسان بار پیک آموت به صورت شبانه روزی در سراسر شهر تهران و شهرستانها به صورت تخصصی آماده ارائه خدمات در زمینه های حمل اثاثیه منزل، باربری تهران به شهرستان و باربری وانت بار است.

خدمات پیک آموت عبارت است از:

 •   کاهش کل مقدار زمان لازم برای امور اسباب کشی
 •  بسته بندی لوازم حساس و قیمتی به صورت ویژه برای محافظت بیشتر
 • اعزام نیروی ورزیده و ماهر به تمامی مناطق تهران بزرگ
 • ارسال خودروی مجهز با کلیه امکانات و راننده مجرب و حرفه ای
 • بسته بندی اثاثیه منزل با متد روز دنیا و قیمت بسیار مناسب
 • راهنمایی و مشاوره امور باربری به صورت شبانه روزی
 • افزایش سرعت در حمل بار و اثاثیه و چیدمان لوازم در محل جدید
 • باربری بین شهری از تهران به سایر نقاط کشور
 • رعایت حقوق مشتریان برای جلب رضایت و اعتماد آنها

شما می توانید برای آگاهی بیشتر از خدمات و ارتباط با دفتر مرکزی آموت بار با شماره 02188520204 تماس بگیرید.

مطالب مرتبط دیگر