باربری دوآب و قلعه حمام خراسان رضوی

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری دوآب و قلعه حمام خراسان رضوی

خدمات حمل و باربری دوآب و قلعه حمام از خدمات دیگری است که شرکت باربری پیک آموت در استان خراسان رضوی انجام می دهد. خدمات باربری در این دو روستا شامل حمل اثاثیه منزل، حمل خرده بار، حمل لوازم و محصولات کشاورزی و … می باشد.

شما می توانید برای دریافت خدمات باربری با شماره 05137608071 و 09156665639 تماس بگیرید و از خدمات این شرکت به صورت ویژه بهره مند شوید.

قلعه حمام روستایی از توابع بخش مرکزی شهرستان صالح آباد می باشد که در دهستان قلعه حمام قرار گرفته است. جمعیت این استان طبق آخرین سرشماری حدود 1028 نفر بوده است. اگر نیاز به دریافت خدمات باربری در این دو روستا را دارید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

مقالات بیشتر: باربری کاریز و کال سنگ خراسان رضوی

حمل اثاثیه منزل از دوآب و قلعه حمام

خدمات حمل اثاثیه منزل یکی از مهم ترین امور حمل بار در هر شرکت باربری می باشد. چراکه بسته بندی، بارگیری و باربری لوازم منزل باید با حساسیت و ظرافت خاصی انجام شود. برای بسته بندی لوازم منزل خود باید زمان زیادی را صرف کنید تا بتوانید تمامی لوازم منزل خود را به صورت مطمئن و اصولی جمع آوری کنید.

باربری دوآب و قلعه حمام خراسان رضوی

شرکت باربری پیک آموت با ارائه پرسنل بسته بندی تمامی لوازم منزل شما را با روش های کاملا اصولی و مطمئن بسته بندی می کنند تا در هنگام بارگیری و باربری دچار آسیب نشوند.

استفاده از پرسنل بسته بندی هم زمان و هم در میزان خستگی شما تأثیر مطلوبی خواهد گذاشت. همچنین خیال شما از بسته بندی محکم و مطمئن لوازم منزل خود راحت خواهد شد.

پس از بسته بندی می توانید با شرکت باربری پیک آموت تماس بگیرید و با توجه به حجم و وزن بار خود ماشین مناسب بار خود را دریافت نمائید. برای دریافت خدمات باربری اثاثیه منزل از 0 تا 100 می توانید با شماره 05137608071 و 09156665639 تماس بگیرید.

هزینه و خدمات باربری دوآب و قلعه حمام

هزینه باربری از دوآب و قلعه حمام ثابت نمی باشد و با توجه به عوامل مختلفی مشخص می شود که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • نوع بار
  • حجم بار
  • وزن بار
  • ارزش بار
  • نوع ماشین باربری
  • بیمه باربری
  • فاصله مبدأ تا مقصد
  • تعداد ماشین های باربری

و غیره. تمامی موارد بالا از عواملی هستند که بر قیمت و هزینه باربری دوآب و قلعه حمام تأثیرگذار خواهد بود. برای مثال همان طور که در بالا اشاره کردیم هرچقدر ماشین باربری درخواستی شما بزرگ تر باشد، هزینه باربری نیز بیشتر می شود.

بیمه کردن بار با توجه به نیاز مشتری تعیین می شود و در صورت عدم نیاز بار بیمه نمی شود. پیشنهاد پیک آموت برای ارسال بار بیمه کردن می باشد. چراکه در صورت آسیب و خسارت وارد شده به بار بیمه تمامی هزینه های لازم را پرداخت می کند.

مقالات بیشتر: باربری تایباد خراسان رضوی

باربری قلعه حمام و دوآب به تهران

خدمات باربری قلعه حمام و دوآب از یک مسیر به تهران انجام می شود که این مسیر از سمت قلعه حمام به سمت سبزوار، میامی و سمنان ادامه دارد که در انتها به تهران ختم می شود. تمامی رانندگان پیک آموت با استفاده از چادر برزنتی از برخورد برف و باران به بار جلوگیری می کنند.

باربری دوآب و قلعه حمام خراسان رضوی

همچنین مهارت و تجربه بالای رانندگان این شرکت این امتیاز را برای مشتریان فراهم کرده است که در سریع ترین زمان ممکن بار را بدون کوچک ترین آسیب در مقصد تحویل می دهند.

برای دریافت مشاوره و کارشناسی می توانید با نمایندگی پیک آموت در استان خراسان رضوی تماس بگیرید و با توجه به حجم و وزن بار خود ماشین باربری مورد نیاز خود را دریافت نمائید.

مقالات بیشتر: باربری بندان و طبسین خراسان جنوبی

نیسان بار دوآب و قلعه حمام

خدمات نیسان بار قلعه حمام و دوآب به صورت ویژه و شبانه روزی انجام خواهد شد. شرکت باربری پیک آموت با در اختیار داشتن بیش از 38.000 راننده نیسان آماده ارائه خدمات باربری در تمامی نقاط کشور می باشد. خدمات نیسان بار شامل بارهایی می باشد که وزن و تناژ باری آن ها 2 الی 2 تن و 200 و حجم بار به اندازه اتاق نیسان باشد.

اگر حجم و وزن بار شما بیش از 2 تن باشد و در نیسان قرار نگیرد باید با خودرو های بزرگ تر مانند خاور، کامیونت، تریلی و … حمل شود که هزینه بیشتری را باید نسبت به نیسان بار پرداخت نمائید. جهت مشاوره و کارشناسی با ما کارشناسان آموت بار همراه باشید.

مطالب مرتبط دیگر