باربری راور کرمان

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری راور کرمان پیک آموت

باربری راور کرمان تمام امور باربری را به صورت شبانه روزی انجام می دهد.

راور، یکی از شهرستان های استان کرمان است که در شمال آن واقع شده است. این شهرستان به علت قرارگیری در موقعیت کویری منطقه، تابستان های گرم و زمستان های سرد دارد.

شهرستان راور، از لحاظ تولید صنایع دستی به ویژه قالی شهرت جهانی دارد و محصولاتی مانند گردو، پسته و انار جزو مهم ترین محصولات کشاورزی این خطه محسوب می شود.

راور، دارای معدن های بسیار مانند زغال سنگ، مس، سرب، روی و کارخانه هایی مثل فولاد و روکش لاستیک ماشین های سنگین است.

برای ارتباط با باربری راور کرمان می توانید با شماره 09133249924 تماس بگیرید.

راور، در مسیر کرمان و مشهد قرار داشته و برای حمل بار از استان های مانند هرمزگان و جنوب کشور به مشهد و سایر شهرهای ایران باید از این شهرستان عبور کرد. همچنین به علت صنعتی بودن آن، استفاده از یک باربری معتبر ضرورت پیدا می کنند.

باربری راور کرمان تحت نظارت باربری پیک آموت، آماده ارائه خدمات باربری مانند حمل بار از شهرک های صنعتی، حمل اثاثیه منزل و حمل خرده بار است. برای بهره مندی از این خدمات کافی است که در سامانه پیک آموت اعلام بار کنید تا در زمانی که نیاز دارید، در سریع ترین زمان ممکن بار شما با بالاترین کیفیت جابجا شود.

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله تعرفه باربری کرمان پیشنهاد می شود.

باربری راور کرمان به تهران

باربری راور کرمان به تهران

در هنگام باربری برای حمل کالا و وسایل مختلف، بعد مسافت یکی از موارد مهم است که در نظر گرفته می شود؛ زیرا هم در هزینه آن تاثیر می گذارد و هم با توجه به آن، مدت زمان رسیدن بار به مقصد، محاسبه می شود. بنابراین بسیار ضروری است که قبل از انجام امور باربری مسافت آن مشخص باشد.

فاصله راور به تهران از دو مسیر زمینی امکان پذیر است که از یک مسیر 940 کیلومتر است که 10 ساعت و 15 دقیقه و از مسیر دیگر 1027 کیلومتر که ساعت طول می کشد. البته این مدت زمان برای بارهای سبک محاسبه شده است، مدت زمان رسیدن بارهای سنگین به علت رانندگی با سرعت مجاز کمی بیشتر طول می کشد.

فاصله راور تا شهرهای دیگر عبارت است از:

راور به مشهد: 773 کیلومتر

راور به اصفهان: 642 کیلومتر

راور به قم: 811 کیلومتر

روار به زنجان: 1176 کیلومتر

راور به کرمانشاه: 1239 کیلومتر

راور به یاسوج: 686 کیلومتر

راور به تبریز: 1475 کیلومتر

راور به اردبیل: 1432 کیلومتر

راور به سمنان: 806 کیلومتر

راور به ایلام: 1288 کیلومتر

در باربری راور، تمام رانندگان به مسیر آشنا هستند و با توجه به تجربه ای که دارند، بهترین مسیر را برای حمل بار انتخاب می کنند و تمام تلاش خود را دارند که بار مشتری آسیبی وارد نشود. بنابراین  با استفاده از این باربری مشتریان خیالشان راحت خواهد بود که بار آنها به صورت کامل سالم و در زمان پیش بینی شده، به مقصد خواهد رسید.

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله باربری زرند کرمان پیشنهاد می شود.

تعرفه باربری راور کرمان

تعرفه باربری راور کرمان

باربری راور، تمام امور باربری را با قیمت مناسب و بالاترین کیفیت انجام می دهد. در این باربری برای حمل بار تعرفه باربری به صورت دولتی محاسبه می شود و به عواملی مانند نوع بار، وزن بار، حجم بار، زمان بارگیری، مبدا و مقصد باربری، ماشین باربری و تعداد آنها، نیروی باربری یا بسته بندی بستگی دارد.

برای مثال قیمت باربری با نیسان بار و وانت بار با باربری با کامیونت و خاور در حمل اثاثیه منزل متفاوت است.

در این باربری برای تمام امور باربری، بارنامه دولتی صادر می شود که براساس آن مشتری می توان بار خود را پیگیری کند. همچنین به درخواست مشتری با توجه به ارزش بار، برای آن بیمه نامه صادر خواهد شد که این مورد نیز بر قیمت باربری تاثیر می گذارد.

در باربری راور تحت نظارت پیک آموت، تمام خدمات باربری با بالاترین کیفیت به مشتریان ارائه می شود.

خدمات باربری پیک آموت

پیک آموت، با چندین سال تجربه در زمینه باربری و 38 نماینده فعال در سراسر ایران یکی از بهترین باربری های کشور محسوب می شود.

برخی از خدمات این باربری عبارت است از:

  • حمل بار صنعتی، کشاورزی و…
  • حمل خرده بار
  • حمل اثاثیه منزل با کامیونت و خاور
  • اعزام نیروهای ماهر باربری و بسته بندی
  • حمل سریع و تحویل به موقع
  • استفاده از ماشین باربری متناسب با نیاز مشتری

شما می توانید برای آگاهی بیشتر از خدمات و ارتباط با دفتر مرکزی آموت بار با شماره 02188520204 تماس بگیرید.

مطالب مرتبط دیگر