باربری رضاآباد و حصار گرم خان خراسان شمالی

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری رضاآباد و حصار گرم خان

خدمات باربری رضاآباد و حصار گرم خان از جمله خدمات ویژه باربری پیک آموت در استان خراسان شمالی می باشد که به صورت شبانه روزی انجام می شود. خدمات باربری از این دو منطقه شامل حمل اثاثیه منزل، حمل کنارباری، حمل بار بین استانی و … می باشد که می توانید جهت مشاوره و کارشناسی با شماره 09156665639 تماس بگیرید.

رضاآباد روستایی در دهستان حومه بخش مرکزی شهرستان شیروان میباشد که طبق آخرین سرشماری حدود 1200 نفر جمعیت داشته است. حصار گرم خان شهری از توابع استان خراسان شمالی است که در بخش گرمخان شهرستان بجنورد قرار گرفته است. این شهر حدود 3000 نفر جمعیت دارد.

مکان زیارتی و گردشگری ایوب پیغمر در 85 کیلومتری شمال بجنورد و در روستایی به همین نام از توابع بخش حصارگرمخان در حاشیه مرز ایران با جمهوری ترکمنستان از مکان های دیدنی پیرامون این شهر می باشد. اگر نیاز به دریافت خدمات باربری از این دو روستا را دارید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

مقالات بیشتر: باربری زیارت و لوجلی و قوشخانه خراسان شمالی

خدمات باربری رضاآباد و حصار گرم خان به تهران

از سه مسیر می توان خدمات باربری رضاآباد و حصارگرم خان به تهران را انجام داد که این سه مسیر شامل موارد زیر می باشد:

باربری رضاآباد و حصار گرم خان

 • مسیر اول حدود 9 ساعت و 30 دقیقه فاصله زمانی دارد و شامل 790 کیلومتر می باشد. این مسیر از رضاآباد به سمت شاهرود و سمنان حرکت می کند که در انتها به تهران ختم می شود.
 • مسیر دوم 800 کیلومتر می باشد و از نظر زمانی حدود 10 ساعت فاصله می باشد. این مسیر از سمت حصار گرم خان به سمت گرگان، ساری و فیروزکوه حرکت می کند و در انتها به تهران ختم میشود.
 • مسیر سوم حدود 795 کیلومتر است و حدود 11 ساعت فاصله زمانی دارد. این مسیر مانن مسیر اول تا سمنان ادامه دارد و پس از آن از طریق جاده فیروزکوه به سمت تهران حرکت می کند.

تمامی رانندگان شرکت باربری پیک آموت با استفاده از چادر برزنتی از آسیب و خسارت به بار در زمان بارندگی برف و باران جلوگیری می کنند. همچنین با توجه به شرایط آب و هوایی و ترافیک حمل و نقل جاده ای یک مسیر را جهت تسریع در زمان باربری انتخاب می کنند.

مقالات بیشتر: باربری تیتکانلو و رزمغان خراسان شمالی

حمل بار از رضاآباد و حصار گرم خان

خدمات باربری پیک آموت در این شهر معمولا با نیسان و خاور انجام می شود. شما می توانید برای حمل بارهای مختلف مانند محصولات غذایی، محصولات صنعتی، لوازم منزل و … با شرکت پیک آموت تماس بگیرید. خدمات این شرکت در استان خراسان شمالی به صورت شبانه روزی انجام می شود. شما می توانید برای مشاوره و اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید و پس از مشاوره ماشین باربری خود را دریافت نمائید.

رانندگان پیک آموت معمولا طی مدت 2 ساعت برای بارگیری در مبدأ حاضر می شوند. اما شما می توانید برای بارگیری زمان مشخصی را تعیین نمائید تا شرکت در اسرع وقت ماشین برای شما رزرو و ارسال کند. معمولا برای حمل بارهای کوچک از نیسان دربستی جهت بارگیری و باربری استفاده می شود و برای بارهای حجیم با تناژ بالا ( 4 تن ) باید از خاورهای مسقف و روباز جهت بارگیری و باربری استفاده نمائید.

تعرفه باربری رضاآباد و حصارگرمخان

هزینه های باربری در بازه های زمانی مختلفی متفاوت بوده است و با توجه به عواملی این قیمت تغییر خواهد کرد. از عواملی که می تواند بر قیمت باربری تأثیرگذار باشد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. نوع بار
 2. وزن بار
 3. حجم بار
 4. ارزش بار
 5. فاصله مبدأ تا مقصد
 6. بیمه باربری
 7. نوع ماشین باربری
 8. تعداد ماشین های باربری

و غیره. برای استعلام دقیق از هزینه باربری محصول خود می توانید با ما در ارتباط باشید. پیک آموت در تلاش است تا با پایین ترین نرخ باربری، بهترین و کامل ترین حمل بار را در سراسر کشور برای شما فراهم سازد. همچنین این شرکت در بسیاری از استان ها تمامی خودروهای باربری نظیر نیسان بار، کامیونت و خاور، تریلی و … را در اختیار خود دارد.

از مزایا و خدمات باربری در رضاآباد و حصار گرم خان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ارائه خدمات باربری به صورت شبانه روزی در هر کجای ایران
 • انجام خدمات باربری انواع کالا ها با اوزان  و تناژ های مختلف
 • ارائه مشاوره رایگان در جهت بارگیری و باربری
 • بارنامه و بیمه نامه رسمی
 • پایین ترین قیمت باربری در تهران
 • حمل بار به صورت رفت و برگشت
 • ارائه بیمه نامه و بارنامه دولتی
 • تحویل به موقع و سریع بار
 • در اختیار داشتن 22.000 راننده فعال در سراسر کشور
 • انجام امور و خدمات باربری در 7 روز هفته به صورت شبانه روزی

شما می توانید برای اطلاع از موجودی خودروی مورد نظر جهت بارگیری و باربری با ما تماس بگیرید. همچنین می توانید برای ارتباط با نمایندگی های دیگر این شرکت می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه نمائید.

مقالات بیشتر: باربری بام، خرق و فرهادان خراسان شمالی

حمل اثاثیه منزل رضاآباد و حصار گرم خان

نیسان بار و خاور بهترین خودروهای باربری برای حمل اثاثیه منزل در سراسر نقاط کشور می باشد. قبل از دریافت خدمات بارگیری و باربری ابتدا باید وسایل منزل خود را به صورت اصولی و مطمئن بسته بندی نمائید. بسته بندی لوازم منزل نیاز به مهارت و تخصص دارد. چراکه در صورت بسته بندی نامناسب ممکن است لوازم شما در هنگام بارگیری و باربری دچار آسیب شود.

باربری رضاآباد و حصار گرم خان

به همین منظور شرکت باربری پیک آموت با ارائه پرسنل بسته بندی به شما کمک بزرگی در بسته بندی لوازم منزل شما می کند. پرنسل مخصوص بسته بندی تمامی لوازم منزل شما را به روش کاملا اصولی و مرتب بسته بندی می کنند تا در هنگام بارگیری و باربری دچار آسیب نشود. این امر هم در مدت زمان بسته بندی و هم در میزان خستگی شما صرفه جویی می کند.

پس از بسته بندی کامل لوازم منزل خود می توانید با شماره 09156665639  تماس بگیرید و با توجه به حجم و وزن لوازم منزل خود ماشین مخصوص باربری را از پیک آموت دریافت نمائید. برای دریافت خدمات حمل اثاثیه منزل از 0 تا 100 می توانید با پیک آموت تماس بگیرید و تجربه یک باربری سریع، مطمئن و ارزان را تجربه نمائید.

پایانه باربری رضاآباد و حصار گرم خان

شرکت باربری آموت بار پس از 30 سال تجربه درخشان با افتخار کامل ترین ناوگان حمل سبک بار در ایران می باشد که با بیش از 38.000 راننده آماده خدمات رسانی به تمامی مردم عزیز کشور در هر نقطه ایران می باشد.  برای ارسال بارهای زیر 2 تن مانند حمل اثاثیه منزل، حمل خرده بار و … می توانید با آموت بار تماس بگیرید.

اگر از جمله افرادی هستید که بیزینس و شغل شما با شرکت باربری درگیر است می توانید با ما همراه شوید. ما از هر کجای استان خراسان شمالی در کمترین زمان ممکن بار شما را به شهرها و کلانشهرهای دیگر مانند تهران، مشهد، شیراز، تبریز و ..به صورت سریع و مطمئن ارسال می کنیم.

برای دریافت خدمات باربری در هر ساعت از شبانه روز می توانید با دفتر مرکزی با شماره 02188520204 تماس بگیرید. مشاورین و کارشناسان آموت بار در دو شیفت کاری آماده خدمت رسانی در زمینه خدمات باربری به شما مردم عزیز کشور می باشند.

مطالب مرتبط دیگر