باربری زاهدان اردبیل

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است

باربری زاهدان اردبیل تحت نظارت گروه حمل و نقل پیک آموت مشغول به ارائه خدمات باربری به شما مشتریان گرامی است. این باربری با در اختیار داشتن نیروهای حرفه ای در زمینه بسته بندی و حمل بار می کوشد که خدمات خود را بالاترین کیفیت به متقاضیان ارائه دهد و در تلاش است که نرخ کرایه باربری را در پایین ترین حد خود نگه دارد.

باربری زاهدان اردبیل تمام امور باربری مانند حمل انواع بار (اثاثیه منزل، کالاهای تجاری و بازرگانی، محصولات کشاورزی و دامداری، محصولات صنعتی و تولیدی، تجهیزات کارگاهی و کارخانه ای و…) را به صورت کاملا ایمن و با رعایت استانداردهای لازم برای حفظ و امنیت بار انجام دهد. در این باربری تمام مراحل باربری توسط نیروهای ماهر مانند رانندگان با تجربه و مجهزترین ماشین های باربری هم از لحاظ فنی و هم از لحاظ ظاهری صورت می گیرد.

برای استفاده از باربری زاهدان اردبیل می توانید با پشتیبانی پیک آموت تماس بگیرید و بعد از استعلام قیمت و اطلاع از چگونگی حمل بار و نوع ماشین باربری درخواست خود را به ثبت برسانید.

برای ارتباط سریع با باربری زاهدان اردبیل پیشنهاد می شود با شماره تلفن 02152901 تماس حاصل فرمایید. تیم پشتیبانی در حمل و نقل پیک آموت به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به شما مشتریان گرامی است.

قیمت باربری زاهدان اردبیل

قیمت باربری زاهدان اردبیل

هزینه باربری زاهدان اردبیل در حمل و نقل پیک آموت با توجه به نرخ اتحادیه باربری محاسبه می شود. البته لازم به ذکر است که عوامل موثر بر باربری مانند ویژگی های بار و خدمات مورد نیاز برای حمل محموله نیز تعیین کننده قیمت نهایی باربری خواهد بود. بنابراین امکان ارائه تعرفه ثابت برای حمل انواع بار با مشخصات متفاوت وجود نخواهد داشت.

از عوامل موثر بر باربری زاهدان اردبیل می توان به ویژگی هایی مانند نوع بار، وزن و حجم بار، فصل باربری، زمان باربری، مبدا و مقصد باربری برحسب کیلومتر، نوع ماشین باربری اشاره کرد. در ضمن شما مشتریان گرامی باید بدانید که مواردی مانند استفاده از بیمه بار و کارگر برای بارگیری، تخلیه و بسته بندی بار نیز بر هزینه باربری تاثیرگذار است و موجب افزایش قیمت باربری می شود.

در همین راستا پیشنهاد می شود که برای اطلاع ار نرخ کرایه باربری زاهدان اردبیل با پشتیبانی پیک آموت تماس بگیرید و بعد از اعلام مشخصات بار از قیمت نهایی آن مطلع شوید.

نیسان بار در باربری زاهدان اردبیل

نیسان بار در باربری زاهدان اردبیل

در باربری زاهدان اردبیل برای حمل انواع بار تا حجم حدود 2 تن از نیسان بار استفاده می شود. این ماشین باربری به عنوان پرکاربردترین ماشین باربری در حمل و نقل بین شهری شناخته شده است، برهمین اساس به صورت روزانه متقاضیان زیادی تمایل دارند که محموله های خود را با وانت نیسان جابجا کند و از مزایای حمل بار با این ماشین باربری بهره مند شود.

از مزایای نیسان بار می توان به داشتن بدنه محکم و موتور قوی، توانایی حمل بار در تمام جاده های کشور (مسیرهای دارای پیچ و خم و غیرهموار)، ظرفیت بالا و امکان تردد در سطح شهرها اشاره کرد. همچنین با استفاده از نیسان بار می توان هزینه باربری خود را کاهش داد؛ زیرا در مقایسه با سایر ماشین های باربری سبک بار با توجه به میزان باربری که جابجا می کند، نرخ کرایه آن پایین است.

نیسان بار برگشتی نوع دیگری از باربری نیسان بار بین شهری است که در صورت اعلام بار از سوی راننده در هنگام برگشت به مبدا انجام می شود و از آنجایی که برای حمل بار با نیسان بار برگشتی هزینه کمتری از مشتریان دریافت می شود، به این نوع باربری نیز باربری ارزان و مقرون به صرفه نیز گفته می شود.

شما متقاضیان گرامی برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه باربری زاهدان اردبیل می توانید با دفتر مرکزی باربری تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط دیگر