باربری زاهدان بندرعباس

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است

باربری زاهدان بندرعباس تحت نظارت گروه حمل و نقل پیک آموت مشغول به فعالیت در زمینه باربری بین شهری است. این باربری با داشتن نیروهای ماهر بسته بندی و حمل بار می کوشد که خدمات خود را با بالاترین کیفیت و پایین ترین نرخ باربری به مشتریان خود ارائه دهد.

باربری زاهدان بندرعباس حمل انواع بار مانند حمل اثاثیه منزل، حمل وسایل سنگین و حساس، حمل مبلمان و جهیزیه، حمل کالاهای تجاری و بازرگانی، حمل محصولات تولیدی و صنعتی، حمل محصولات کشاورزی و دامپروری را با مجهزترین ماشین های باربری توسط رانندگان حرفه ای انجام می دهد. این باربری با رعایت تمام موارد ایمنی و استانداردهای لازم برای حفظ سلامت بار موجب جلب رضایت روزافزون مشتریان و کاهش دغدغه های آن برای حمل و نقل بین شهری شده است.

برای استفاده از باربری زاهدان بندرعباس می توانید با پشتیبانی پیک آموت تماس بگیرید و بعد از استعلام قیمت و اطلاع از نحوه حمل بار و نوع ماشین باربری درخواست خود را ثبت کنید. همچنین برای ارتباط سریع تر پیشنهاد می شود که با شماره تلفن 02152901 تماس حاصل فرمایید.

لازم به ذکر است که در تیم پشتیبانی پیک آموت کارشناسان به صورت شبانه روزی و در تمام روزهای هفته آماده پاسخگویی به شما مشتریان گرامی است.

خدمات باربری زاهدان بندرعباس

خدمات باربری زاهدان بندرعباس

باربری زاهدان بندرعباس برای حمل انواع بار اعم از محموله های خانگی، تولیدی، صنعتی و کشاورزی خدمات ویژه ارائه می دهد که از میان آنها می توان به صدور بارنامه هوشمند و بیمه نامه معتبر اشاره کرد. به این صورت که شما متقاضیان گرامی با استفاده از صورت حساب بار می توانید از وضعیت محموله خود در هر مرحله ای که باشد، مطلع شوید و امکان پیگیری در صورت بروز مشکل وجود دارد.

همچنین با استفاده از بیمه نامه می توان موجب افزایش ایمنی در حمل و نقل بین شهری شد و در هنگام ایجاد آسیب به بار می تواند تمام خسارت آن را از بیمه دریافت کرد.

اعزام نیروی حمل بار و بسته بندی ماهر و با تجربه از دیگر خدمات باربری زاهدان بندرعباس است که با بهره مندی از این خدمات تمام مراحل باربری اعم از بسته بندی، بارگیری، تخلیه و چیدمان نیز به صورت حرفه ای و با به کارگیری تجهیزات مدرن و روش های اصولی انجام می شود.

درواقع می توان بیان کرد که با استفاده از خدمات انحصاری حمل و نقل پیک آموت دیگر دغدغه ای درباره حمل و نقل بار وجود نخواهد داشت و تمام مراحل با احتیاط لازم صورت می گیرد.

نرخ باربری زاهدان بندرعباس

نرخ باربری زاهدان بندرعباس

هزینه باربری زاهدان بندرعباس با توجه به نرخ اتحادیه باربری و عوامل موثر بر هزینه باربری محاسبه می شود. به این صورت که به جز در نظر گرفتن تعرفه باربری با توجه به نرخ مصوب شده از سوی اتحادیه باربری، مشخصات محموله و خدمات مورد نیاز برای حمل آن، فوریت در باربری و تجهیزات مورد نیاز برای باربری بر قیمت نهایی تاثیرگذار است و براساس این موارد نرخ کرایه مشخص می شود.

از عوامل موثر بر نرخ باربری زاهدان بندرعباس می توان به ویژگی هایی مانند نوع بار، وزن و حجم بار، مدت زمان بارگیری و تخلیه بار، مبدا و مقصد باربری، زمان باربری و فصل آن، نوع ماشین باربری و تجهیزات آن اشاره کرد. همچنین استفاده از خدماتی مانند بیمه نامه و کارگر برای بارگیری، تخلیه بار، بسته بندی و چیدمان بر هزینه باربری تاثیر می گذارد و موجب افزایش قیمت نهایی می شود.

برای اطلاع از نرخ باربری زاهدان بندرعباس تاکید می شود با پشتیبانی پیک آموت تماس بگیرید و با ذکر مشخصات بار از قیمت نهایی آن مطلع شوید.

همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه حمل و نقل بین شهری می توانید با دفتر مرکزی باربری تماس حاصل فرمایید.

 

 

مطالب مرتبط دیگر