باربری زاهدان قم

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است

باربری زاهدان قم به عنوان یکی از نمایندگی های گروه حمل و نقل پیک آموت آماده ارائه بهترین خدمات باربری به شما مشتریان گرامی است. این باربری با داشتن نیروهای فعال و متخصص در زمینه بسته بندی و حمل بار می کوشد که خدمات خود را با بالاترین کیفیت و پایین ترین نرخ باربری به متقاضیان حمل و نقل بین شهری عرضه کند.

باربری زاهدان قم تمام امور مربوط باربری بین شهری مانند حمل اثاثیه منزل، حمل خرده بار، حمل محصولات صنعتی و کشاورزی، حمل کالاهای تجاری و بازرگانی، حمل محصولات تولیدی و مصرفی، حمل تجهیزات صنعتی و کارگاهی را با مجهزترین ماشین های باربری اعم از وانت نیسان تا خاور و کامیون توسط رانندگان با تجربه و آشنا به مسیر به صورت کاملا حرفه ای و ایمن انجام می دهد.

گروه حمل و نقل پیک آموت با ارائه خدمات با کیفیت و باربری ایمن با تعرفه مناسب در میان مشتریان به عنوان بهترین باربری شناخته شده است که همین مورد نیز موجب جلب اعتماد و رضایت بیشتر متقاضیان به این مجموعه باربری شده است.

برای استفاده از خدمات باربری زاهدان قم کافی است با پشتیبانی پیک آموت تماس بگیرید، سپس در کمتر از یک ساعت منتظر ماشین باربری متناسب با محموله خود شوید. لازم به ذکر است در این مجموعه باربری این امکان برای شما مشتریان وجود دارد که قبل از ثبت درخواست باربری می توان از هزینه حمل بار و چگونگی آن و نوع ماشین باربری مطلع شوید.

برای ارتباط سریع با پشتیبانی پیک آموت می توانید با شماره تلفن 02152901 تماس حاصل فرمایید.

خدمات باربری زاهدان قم

خدمات باربری زاهدان قم

در باربری زاهدان قم تحت نظارت گروه حمل و نقل پیک آموت برای حمل انواع بار به صورت بین شهری خدمات ویژه ارائه می شود که از میان آنها می توان به صدور بارنامه هوشمند و بیمه نامه معتبر اشاره کرد. به این صورت که متقاضیان با استفاده از این نوع بارنامه می توانند از طریق کد رهگیری روی بارنامه از وضعیت آن به صورت آنلاین مطلع شوند و محموله در هر مرحله ای باشد، امکان پیگیری آن برای مشتری وجود دارد.

همچنین استفاده از بیمه نامه با توجه به ارزش بار و براساس درخواست مشتری موجب افزایش ایمنی در حمل و نقل بین شهری خواهد شد و در صورت بروز آسیب به بار نیز امکان دریافت خسارت از سوی بیمه وجود دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره باربری زاهدان قم می توانید با پشتیبانی پیک آموت تماس بگیرید.

نیسان بار برگشتی در باربری زاهدان قم

نیسان بار برگشتی در باربری زاهدان قم

در باربری زاهدان قم برای حمل انواع بار از وانت نیسان استفاده می شود، به این صورت که تا حدود 2 تن را می توان با این ماشین باربری جابجا کرد. برهمین اساس روزانه متقاضیان بسیاری درخواست حمل محموله های خود را با وانت نیسان دارند و از آنجایی که این ماشین باربری به جز ظرفیت بالا، مزایای دیگری مانند امکان حمل بار در تمام جاده های کشور و عدم محدودیت تردد در سطح شهرها را دارد، به عنوان یکی از ماشین های باربری با تقاضای بالا و محبوب در میان مشتریان شناخته شده است.

نیسان بار برگشتی یکی دیگر از انواع باربری با وانت نیسان است که در صورت اعلام بار از سوی راننده در هنگام برگشت به مبدا انجام می شود و از آنجایی که برای حمل بار با نیسان بار برگشتی هزینه کمتری از مشتریان دریافت می شود، با استفاده از آن شما مشتریان گرامی می توانید هزینه های باربری خود را کاهش دهید و از باربری ایمن و مقرون به صرفه بهره مند شوید.

شما مشتریان گرامی برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه امور مربوط به باربری زاهدان به قم و سایر خدمات آن می توانید با دفتر مرکزی باربری تماس حاصل فرمایید.

 

 

مطالب مرتبط دیگر