باربری زاهدان مشهد

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است

باربری زاهدان مشهد تمام امور مربوط به باربری بین شهری را با استفاده از رانندگان با تجربه و مجهزترین ماشین باربری مانند وانت بار و نیسان بار انجام می دهد. در این باربری همواره سعی بر ارائه بهترین خدمات با بالاترین کیفیت و پایین ترین نرخ باربری به متقاضیان حمل بار به صورت بین شهری است.

باربری زاهدان مشهد تحت نظارت حمل و نقل پیک آموت و به عنوان یکی از نمایندگی های این مجموعه باربری حمل انواع بار از جمله حمل اثاثیه منزل، حمل محصولات صنعتی و تجاری، حمل وسایل سنگین و تجاری، حمل کالاهای تولید شده کارخانه ها و کارگاه های مختلف را به صورت حرفه ای و در تمام روزهای هفته حتی در روزهای تعطیل انجام می دهد.

برای استفاده از باربری زاهدان مشهد فقط کافی است با پشتیبانی پیک آموت تماس بگیرید و بعد از اطلاع از هزینه های باربری و چگونگی حمل بار و نوع ماشین باربری می توانید درخواست خود را ثبت کنید.

لازم به ذکر است که در گروه حمل و نقل پیک آموت که شامل دفتر مرکزی و تمام نمایندگی های این مجموعه باربری می شود، کارشناسان در تیم پشتیبانی به صورت 24 ساعته و در تمام روزهای هفته پاسخگوی شما مشتریان گرامی هستند.

خدمات باربری زاهدان مشهد

خدمات باربری زاهدان مشهد

در باربری زاهدان مشهد برای حمل انواع بار به صورت خانگی، تولیدی و صنعتی خدمات ویژه ارائه می شود که از میان آنها می توان به صدور بارنامه هوشمند و بیمه نامه معتبر اشاره کرد. به این صورت که مشتریان با استفاده از کد رهگیری روی بارنامه به راحتی می توانند از وضعیت محموله خود مطلع شوند. همچنین با درخواست بیمه بار نه تنها موجب افزایش ایمنی در باربری خواهند شد، بلکه در صورت بروز آسیب به بار در هنگام حوادث غیرقابل پیش بینی این امکان برای مشتریان وجود خواهد داشت که خسارت آن را دریافت کنند.

از دیگر خدمات باربری زاهدان مشهد به عنوان یکی از نمایندگی های حمل و نقل پیک آموت، اعزام نیروهای ماهر و با تجربه در زمینه جابجایی بار و بسته بندی با درخواست مشتریان است. با بهره مندی از این خدمات دیگر دغدغه ای برای باربری بین شهری وجود نخواهد داشت؛ زیرا تمام مراحل با استفاده از تجهیزات مدرن و روش های اصولی انجام می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خدمات باربری زاهدان مشهد پیشنهاد می شود با شماره تلفن 02152901 تماس حاصل فرمایید.

نرخ کرایه باربری زاهدان مشهد

نرخ کرایه باربری زاهدان مشهد

هزینه باربری زاهدان مشهد مطابق با نرخ اتحادیه باربری و با توجه به عوامل موثر بر حمل بار محاسبه می شود. به این صورت که امکان ارائه تعرفه ثابت برای حمل انواع بار با ویژگی های متفاوت وجود نخواهد داشت و تنها با در نظر گرفتن مشخصات محموله و خدمات مورد نیاز برای حمل آن، هزینه باربری به صورت دقیق اعلام می شود.

از عوامل موثر بر هزینه باربری می توان به ویژگی هایی مانند نوع بار، وزن و حجم بار، مدت زمان بارگیری و تخلیه بار، نوع ماشین باربری و تجهیزات آن، مبدا و مقصد باربری اشاره کرد. همچنین استفاده از خدماتی مانند بیمه نامه با توجه به ارزش بار و کارگر برای حمل بار و بسته بندی نیز جزو مواردی است که بر هزینه باربری تاثیر می گذارد و موجب افزایش هزینه باربری می شود. اگر ارسال محموله نیاز به فوریت تا تجهیزات خاص مانند ماشین باربری یخچالدار نیز داشته باشد، بر نرخ کرایه افزوده خواهد شد.

برای اطلاع از نرخ کرایه باربری زاهدان مشهد تاکید می شود که با پشتیبانی پیک‌ آموت تماس بگیرید و با اعلام مشخصات محموله و خدمات مورد نیاز خود از قیمت دقیق آن مطلع شوید. همچنین برای کسب سایر اطلاعات در زمینه حمل و نقل بین شهری می توانید با دفتر مرکزی باربری تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط دیگر