باربری زیارت و لوجلی و قوشخانه خراسان شمالی

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری زیارت و لوجلی و قوشخانه

شرکت حمل و نقل پیک آموت با راه اندازی نمایندگی خود در استان خراسان شمالی تمامی خدمات باربری زیارت و لوجلی و قوشخانه را با بروزترین خدمات در اختیار کاربران و مشتریان خود قرار می دهد. شما می توانید برای دریافت خدمات باربری با نمایندگی پیک آموت با شماره 09156665639 تماس بگیرید و پس از مشاوره ماشین مورد نیاز خود را با توجه به نوع  و وزن بار خود انتخاب نمائید.

شهرستان زیارت یک شهر تازه تأسیس در فاصله 3 کیلومتری مرکز شهرستان و در بخش شهرستان شیروان واقع شده است. حمعیت این شهر طبق آخرین سرشماری حدود 6000 نفر بوده است. منبع درآمد مردم این شهر از کشاورزی، دامداری و باغداری تأمین میشود.

شهرستان لوجی در بخش سرحد شهرستان شیروان قرار گرفته و حدود 4000 نفر جمعیت دارد. این شهر در فاصله 30 کیلومتری شمال غربی شیروان و ارتفاع 1492 متری از سطح دریا واقع شده است و بر اساس آخرین تقسیمات سیاسی این شهر در محدوده جغرافیای سرحد شهرستان شیروان قرار دارد.

قوشخانه نیز شهری در بخش قوشخانه شهرستان شیروان می باشد که دارای 3000 نفر جمعیت دارد. اگر نیاز به دریافت خدمات باربری زیارت و لوجلی و قوشخانه دارید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید و یا می توانید با دفتر مرکزی با شماره 02188520204 تماس بگیرید.

مقالات بیشتر: باربری تیتکانلو و رزمغان خراسان شمالی

خدمات باربری زیارت و لوجلی و قوشخانه به تهران

از مسیرهای مختلفی می توان خدمات باربری زیارت و لوجلی و قوشخانه به تهران را انجام دارد که شامل موارد زیر می باشد:

باربری زیارت و لوجلی و قوشخانه

 • مسیر اول حدود 790 کیلومتر فاصله دارد که از نظر زمانی حدود 9 ساعت و 30 دقیقه فاصله است. این مسیر از شهرستان زیارت به سمت بجنورد، شوفان، گرمی، میامی، شاهرود، دامغان و سمنان حرکت می کند که در انتها به تهران ختم می شود.
 • مسر دوم حدود 795 کیلومتر است که حدود 10 ساعت فاصه زمانی دارد. این مسیر مانند مسیر اول تا بعد سمنان ادامه دارد و پس از آن به سمت جاده فیروزکوه و تهران ادامه دارد.
 • مسیر سوم حدود 790 کیلومتر است که از نظر زمانی 11 ساعت فاصله دارد. این مسیر از سمت لوجلی به سمت بجنورد، قاضی، صادق آباد، علی آباد کتول، گرگان، بهشر، قائمشهر، شیرگاه و فیرزکوه ادامه دارد که در آخر به تهران ختم میشود.

تمامی خدمات باربری از مسیرهای فوق به تهران ختم می شود. همچنین رانندگان پیک آموت با توجه به ترافیک و شرایط آب و هوایی یک مسیر را جهت تسریع در زمان باربری انتخاب می کنند و از چادر برزنتی جهت جلوگیری از آسیب به بار در زمان بارندگی برف و باران نیز استفاده می کنند.

مقالات بیشتر:‌ باربری بام و خرق و فرهادان خراسان شمالی

حمل اثاثیه منزل زیارت و لوجلی و قوشخانه

نیسان بار و خاور بهترین خودروهای باربری برای حمل اثاثیه منزل در سراسر نقاط کشور می باشد. قبل از دریافت خدمات بارگیری و باربری ابتدا باید وسایل منزل خود را به صورت اصولی و مطمئن بسته بندی نمائید.

بسته بندی لوازم منزل نیاز به مهارت و تخصص دارد. چراکه در صورت بسته بندی نامناسب ممکن است لوازم شما در هنگام بارگیری و باربری دچار آسیب شود.

باربری زیارت و لوجلی و قوشخانه

به همین منظور شرکت باربری پیک آموت با ارائه پرسنل بسته بندی به شما کمک بزرگی در بسته بندی لوازم منزل شما می کند. پرنسل مخصوص بسته بندی تمامی لوازم منزل شما را به روش کاملا اصولی و مرتب بسته بندی می کنند تا در هنگام بارگیری و باربری دچار آسیب نشود. این امر هم در مدت زمان بسته بندی و هم در میزان خستگی شما صرفه جویی می کند.

پس از بسته بندی کامل لوازم منزل خود می توانید با شماره 09156665639  تماس بگیرید و با توجه به حجم و وزن لوازم منزل خود ماشین مخصوص باربری را از پیک آموت دریافت نمائید. برای دریافت خدمات حمل اثاثیه منزل از 0 تا 100 می توانید با پیک آموت تماس بگیرید و تجربه یک باربری سریع، مطمئن و ارزان را تجربه نمائید.

اطلاعات بیشتر: تعرفه باربری بجنورد استان خراسان شمالی 1401

هزینه و خدمات باربری زیارت و لوجلی

هزینه باربری از اول تا کنون قیمت ثابتی نداشته و همیشه برخی عوامل بر قیمت باربری ها تأثیرگذار بوده است که این عوامل شامل موارد زیر می باشد:

 • نوع بار
 • حجم بار
 • وزن بار
 • ارزش بار
 • نوع ماشین باربری
 • بیمه باربری
 • تعداد ماشین های باربری
 • فاصله مبدأ تا مقصد

و غیره. شما می توانید برای استعلام قیمت باربری و دریافت ماشین پس از مشاوره و کارشناسی با شماره 091566665639 در تماس باشید.

از خدمات شرکت باربری پیک آموت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ارائه خدمات باربری به صورت شبانه روزی در هر کجای ایران
 • انجام خدمات باربری انواع کالا ها با اوزان  و تناژ های مختلف
 • ارائه مشاوره رایگان در جهت بارگیری و باربری
 • بارنامه و بیمه نامه رسمی
 • پایین ترین قیمت باربری در تهران
 • حمل بار به صورت رفت و برگشت
 • ارائه بیمه نامه و بارنامه دولتی
 • تحویل به موقع و سریع بار
 • در اختیار داشتن 22.000 راننده فعال در سراسر کشور
 • انجام امور و خدمات باربری در 7 روز هفته به صورت شبانه روزی

مقالات بیشتر: باربری صفی آباد و عباس آباد خراسان شمالی

پایانه باربری زیارت و لوجلی و زیارت

شرکت باربری پیک آموت پس از 30 سال تجربه درخشان با افتخار کامل ترین ناوگان حمل سبک بار در ایران می باشد که با بیش از 38.000 راننده آماده خدمات رسانی به تمامی مردم عزیز کشور در هر نقطه ایران می باشد.  برای ارسال بارهای زیر 2 تن مانند حمل اثاثیه منزل، حمل خرده بار و … می توانید با پیک آموت تماس بگیرید.

اگر از جمله افرادی هستید که بیزینس و شغل شما با شرکت باربری درگیر است می توانید با ما همراه شوید. ما از هر کجای استان خراسان جنوبی در کمترین زمان ممکن بار شما را به شهرها و کلانشهرهای دیگر مانند تهران، مشهد، شیراز، تبریز و ..به صورت سریع و مطمئن ارسال می کنیم.

حمل خرده بار شامل بارهایی است که نیازی به ماشین دربستی ندارد. خرده بار معمولا با توجه به نوع و وزن بار مشخص می شود. یعنی اگر بار شما دارای وزن و ابعاد کوچکی است می توان آن را با دیگر بارها به مقصد مورد نظر ارسال کرد. هزینه حمل کنار باری نیز نسبت به بار دربستی کمتر می باشد. ما با تخمین مسافت هزینه کنارباری را برای شما محاسبه و از شما دریافت می کنیم.

برای دریافت خدمات باربری در هر ساعت از شبانه روز می توانید با دفتر مرکزی با شماره 02188520204 تماس بگیرید. مشاورین و کارشناسان پیک آموت در دو شیفت کاری آماده خدمت رسانی در زمینه خدمات باربری به شما مردم عزیز کشور می باشند.

مطالب مرتبط دیگر