باربری سال 1402

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری سال 1402 پیک آموت

برای باربری سال 1402، نیاز به استفاده از یک حمل و نقل معتبر و ایمن ضرورت پیدا می کند، بنابراین آشنایی با خدمات و ویژگی های بهترین گروه حمل و نقل جزو ضرورت های مهم برای متقاضیان حمل انواع بار محسوب می شود.

پیک آموت، با داشتن بیش از 20 سال سابقه در زمینه حمل و نقل و 34 نماینده رسمی در مراکز استان ها و 64000 راننده با تجربه در سراسر کشور، خدمات باربری را به صورت شبانه روزی و با پشتیبانی 24 ساعته به مشتریان گرامی ارائه می دهد.

برای استفاده از این باربری کافی است که در سامانه پیک آموت اعلام بار کنید، بعد از ثبت سفارش، در کمتر از یک ساعت ماشین باربری متناسب با بار برای شما ارسال خواهد شد.

ارتباط با پیک آموت با شماره تلفن 02152901 امکان پذیر است، شما مشتریان گرامی از این طریق نیز می توانید اطلاعات لازم درباره باربری را کسب کنید.

خدمات باربری سال 1402

خدمات باربری سال 1402

در گروه حمل و نقل پیک آموت تمام امور باربری مانند حمل اثاثیه منزل، حمل خرده بار، حمل محصولات صنعتی و تولیدی، حمل تجهیزات کارخانه و کارگاهی، حمل محصولات کشاورزی و فرآورده های دامی را با انواع ماشین باربری مانند وانت بار و نیسان بار انجام می دهد.

در این باربری خدمات بسیاری برای جابجایی کالا و بسته بندی وسایل ارائه می شود. برای مثال در هنگام حمل اثاثیه منزل، نیروی ماهر بسته بندی و جابجایی برای مشتریان ارسال می شود که با استفاده از تجهیزات مدرن و روش های اصولی، وسایل را بسته بندی کرده و با رعایت تمام موارد ایمنی آنها را درون ماشین باربری که دارای تجهیزات خاص اسباب کشی است، بارگیری و در مقصد مورد نظر تخلیه می کنند.

پیک آموت برای حمل خرده بار نیز خدمات ویژه ای به مشتریان ارائه می دهد که در هیچ باربری دیگری متقاضیان حمل برای انواع خرده بار نمی توانند از آن بهره مند شود. به این صورت که برای جابجایی خرده بار دیگر نیاز به استفاده از ماشین باربری مانند نیسان بار به صورت دربستی نخواهد بود و فقط کافی است که هزینه حمل کالا پرداخت شود. این کار موجب کاهش هزینه های باربری برای حمل خرده بار خواهد شد.

از دیگر خدمات گروه حمل و نقل پیک آموت می توان به صدور بارنامه هوشمند‌ (رصد آنلاین وضعیت بار) برای تمام امور باربری اشاره کرد که جزو یکی از ویژگی های انحصاری آن محسوب می شود. همچنین با درخواست مشتریان با توجه به ارزش بار، برای تمام امور باربری بیمه نامه معتبر صادر می شود که این کار موجب ایمنی بیشتر در حمل و نقل بین شهری خواهد شد.

نیسان در باربری سال 1402

نیسان بار جزو پرکاربردترین ماشین های باربری است که برای حمل انواع بار تا بیش از 2 تن می توان از آن استفاده کرد. نداشتن محدودیت تردد در سطح شهر و کاهش هزینه های باربری با نیسان موجب محبوبیت آن در میان متقاضیان حمل بار شده است.

در گروه حمل و نقل پیک آموت، برای باربری بین شهری از نیسان بار استفاده می شود که روزانه متقاضیان بسیاری دارد. نیسان بار برگشتی یکی دیگر از خدمات این باربری محسوب می شود که متقاضیان حمل بار می توانند با استفاده از آن هزینه های باربری خود را کاهش دهند؛ زیرا در هنگام اعلام بار از سوی راننده در مسیر برگشت به مبدا، هزینه کمتر از مشتری دریافت می شود. به همین علت به نیسان بار برگشتی باربری ارزان و مقرون به صرفه می گویند.

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله قیمت باربری تهران 1402 پیشنهاد می شود.

نیسان در باربری سال 1402

پیک آموت، ارائه دهنده بهترین خدمات باربری

حمل و نقل پیک آموت با ارائه بهترین خدمات باربری بین شهری، به عنوان گسترده ترین باربری در سطح کشور شناخته شده است که برای باربری در سال 1402، همانند سال های گذشته می تواند بهترین انتخاب برای متقاضیان حمل انواع بار باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفتر مرکزی آموت بار تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط دیگر