باربری سدیچ و گابریک هرمزگان

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری سدیچ و گابریک

روستای سدیچ و گابریک از روستاهای جنوبی کشور می باشد که در قسمت جنوبی استان هرمزگان قرار گرفته است. خدمات باربری سدیچ و گابریک توسط شرکت باربری پیک آموت با بروزترین خدمات انجام خواهد شد. از خدمات ویژه باربری در این دو روستا می توان به مواردی از جمله حمل اثاثیه منزل، حمل مواد غذایی و محصولات کشاورزی و دیگر خدمات اشاره کرد.

روستای سدیچ در دهستان سورک بخش لیردف شهرستان جاسک قرار گرفته است که مرکز دهستان سورک می باشد. جمعیت این روستا طبق اخرین سرشماری حدود 1100 نفر بوده است. دهستان گابریک نیز یکی از دهستان های بخش مرکزی شهرستان جاسک می باشد که مرکز این دهستان روستای یکدار می باشد. جمعیت این دهستان طبق آخرین سرشماری حدود 8000 نفر بوده است.

شما می توانید برای دریافت خدمات باربری در هر ساعت از شبانه روز با نمایندگی پیک آموت با شماره 09173505563 تماس بگیرید و از خدمات این شرکت به صورت ویژه بهره مند شوید. همچنین می توانید در صورت عدم پاسخگویی با دفتر مرکزی با شماره 02188520204 در تماس باشید.

مقالات بیشتر: باربری کرتی و جهلو و لیردف هرمزگان

باربری سدیچ و گابریک به تهران

از سه مسیر می توان خدمات باربری سدیچ و گابریک به تهران را انجام داد که این سه مسیر شامل موارد زیر می باشد:

باربری سدیچ و گابریک

 • مسیر اول شامل 1620 کیلومتر است که از نظر زمانی 17 ساعت و 40 دقیقه فاصله زمانی دارد. این مسیر از سدیچ به سمت بندرعباس، سیرجان، یزد، کاشان و قم ادامه دارد که در انتها به تهران ختم می شود.
 • مسیر دوم 1730 کیلومتر می باشد که حدود 19 ساعت ساعت و 25 دقیقه فاصله زمانی دارد. که مانند مسیر اول تا سیرجان ادامه دارد و پس از عبور از شهر اصفهان مجددا مانند مسیر اول از کاشان و قم به تهران ختم می شود.
 • مسیر سوم حدود 1710 کیلومتر فاصله دارد که از نظر زمانی 19 ساعت 15 دقیقه فاصله زمانی دارد. این مسیر از سمت گابریک به سمت جیرفت و رفسنجان ادامه دارد و پس از آن مانند مسیر اول به سمت تهران ادامه دارد.

تمامی رانندگان شرکت باربری پیک آموت با توجه به شرایط جوی و ترافیک حمل و نقل جاده ای یک مسیر را جهت تسریع در زمان باربری انتخاب می کنند. همچنین از چادر برزنتی جهت جلوگیری از آسیب رسیدن به بار در زمان بارندگی برف و باران استفاده می شود.

مقالات: باربری رضاآباد و حصار گرم خان خراسان شمالی

هزینه و خدمات باربری سدیچ و گابریک

تعرفه و قیمت باربری سددیچ و گابریک به تهران ، کرج، اصفهان و سایر استان ها و شهرستان ها ثابت نیست و با توجه به عواملی مشخص می شود که این عوامل شامل موارد زیر می باشد:

 • نوع بار
 • حجم بار
 • وزن بار
 • ارزش بار
 • بیمه بار
 • فاصله مبدأ تا مقصد
 • تعداد ماشین های باربری
 • نوع ماشین باربری

و غیره.

از خدمات این شرکت می توان به ارائه بیمه نامه و بارنامه رسمی و دولتی ، ارائه خدمات به صورت شبانه روزی ، تضمین کیفیت و سلامت کالا در زمان باربری و غیره اشاره کرد.

شما می توانید برای مشاوره بیشتر و اطلاع از تعرفه باربری خود با ما در ارتباط باشید.

شرکت باربری پیک آموت پس از 3 دهه تجربه درخشان در زمینه باربری موفق به راه اندازی بیش از 34 نمایندگی رسمی و مجاز در سراسر کشور شده است که به صورت شبانه روزی مشغول به فعالیت هستند.

برای دریافت خدمات باربری در شهر و استان خود می توانید به صفحه تماس با ما سایت مراجعه نمائید و پس از ارتباط با نمایندگی شهر مورد نظر خود از خدمات این شرکت بهره مند شوید.

پیک آموت در تلاش است تا با ارائه بهترین خدمات باربری در تمامی شهرها و استان ها، رضایت تمامی مردم عزیز کشور را جلب نماید.

حمل اثاثیه منزل سدیچ و گابریک

خدمات حمل اثاثیه منزل از جمله موارد بسیار مهم و زمان گیر شرکت های باربری می باشد. مدت زمان بسته بندی، جابجایی و بارگیری از مواردی است که زمان انجام امور باربری را افزایش می دهد. مشخصا هر شخصی وقت بسته بندی و جابجایی لوازم منزل خود را ندارد و نیاز به نیروهای متخصص دارد.

باربری سدیچ و گابریک

شرکت باربری پیک آموت برای تسریع در زمان بارگیری و باربری و همچنین برای خستگی کمتر شما عزیزان، پرسنل متخصص جهت بسته بندی اصولی و مطمئن لوازم منزل ارسال می کند. شما می توانید لوازم منزل خود را به پرسنل ما بسپارید تا براحتی و بدون هیچگونه زمان تلف شده ای لوازم خود را بسته بندی کنید.

پس از بسته بندی می توانید از کارگران ما جهت جابجایی لوازم منزل و بارگیری در خودروی باربری بهره مند شوید. شرکت باربری پیک آموت در تلاش است تا با ارائه بهترین خدمات باربری تمامی خدمات حمل اثاثیه منزل را برای شما بدون هیچگونه دردسری انجام دهد. شما می توانید برای دریافت خدمات باربری از صفر تا صد با شماره 09173505563 تماس بگیرید.

مقالات: باربری زیارت و لوجلی و قوشخانه خراسان شمالی

نیسان بار سدیچ و گابریک

خدمات نیسان بار شامل بارهایی می باشد که وزن آنها 2 الی 2 تن 200 باشد و ابعاد آن به اندازه اتاق نیسان باشد. شرکت باربری پیک آموت با در اختیار داشتن بیش از 38000 راننده نیسان در سراسر کشور با افتخار کامل ترین ناوگان حمل بار در کشور می باشد.

در نظر داشته باشید اگر وزن بار شما 2 تن باشد ولی حجم زیادی داشته باشد باید آن را به خاور های مسقف و روبار حمل کنید. همچنین اگر بار شما دارای ابعاد کمتر از اتاق نیسان باشد ولی وزن آن بیشتر از 2 تن باشد هم باید از خاور نیز برای حمل آن استفاده نمائید.

حمل اثاثیه منزل از جمله مواردی است که می توانید با نیسان بار و خاور انجام دهید. شرکت باربری پیک آموت با در نظر گرفتن حجم بار و مشاوره ماشین باربری مورد نیاز شما را ارسال خواهد کرد. برای دریافت مشاوره با نمایندگی های شرکت باربری پیک آموت همراه باشید.

باربری سدیچ و گابریک
بندر شهید رجایی پایانه حمل و نقل کالا آموت بار
09173505563

مطالب مرتبط دیگر