باربری سرخس

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری سرخس پیک آموت

از جمله باربری هایی که توسط باربری آموت بار انجام می شود ، باربری از شهر سرخس به شهرها و استان های دیگر کشور می باشد. باربری سرخس شامل حمل اثاثیه منزل ، حمل و نقل بین و المللی و غیره می باشد.

شهر سرخس در استان خراسان رضوی در قسمت شرقی کشور قرار گرفته است. استان خراسان رضوی از جنوب به خراسان جنوبی ، از غرب به سمنان ، از شمال به بخشی از خراسان شمالی و از شرق به کشور افغانستان محدود می شود. برای ارتباط بار باربری شهر سرخس با شماره 09156665639 تماس بگیرید.

میدان امام حسین قبل چراغعلی آموت بار
05137608071
09156665639

حمل خرده بار در باربری سرخس

یکی از بارهایی که می توانید به آموت بار اعلام کنید ارسال خرده بار در باربری سرخس به دیگر شهرها و استان ها ی کشور می باشد. بارهایی که شامل ابعاد ، حجم و وزن کم می باشند را می توان به صورت خرده بار در کنار بار های دیگر ارسال کرد.

باربری آموت بار برای ارسال خرده بار در باربری سرخس با تخمین مسافت ، نوع بار و … قیمت خرده بار را به شما اعلام می کند. در صورتی که باربری های دیگر هزینه ی کامل باربری را از ما دریافت می کنند.

حمل اثاثیه منزل در سرخس

یکی از معضلات مردم برای نقل مکان کردن نوع بسته بندی و حمل اثاثیه منزل می باشد. باربری آموت بار با ارائه کارگر بسته بندی این امتیاز را برای شما فراهم کرده است که با خیال راحت لوازم منزل خود را به ما بسپارید. کارگر بسته بندی تمامی اثاثیه منزل شما را به صورت کاملا اصولی و حرفه ای بسته بندی می کنند تا در هنگام بارگیری و باربری آسیبی به آنها نرسد. همچنین ماشینی که برای بارگیری و باربری اثاثیه منزل ارسال می شود مخصوص اثاثیه منزل می باشد. امکانات ویژه ای برای حمل لوازم حساس مانند یخچال، تلویزیون و… دارد.

حمل بار از  باربری سرخس به تهران

یکی از بیشترین باربری هایی که از سرخس انجام می شود باربری به تهران می باشد. باربری به تهران می تواند محصولات صنعتی و غذایی و باشد. برای ارسال بارهایی مانند محصولات غذایی نیاز به ماشین های یخچالدار می باشد و برای بارگیری های محصولات صنعتی باید نیسان، کامیون ، تریلی و یا خاور ارسال شود و همچنین برای ارسال محصولات دیگر ماشین های مخصوص به آن محصول ارسال می شود.

ارسال کالا در باربری سرخس

کسانی که دارای کارخانجات در شهر سرخس هستند برای ارسال محصولات خود به دیگر شهرهای کشور نیاز به ماشین های مخصوص باربری دارند.

برای مثال کارخانه مواد غذایی فقط نمی تواند در سطح شهر محصولات خود را به فروش برساند زیرا با این کار سوددهی لازم را دریافت نمی کند. برای همین محصولات خود را به دیگر کلان شهرهای کشور مانند یزد ، شیراز ، تهران و … ارسال می کند.

برای ارسال محصولات غذایی مانند کنسرو ، نوشیدنی و … نیاز به ماشین های یخچال دار میباشد که طی مسافت های طولانی خراب و فاسد نشوند. همچنین برای دیگر محصولاتی که نیاز به ماشین های خاص خود را دارد.

باربری سرخس به تبریز

یکی از باربری هایی که بسیار زیاد انجام می شود باربری از سرخس به تبریز و بالعکس می باشد. باربری از سرخس به تبریز نیاز به تجربه و شناخت کامل جاده دارد زیرا فاصله بسیار زیادی بین این دو شهر می باشد. اگر شما باری از سرخس دارید و میخواهید به شهرهای دور مانند یزد ، تهران و سایر شهرستان ها ارسال کنید از باربری آموت بار کمک بگیرید.

پس از اعلام بار ماشین مورد نظر شما کمتر از 2 ساعت برای بارگیری به مبدأ می آید. همچنین برای ارتباط با دفتر مرکزی باربری یا مشاوران ما با شماره 02188520204 تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط دیگر