باربری سمیع آباد و نیل شهر خراسان رضوی

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری سمیع آباد و نیل شهر

باربری و ارائه خدمات باربری سمیع آباد و نیل شهر از خدمات ویژه شرکت باربری پیک آموت می باشد. خدمات باربری در این دوشهر شامل شامل حمل اثاثیه منزل ، حمل خرده بار، حمل لوازم و محصولات کشاورزی و … می باشد.

شما می توانید برای دریافت خدمات باربری با نمایندگی پیک آموت با شماره 05137608071 و 091566665639 تماس بگیرید و از خدمات این شرکت به صورت ویژه و شبانه روزی بهره مند شوید.

سمیع آباد شهری از توابع بخش پایین جام شهرستان تربت جام در استان خراسان رضوی می باشد که طبق آخرین سرشماری جمعیتی بالغ بر 2000 نفر داشته است.

نیل شهر نیز شهری در بخش بوژگان شهرستان تربت جام می باشد. این شهر در 11 مرداد ماه 1384 با ارتقا روستای نیل آباد مرکز بخش بوژگان از توابع شهرستان تربت جام تشکیل شد. این شهر دارای 7800 نفر نیز جمعیت دارد.

مقالات بیشتر: باربری دوآب و قلعه حمام خراسان رضوی

باربری سمیع آباد و نیل شهر به تهران

خدمات باربری از نیل شهر و سمیع آباد به تهران از مسیر جاده سبزوار، شاهرود، میامی و سمنان حرکت می کند که در آخر به تهران ختم می شود. این مسیر حدود 1020 کیلومتر فاصله دارد که از نظر زمانی حدود 11 ساعت و 30 دقیقه فاصله می باشد. بدیهی است به دلیل سرعت پایین خودروهای باربری زمان باربری نیز افزایش می یابد.

باربری سمیع آباد و نیل شهر

تمامی رانندگان شرکت باربری پیک آموت با توجه به شرایط آب و هوایی و حمل و نقل جاده ای در زمان مطلوب تری حرکت می کنند تا بتوانند زمان کمتری را در باربری صرف کنند. همچنین از چادر برزنتی جهت آسیب نرسیدن به بار در زمان بارندگی برف و باران نیز استفاده می کنند.

شما می توانید کلیه خدمات باربری خود را بدونه هیچگونه نگرانی به ما بسپارید و پس از استعلام قیمت و مشاوره از خودروهای باربری این شرکت بهره مند شوید.

هزینه و خدمات باربری سمیع آباد و نیل شهر

هزینه باربری از اول تا کنون قیمت ثابتی نداشته و همیشه برخی عوامل بر قیمت باربری ها تأثیرگذار بوده است که این عوامل شامل موارد زیر می باشد:

 • نوع بار
 • حجم بار
 • وزن بار
 • ارزش بار
 • نوع ماشین باربری
 • بیمه باربری
 • تعداد ماشین های باربری
 • فاصله مبدأ تا مقصد

و غیره. شما می توانید برای استعلام قیمت باربری و دریافت ماشین پس از مشاوره و کارشناسی با شماره های 05137608071 و 091566665639 در تماس باشید.

از خدمات شرکت باربری پیک آموت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ارائه خدمات باربری به صورت شبانه روزی در هر کجای ایران
 • انجام خدمات باربری انواع کالا ها با اوزان  و تناژ های مختلف
 • ارائه مشاوره رایگان در جهت بارگیری و باربری
 • بارنامه و بیمه نامه رسمی
 • پایین ترین قیمت باربری در تهران
 • حمل بار به صورت رفت و برگشت
 • ارائه بیمه نامه و بارنامه دولتی
 • تحویل به موقع و سریع بار
 • در اختیار داشتن 22.000 راننده فعال در سراسر کشور
 • انجام امور و خدمات باربری در 7 روز هفته به صورت شبانه روزی

مقالات بیشتر: باربری کاریز و کال سنگ خراسان رضوی

حمل اثاثیه منزل سمیع آباد و نیل شهر

نیسان بار و خاور بهترین خودروهای باربری برای حمل اثاثیه منزل در سراسر نقاط کشور می باشد. قبل از دریافت خدمات بارگیری و باربری ابتدا باید وسایل منزل خود را به صورت اصولی و مطمئن بسته بندی نمائید.

بسته بندی لوازم منزل نیاز به مهارت و تخصص دارد. چراکه در صورت بسته بندی نامناسب ممکن است لوازم شما در هنگام بارگیری و باربری دچار آسیب شود.

باربری سمیع آباد و نیل شهر

به همین منظور شرکت باربری پیک آموت با ارائه پرسنل بسته بندی به شما کمک بزرگی در بسته بندی لوازم منزل شما می کند. پرنسل مخصوص بسته بندی تمامی لوازم منزل شما را به روش کاملا اصولی و مرتب بسته بندی می کنند تا در هنگام بارگیری و باربری دچار آسیب نشود. این امر هم در مدت زمان بسته بندی و هم در میزان خستگی شما صرفه جویی می کند.

پس از بسته بندی کامل لوازم منزل خود می توانید با شماره 09156665639  تماس بگیرید و با توجه به حجم و وزن لوازم منزل خود ماشین مخصوص باربری را از پیک آموت دریافت نمائید. برای دریافت خدمات حمل اثاثیه منزل از 0 تا 100 می توانید با پیک آموت تماس بگیرید و تجربه یک باربری سریع، مطمئن و ارزان را تجربه نمائید.

مقالات: ترانزیت مشهد

پایانه باربری سمیع آباد و نیل شهر

شرکت باربری پیک آموت پس از 30 سال تجربه درخشان با افتخار کامل ترین ناوگان حمل سبک بار در ایران می باشد که با بیش از 38.000 راننده آماده خدمات رسانی به تمامی مردم عزیز کشور در هر نقطه ایران می باشد.  برای ارسال بارهای زیر 2 تن مانند حمل اثاثیه منزل، حمل خرده بار و … می توانید با پیک آموت تماس بگیرید.

اگر از جمله افرادی هستید که بیزینس و شغل شما با شرکت باربری درگیر است می توانید با ما همراه شوید. ما از هر کجای استان خراسان جنوبی در کمترین زمان ممکن بار شما را به شهرها و کلانشهرهای دیگر مانند تهران، مشهد، شیراز، تبریز و ..به صورت سریع و مطمئن ارسال می کنیم.

حمل خرده بار شامل بارهایی است که نیازی به ماشین دربستی ندارد. خرده بار معمولا با توجه به نوع و وزن بار مشخص می شود. یعنی اگر بار شما دارای وزن و ابعاد کوچکی است می توان آن را با دیگر بارها به مقصد مورد نظر ارسال کرد. هزینه حمل کنار باری نیز نسبت به بار دربستی کمتر می باشد. ما با تخمین مسافت هزینه کنارباری را برای شما محاسبه و از شما دریافت می کنیم.

برای دریافت خدمات باربری در هر ساعت از شبانه روز می توانید با دفتر مرکزی با شماره 02188520204 تماس بگیرید. مشاورین و کارشناسان پیک آموت در دو شیفت کاری آماده خدمت رسانی در زمینه خدمات باربری به شما مردم عزیز کشور می باشند.

مطالب مرتبط دیگر