باربری شهرک صنعتی نصیرآباد

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری شهرک صنعتی نصیرآباد آموت بار

باربری شهرک صنعتی نصیرآباد تحت نظارت باربری پیک آموت به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات باربری است. برای استفاده از این باربری می توانید با شماره تلفن 09191491279 تماس بگیرید تا با ثبت درخواست در کمتر از یک ساعت ماشین باربری برای شما ارسال شود.

شهرک صنعتی نصیرآباد در استان تهران قرار دارد که در نزدیکی اسلامشهر، رباط کریم و پرند واقع شده است. در این شهرک صنعتی کارخانه ها و صنایع مختلف مانند صنایع غذایی، پلاستیک سازی، شیمیایی، ماشین سازی، نساجی و سلولزی فعالیت دارند. از آنجایی که حمل محصولات صنعتی و تولیدی بار یکی از ضرورت های مهم در شهرک صنعتی نصیر آباد است. بنابراین نیاز به باربری ایمن و معتبر دارای اهمیت بالایی است. برای حمل انواع بار در شهرک صنعتی نصیرآباد می توانید از باربری پیک آموت استفاده کنید.

پیشنهاد ویژه پیک آموت: مشاهده لیست نمایندگی ها

باربری شهرک صنعتی نصیرآباد با نیسان بار

باربری شهرک صنعتی نصیرآباد با نیسان بار

در باربری شهرک صنعتی نصیرآباد حمل بار با انواع ماشین باربری مانند نیسان بار و وانت بار انجام می شود. نیسان بار یکی از مهم ترین ماشین های باربری سبک بار در ایران است. این ماشین باربری می تواند تا حدود 2 تن بار را جابجا کند و برای باربری بین شهری  بهترین گزینه است.

نیسان بار برگشتی نوعی باربری با نیسان بار است که موجب کاهش هزینه های باربری می شود. به این صورت که راننده در هنگام برگشت به مقصد اعلام بار می کند تا خالی برنگردد، در هنگام استفاده از این باربری مشتری هزینه کمتر برای حمل بار پرداخت می کند، به همین علت به آن باربری ارزان گفته می شود.

حمل بار از شهرک صنعتی نصیرآباد

در شهرک صنعتی نصیرآباد به علت وجود صنایع مختلف، حمل انواع بار به صورت روزانه با تقاضای بالایی همراه است. از این شهرک صنعتی محصولات صنعتی و تولیدی به تهران و سایر شهرهای ایران و از نقاط مختلف کشور مواد اولیه به شهرک صنعتی نصیرآباد ارسال می شود.

برای حمل انواع بار از شهرک صنعتی نصیرآباد پیشنهاد می شود از باربری پیک آموت که در این شهرک صنعتی نیز نمایندگی باربری دارد، استفاده کنید. در این باربری تمام امور باربری به صورت کاملا حرفه ای و با تجهیزات مدرن انجام می شود. همچنین برای انواع بار بارنامه هوشمند صادر می شود تا مشتری بتواند به صورت آنلاین از وضعیت بار خود مطلع شود. در همین راستا برای اطمینان بیشتر مشتری، بیمه نامه معتبر با توجه به ارزش کالا صادر می شود تا در صورت بروز آسیب، خسارت آن به صورت کامل پرداخت شود.

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله باربری شهرک صنعتی خوارزمی پیشنهاد می شود.

حمل بار از شهرک صنعتی نصیرآباد

شماره تلفن باربری شهرک صنعتی نصیرآباد

برای استفاده از این باربری می توانید با شماره تلفن 02152901 تماس بگیرید. گروه حمل و نقل پیک آموت به صورت شبانه روزی و 24 ساعت آماده پاسخگویی به سوالات شما مشتریان گرامی است. با این کار می توانید قبل از ثبت سفارش برای حمل بار، از قیمت دقیق و حقیقی آن مطلع شوید.

یپک آموت تنها باربری است که تعرفه باربری را به پایین ترین قیمت دریافت می کند، البته لازم به ذکر است که پایین بودن قیمت، موجب کاهش کیفیت خدمات این باربری نشده است. بلکه برای کسب رضایت مشتریان سعی در ارائه خدمات باربری با قیمت مناسب دارد.

پیک آموت، باربری ایمن و سریع

گروه حمل و نقل پیک آموت، با چندین سال تجربه در زمینه باربری و بیش از 34 نماینده رسمی و 64000 راننده فعال در سراسر کشور، خدمات باربری خود را با بالاترین کیفیت به مشتریان خود ارائه می دهد. همچنین از ویژگی های این باربری می توان به ایمن بودن و سرعت آن در حمل بار اشاره کرد که با سال ها تجربه و داشتن نیروهای حرفه ای در زمینه رانندگی و باربری به دست آمده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفتر مرکزی آموت بار تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط دیگر