باربری شهرک صنعتی نصیر آباد از جمله شهرک هایی می باشد. که سامانه حمل و نقل آموت بار باربری اش را انجام می دهد. شهرک صنعتی نصیر آباد در محور تهران ، رباط کریم ، 2 کیلومتری شهر رباط کریم ، قسمت جنوبی جاده واقع شده است.

از طریق سامانه آموت بار شما می توانید نوع بار خود را اعلام کنید و از بین رانندگانی که در این سامانه مشغول به کار هستند یکی را به دلخواه انتخاب کنید.

 

هنگام اسباب کشی ابتدا چه چیزی را بسته بندی کنیم (باربری نصیر آباد )

از دیگر خدمات سامانه آموت بار ارائه کاگر بسته بندی ، باربری اثاثیه منزل و … می باشد.

هزینه باربری شهرک صنعتی نصیرآباد

هزینه باربری آموت بار به عوامل مختلفی مانند

  • نوع بار
  • حجم بار
  • وزن بار
  • ارزش بار
  • نوع خودروی مورد نیاز برای حمل بار

بستگی دارد.

ماشین های باربری شهرک صنعتی نصیر آباد

سامانه باربری آموت بار از ماشین های نیمه سنگین ( نیسان ، خاور ) تا ماشین های سنگین (کامیون ، تریلی ) را پوشش می دهد ، تنها کافیست شما بار خود را اعلام و ماشین دلخواه خود را انتخاب کنید.

در سامانه آموت بار علاوه بر بیمه کردن تمامی بارها بارنامه صادر می شود. بیمه با توجه به درخواست مشتری می باشد و کاملا اختیاری است. بارنامه به منظور سند مالکیت برای صاحب بار می باشد وصدور بارنامه آموت بار به صورت کاملا سیستمی و دولتی می باشد.

آموت بار علاوه بر باربری از شهرک صنعتی نصیر آباد باربری شهرک صنعتی اهواز ، شیراز ، تبریز و … را انجام می دهد.

تمامی باربری های آموت بار با نیسان بار و وانت بار به صورت خورده بار حمل اثاثیه منزل با خاور می باشد ؛ همچنین آموت بار از تمامی خودروهای باربری نیسان تا تریلی را دارد.

اگر سوالی راجع به نوع باربری و یا درباره ی سامانه آموت بار دارید با دفتر مرکزی ما به شماره 02188520204 تماس حاصل فرمایید تا متخصصان ما بهترین مشاوره را در زمینه ی باربری در اختیار  شما قرار دهند.

 

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست