باربری محدوده شهرک صنعتی نصیر آباد

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری محدوده شهرک صنعتی نصیر آباد پیک آموت

باربری شهرک صنعتی نصیر آباد از جمله شهرک هایی است که گروه حمل و نقل پیک آموت باربری آن را انجام می دهد. شهرک صنعتی نصیرآباد در محور تهران، رباط کریم، 2 کیلومتری شهر رباط کریم، قسمت جنوبی جاده واقع شده است.

با استفاده از خدمات پیک آموت شما می توانید نوع بار خود را اعلام کنید و از بین رانندگانی که در این سامانه مشغول به کار هستند، یکی را به دلخواه انتخاب کنید.

از دیگر خدمات این مجموعه باربری اعزام کارگر بسته بندی و حمل بار برای حمل اثاثیه منزل و سایر امور باربری  است.

کیلومتر 10 جاده ساوه
09191491279

هزینه باربری شهرک صنعتی نصیرآباد

هزینه باربری شهرک صنعتی نصیرآباد به عوامل مختلفی بستگی دارد که عبارت است از:

  • نوع بار
  • حجم بار
  • وزن بار
  • ارزش بار
  • نوع خودروی موردنیاز برای حمل بار

تعرفه باربری شهرک صنعتی نصیرآباد در حمل و نقل پیک آموت با توجه به نرخ اتحادیه باربری و عوامل موثر بر حمل بار محاسبه می شود. به این صورت که امکان قیمت نهایی با توجه به مشخصات محموله و خدمات مورد نیاز برای حمل ممکن خواهد بود، بنابراین نمی توان برای حمل انواع بار با ویژگی های متفاوت تعرفه ثابت در نظر گرفت. برای اطلاع از نرخ دقیق باربری شهرک صنعتی نصیرآباد در مجموعه باربری پیک آموت می توانید با پشتیبانی تماس بگیرید و از قیمت دقیق آن مطلع شوید.

پیک آموت با داشتن سال ها تجربه در زمینه باربری بین شهری و بیش از 34 نماینده رسمی در مراکز استان ها و 70 هزار راننده فعال در سراسر کشور می کوشد که خدمات خود را با بالاترین کیفیت به متقاضیان حمل و نقل بین شهری ارائه دهد و همواره در تلاش است که نرخ باربری را در پایین ترین حد خود نگه دارد. بنابراین اگر شما مشتریان گرامی در جستجوی یک باربری ایمن و مقرون به صرفه هستید، پیشنهاد می شود آن را به مجموعه باربری پیک آموت بسپارید و مطمئن باشید که تمام مراحل به صورت کاملا ایمن و حرفه ای انجام می شود.

همچنین لازم به ذکر است گروه حمل و نقل پیک آموت با داشتن نیروهای فعال و متخصص در زمینه حمل بار و بسته بندی، آماده انجام همه امور باربری به صورت کاملا ایمن و حرفه ای توسط رانندگان با تجربه و مجهزترین ماشین های باربری است. برهمین اساس شما مشتریان گرامی می توانید با خیال راحت حمل و نقل انواع محموله خود را با پیک آموت انجام دهید، بدون اینکه دغدغه ای در زمینه باربری بین شهری داشته باشید.

ماشین های باربری شهرک صنعتی نصیر آباد

گروه حمل و نقل پیک آموت از ماشین های نیمه سنگین (نیسان، خاور) تا ماشین های سنگین (کامیون، تریلی) را پوشش می دهد، تنها کافی است شما بار خود را اعلام و ماشین دلخواه خود را انتخاب کنید.

در این مجموعه باربری علاوه بر بیمه کردن تمامی بارها بارنامه هوشمند (رصد وضعیت بار به صورت آنلاین) صادر می شود. بیمه با توجه به درخواست مشتری می باشد و کاملا اختیاری است. بارنامه به منظور سند مالکیت برای صاحب بار می باشد و صدور بارنامه پیک آموت به صورت کاملا سیستمی و هوشمند می باشد.

گروه حمل و نقل پیک آموت علاوه بر باربری از شهرک صنعتی نصیر آباد، باربری شهرک صنعتی اهواز، شیراز و تبریز را انجام می دهد.

تمامی باربری های این مجموعه باربری با نیسان بار و وانت بار برای خرده بار، حمل اثاثیه منزل با خاور است؛ همچنین از تمامی خودروهای باربری نیسان تا تریلی را برای حمل انواع بار استفاده می شود.

اگر سوالی راجع به نوع باربری گروه حمل و نقل پیک آموت دارید می توانید با شماره 02155537323 تماس حاصل فرمایید تا پشتیبانی این مجموعه بهترین مشاوره را در زمینه باربری در اختیار  شما قرار دهد.

همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه باربری بین شهری با دفتر مرکزی باربری تماس بگیرید.

مطالب مرتبط دیگر