باربری محدوده شهرک صنعتی نصیر آباد

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار

02152901

کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری محدوده شهرک صنعتی نصیر آباد پیک آموت

باربری شهرک صنعتی نصیر آباد از جمله شهرک هایی می باشد. که سامانه حمل و نقل آموت بار باربری اش را انجام می دهد. شهرک صنعتی نصیر آباد در محور تهران ، رباط کریم ، 2 کیلومتری شهر رباط کریم ، قسمت جنوبی جاده واقع شده است.

از طریق سامانه آموت بار شما می توانید نوع بار خود را اعلام کنید و از بین رانندگانی که در این سامانه مشغول به کار هستند یکی را به دلخواه انتخاب کنید.

از دیگر خدمات سامانه آموت بار ارائه کاگر بسته بندی ، باربری اثاثیه منزل و … می باشد.

کیلومتر 10 جاده ساوه
09191491279

هزینه باربری شهرک صنعتی نصیرآباد

هزینه باربری آموت بار به عوامل مختلفی مانند

  • نوع بار
  • حجم بار
  • وزن بار
  • ارزش بار
  • نوع خودروی مورد نیاز برای حمل بار

بستگی دارد.

ماشین های باربری شهرک صنعتی نصیر آباد

سامانه باربری آموت بار از ماشین های نیمه سنگین ( نیسان ، خاور ) تا ماشین های سنگین (کامیون ، تریلی ) را پوشش می دهد ، تنها کافیست شما بار خود را اعلام و ماشین دلخواه خود را انتخاب کنید.

در سامانه آموت بار علاوه بر بیمه کردن تمامی بارها بارنامه صادر می شود. بیمه با توجه به درخواست مشتری می باشد و کاملا اختیاری است. بارنامه به منظور سند مالکیت برای صاحب بار می باشد وصدور بارنامه آموت بار به صورت کاملا سیستمی و دولتی می باشد.

آموت بار علاوه بر باربری از شهرک صنعتی نصیر آباد باربری شهرک صنعتی اهواز ، شیراز ، تبریز و … را انجام می دهد.

تمامی باربری های آموت بار با نیسان بار و وانت بار به صورت خورده بار حمل اثاثیه منزل با خاور می باشد ؛ همچنین آموت بار از تمامی خودروهای باربری نیسان تا تریلی را دارد.

اگر سوالی راجع به نوع باربری و یا درباره ی سامانه آموت بار دارید با شماره 02155537323 تماس حاصل فرمایید تا متخصصان ما بهترین مشاوره را در زمینه ی باربری در اختیار  شما قرار دهند.

, , , ,

مطالب مرتبط دیگر

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.