باربری شهرک صنعتی پیشوا

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری-محدوده-شهرک-صنعتی-پیشوا-پیک-آموت

باربری شهرک صنعتی پیشوا به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات باربری به شما مشتریان گرامی است.

پیشوا یکی از شهرستان های استان تهران است که در 45 کیلومتر جنوب شرقی آن قرار دارد. این شهرستان در مسیر کهن جاده ابریشم و جاده تهران به مشهد قرار دارد. باوجود نزدیکی شهرستان پیشوا به شهر تهران مهاجران کمی داشته و اکثر ساکنان آن را بومیان این منطقه تشکیل می شود.

این شهرستان، آب و هوای معتدل و نیمه خشک دارد و به علت درختان بسیار دارای هوای دلپذیر و به دور از آلودگی شهری است.

شهر پیشوا، از لحاظ اقتصادی، بر پایه کشاورزی، دامپروری و صنعتی استوار است. همچنین وجود شهرک صنعتی پیشوا در نزدیکی این شهرستان از ویژگی های مهم آن محسوب می شود. از کارخانه های تولیدی و صنعتی موجود در این شهرک صنعتی می توان به کارخانه نساجی، لاستیک و پلاستیک، مواد غذایی، سلولزی، چوب، خودروسازی، قطعات خودرو، شیشه و بلور اشاره کرد.

در همین راستا می توان بیان کرد که با توجه به ویژگی های این شهرک صنعتی و حمل و نقل تولیدات صنعتی و خوارکی به سایر نقاط ایران استفاده از باربری بسیار ضرروت پیدا می کند. برای این کار پیشنهاد می شود از باربری شهرک صنعتی پیشوا تحت نظارت پیک آموت استفاده شود. حمل بار در این باربری با انواع ماشین باربری و به صورت کاملا اصولی و با مجهزترین امکانات باربری انجام می شود.

برای به کارگیری از باربری شهرک صنعتی پیشوا کافی است در سامانه پیک آموت اعلام بار کنید. در کمتر از یک ساعت بارگیری انجام می شود و در سریع ترین زمان ممکن و به صورت کاملا ایمن، بار شما به مقصد موردنظر خواهد رسید.

برای ارتباط با باربری شهرک صنعتی پیشوا می توانید با شماره تلفن 02152901 تماس بگیرید.

باربری شهرک صنعتی پیشوا به تهران

باربری شهرک صنعتی پیشوا به تهران

برای حمل بار از شهرک صنعتی پیشوا، نیاز به یک باربری ایمن و معتبر بسیار حائز اهمیت است که این مورد باوجود باربری شهرک صنعتی پیشوا برای همیشه برطرف شده است.

از این شهرک صنعتی، حمل بار به صورت خرده بار یا دربستی انجام می شود و انواع ماشین باربری مانند نیسان بار و وانت بار در آن مشغول به فعالیت هستند.

استفاده از نیسان بار برگشتی برای باربری شهرک صنعتی پیشوا به تهران و سایر شهرهای ایران جزو موارد پرکاربرد است.

خدمات باربری شهرک صنعتی پیشوا

حمل تجهیزات و محصولات تولیدی و صنعتی با انواع ماشین باربری جزو خدمات ویژه این باربری است.

در این باربری حمل اثاثیه منزل نیز به صورت کاملا حرفه ای انجام می شود و با درخواست مشتری نیروهای باربری و بسته بندی اعزام خواهد شد. استفاده از بسته بندی اصولی از ویژگی های انحصاری این باربری است و با این کار افراد دیگر دغدغه درباره آسیب دیدن وسایلشان در حین اسباب کشی نخواهند داشت.

حمل خرده بار یکی دیگر از خدمات این باربری است که برای انجام آن تنها هزینه جابجایی کالا دریافت می شود و دیگر نیازی به استفاده از ماشین باربری دربستی نخواهد بود. استفاده از این خدمات موجب کاهش هزینه باربری خواهد شود.

صدور بارنامه دولتی برای مطلع شدن از وضعیت بار و صدور بیمه نامه برای اطمینان بیشتر مشتری، از دیگر خدمات باربری شهرک صنعتی پیشوا است.

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله باربری شهرک صنعتی نظرآباد پیشنهاد می شود.

خدمات باربری شهرک صنعتی پیشوا

پیک آموت، پیشرو در حمل و نقل بین شهری ایمن

باربری پیک آموت که سال های زیادی مشغول به فعالیت در زمینه باربری است، همواره تلاش داشته که باربری بین شهری ایمن به مشتریان خود ارائه دهد و با داشتن رانندگان با تجربه و آشنا به مسیر در مقایسه با سایر باربری های کشور پیشرو بوده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفتر مرکزی آموت بار تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط دیگر