باربری شهرک صنعتی چرمشهر

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری شهرک صنعتی چرمشهر پیک آموت

باربری شهرک صنعتی چرمشهر به عنوان یک باربری ایمن و معتبر آماده ارائه خدمات باربری به صورت شبانه روزی و با قیمت مناسب است.

شهرک صنعتی چرمشهر در شهرستان ورامین از استان تهران واقع شده است که با شهر تهران 70 کیلومتر و با اولین منطقه شهری حدود 25 کیلومتر فاصله دارد. مساحت این شهرک حدود 704 هکتار و مساحت صنعتی آن 500 هکتار است.

همان طور که از نام شهرک صنعتی چرمشهر مشخص است، در ابتدا کارخانه های چرم سازی بسیاری در این شهرک صنعتی مستقر شدند که برخی از آنها عبارت از شرکت چرم حریر، چرم هما، چرم گلستان، چرم وطن، چرم شاهد، کیمیا چرم، شرکت صاداراتی پوست و چرم پیگیر است. سپس شرکت های مانند شرکت حس شیمی، کارخانه های صنایع غذایی کشاورز و آوند نیز در شهرک صنعتی چرمشهر مشغول به فعالیت شدند و همچنان در حال فعالیت هستند.

در همین راستا می توان بیان کرد که وجود کارخانه های صنایع مختلف مانند صنعت چرم سازی بسیار در شهرک صنعتی چرمشهر، موجب شده است که تقاضا برای حمل بار در این شهرک در حال افزایش باشد. بنابراین استفاده از یک باربری مطمئن و معتبر که بتواند نیازهای باربری این شهرک را برآورد کند، یکی از مواردی بوده است که همواره اهمیت دارد.

باربری شهرک صنعتی چرمشهر این امکان را فراهم آورده است که دیگر دغدغه ای برای حمل بار در این شهرک صنعتی وجود نداشته باشد. برای استفاده از باربری شهرک صنعتی چرمشهر تحت نظارت آموت بار، کافی است که در سامانه آموت بار اعلام بار کنید. با این کار در کمتر از یک ساعت ماشین باربری متناسب با نوع و حجم بار، برای بارگیری ارسال خواهد شد.

برای ارتباط با باربری شهرک صنعتی چرمشهر می توانید با شماره تلفن 09191934779 تماس بگیرید.

تعرفه باربری شهرک صنعتی چرمشهر

تعرفه باربری شهرک صنعتی چرمشهر

برای حمل بار در شهرک صنعتی چرمشهر عواملی مانند وزن بار، حجم بار، ماشین باربری و تعداد موردنیاز آن، مبدا و مقصد، مسافت، زمان بارگیری بر تعرفه باربری تاثیرگذار است. در ضمن در هنگام صدور بیمه نامه به درخواست مشتری با توجه به ارزش بار، بر تعرفه باربری نیز اضافه خواهد شد.

برای اطلاع از قیمت دقیق هزینه های باربری می توان با پشتیبانی گروه حمل و نقل پیک آموت تماس گرفته و اطلاعات لازم در این مورد را کسب کرد.

حمل انواع بار صنعتی با باربری شهرک صنعتی چرمشهر

برای تمام کالاهایی که توسط کارخانه ها و صنایع مختلف تولید می شود و ابزارها و تجهیزات لازم که برای تولید صنایع مختلف لازم است، انجام باربری ضروت دارد که به این نوع بارها «بار صنعتی» گفته می شود.

در باربری شهرک صنعتی چرمشهر انواع بارهای صنعتی مربوط به صنعت چرم سازی و صنایع مختلف به صورت کاملا حرفه ای و اصولی با تجهیزات مدرن باربری جابجا می شود. در این باربری از انواع ماشین باربری مانند نیسان بار و وانت بار استفاده می شود که به عنوان بهترین باربری منطقه برای حمل بارهای صنعتی می توان از آن نام برد.

نیسان بار برگشتی یکی از خدمات باربری پیک آموت است که در هنگام استفاده از آن می توان باربری ارزان و مقرون به صرفه بهره مند شد؛ زیرا موجب کاهش هزینه های باربری می شود.

پیشنهاد ویژه آموت بار: مشاهده لیست نمایندگی های آموت بار

حمل انواع بار صنعتی با باربری شهرک صنعتی چرمشهر

پیک آموت، ارائه دهنده انواع خدمات باربری ایمن

گروه حمل و نقل پیک آموت با داشتن بیش از 34 نماینده رسمی و 64000 راننده فعال در سراسر ایران، آماده ارائه خدمات باربری ایمن به تمام مشتریان گرامی در تمام نقاط کشور است.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفتر مرکزی آموت بار تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط دیگر