تعرفه باربری صومعه سرا

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری صومعه سرا پیک آموت

تعرفه باربری صومعه سرا به تمام نقاط کشور براساس ویژگی های بار و نرخ اتحادیه باربری محاسبه می شود. در این باربری حمل بار به صورت خرده بار با نیسان بار و وانت بار و سایر امور باربری با انواع خاور صورت می گیرد. باربری از صومعه سرا شامل خدمات مانند باربری اثاثیه منزل، باربری بین شهری، اعزام کارگر بسته بندی است.

صومعه سرا از دیگر شهرهایی است که باربری از آنجا به سایر شهرهای کشور توسط گروه حمل و نقل پیک آموت انجام می شود.

برای استفاده از باربری صومعه سرا شما می توانید نوع و وزن بار خود را اعلام کنید و از بین ماشین باربری متناسب بار یکی را به دلخواه انتخاب کنید تا در سریع ترین زمان ممکن ماشین مورد نظر برای شما ارسال شود.

بابل میدان کیا حمل و نقل آموت بار
09114125735

تعرفه باربری صومعه سرا به شهرستان ها

مبدأ

مقصد

نوع خودرو

تعرفه باربری

صومعه سرا

تهران

نیسان

صومعه سرا

اهواز

خاور

صومعه سرا

شیراز

کامیون

صومعه سرا

یزد

کامیونت

صومعه سرا

رشت

تریلی

صومعه سرا

مازندران

تریلی 18 چرخ

صومعه سرا

تبریز

خاور کمپرسی

صومعه سرا

گیلان

جرثقیلدار

صومعه سرا

قزوین

خاور مسقف

صومعه سرا

بوشهر

خاور یخچال دار

صومعه سرا

کرج

وانت کمپرسی

صومعه سرا

سمنان

تریلی کفی

صومعه سرا

اصفهان

خاور موتور سیکلت بر

صومعه سرا

مشهد

خاور کفی

صومعه سرا

اردبیل

خاور کمپرسی

گروه حمل و نقل پیک آموت تمامی خودروهای باربری نیمه سنگین (نیسان، خاور) و ماشین های سنگین (کشنده، تریلی) را داشته و مشتریان می توانند برای حمل انواع بار و متناسب با بار خود از آنها استفاده کنند. برای اطلاع از نرخ باربری صومعه سرا می توانید با پشتیبانی پیک آموت یا شماره تلفن 09114125735 تماس بگیرید و از قیمت دقیق آن مطلع شوید.

نرخ کرایه باربری صومعه سرا

هزینه باربری به عوامل مختلفی بستگی دارد که عبارت از نوع بار، وزن بار، حجم بار، زمان بارگیری، فاصله مبدا تا مقصد، نوع ماشین مورد نیاز برای بارگیری است. بنابراین هزینه باربری به دلیل عواملی که گفته شد، متغیر بوده و نمی توان برای آن هزینه ثابتی در نظر گرفت ندارد.

تعرفه باربری در حمل و نقل پیک آموت با توجه به نرخ اتحادیه باربری و عوامل موثر بر حمل بار محاسبه می شود. به این صورت که امکان قیمت نهایی با توجه به مشخصات محموله و خدمات مورد نیاز برای حمل ممکن خواهد بود، بنابراین نمی توان برای حمل انواع بار با ویژگی های متفاوت تعرفه ثابت در نظر گرفت. برای اطلاع از نرخ دقیق باربری در مجموعه باربری پیک آموت می توانید با پشتیبانی تماس بگیرید و از قیمت دقیق آن مطلع شوید.

پیک آموت با داشتن سال ها تجربه در زمینه باربری بین شهری و بیش از 34 نماینده رسمی در مراکز استان ها و 70 هزار راننده فعال در سراسر کشور می کوشد که خدمات خود را با بالاترین کیفیت به متقاضیان حمل و نقل بین شهری ارائه دهد و همواره در تلاش است که نرخ باربری را در پایین ترین حد خود نگه دارد. بنابراین اگر شما مشتریان گرامی در جستجوی یک باربری ایمن و مقرون به صرفه هستید، پیشنهاد می شود آن را به مجموعه باربری پیک آموت بسپارید و مطمئن باشید که تمام مراحل به صورت کاملا ایمن و حرفه ای انجام می شود.

همچنین لازم به ذکر است گروه حمل و نقل پیک آموت با داشتن نیروهای فعال و متخصص در زمینه حمل بار و بسته بندی، آماده انجام همه امور باربری به صورت کاملا ایمن و حرفه ای توسط رانندگان با تجربه و مجهزترین ماشین های باربری است. برهمین اساس شما مشتریان گرامی می توانید با خیال راحت حمل و نقل انواع محموله خود را با پیک آموت انجام دهید، بدون اینکه دغدغه ای در زمینه باربری بین شهری داشته باشید.

برای کسب اطلاعات کافی در زمینه باربری بین شهری می توانید با دفتر مرکزی باربری تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط دیگر