باربری طالقان

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری طالقان پیک آموت

باربری طالقان حمل انواع بار را به صورت بین شهری با استفاده از مجهزترین ماشین های باربری انجام می دهد.

شهر طالقان در استان البرز در قسمت شرقی کشور قرار گرفته است. استان البرز از جنوب به مرکزی ، از غرب به قزوین ، از شمال به مازندران و گلستان از شرق به تهران محدود می شود.

ابتدای جاده بوئین زهرا جنب شهرک صنعتی لیا پایانه حمل و نقل کالا
09191491279

باربری طالقان به تهران

یکی از بیشترین باربری هایی که از طالقان انجام می شود، باربری به تهران می باشد. باربری به تهران می تواند محصولات صنعتی و غذایی باشد. برای ارسال بارهایی مانند محصولات غذایی نیاز به ماشین های یخچالدار می باشد و برای بارگیری های محصولات صنعتی باید کامیون ، تریلی و یا خاور ارسال شود و همچنین برای ارسال محصولات دیگر ماشین های مخصوص به آن محصول ارسال می شود.

حمل اثاثیه منزل در باربری طالقان

یکی از معضلات مردم برای نقل مکان کردن نوع بسته بندی و جا به جایی اثاثیه منزل می باشد. باربری طالقان برای حمل اثاثیه منزل با ارائه کارگر بسته بندی این امتیاز را برای شما فراهم کرده است که با خیال راحت لوازم منزل خود را به ما بسپارید. کارگر بسته بندی تمامی اثاثیه منزل شما را به صورت کاملا اصولی و حرفه ای بسته بندی می کنند تا در هنگام بارگیری و باربری آسیبی به آنها نرسد.

همچنین ماشینی که برای بارگیری و باربری اثاثیه منزل ارسال می شود مخصوص اثاثیه منزل می باشد. امکانات ویژه ای برای حمل لوازم حساس مانند یخچال ، تلویزیون و … دارد.

برای ارتباط با دفتر آموت بار با شماره 09191491279 تماس حاصل فرمائید.

حمل خرده بار در باربری طالقان

یکی از بارهایی که می توانید به آموت بار اعلام کنید ارسال خرده بار از طالقان به دیگر شهرها و استان ها ی کشور می باشد. بارهایی که شامل ابعاد ، حجم و وزن کم می باشند را می توان به صورت خرده بار در کنار بار های دیگر ارسال کرد.

باربری آموت بار برای ارسال خرده بار با تخمین مسافت ، نوع بار و … قیمت خرده بار را به شما اعلام می کند. در صورتی که باربری های دیگر هزینه ی کامل باربری را از ما دریافت می کنند.

شما می توانید در این سایت درباره باربری های شهرهای مختلف مانند میامی و … اطلاعات کسب کنید.

ارسال کالا از باربری طالقان

کسانی که دارای کارخانجات در شهر طالقان هستند برای ارسال محصولات خود به دیگر شهرهای کشور نیاز به ماشین های مخصوص باربری دارند.

برای مثال کارخانه مواد غذایی فقط نمی تواند در سطح شهر محصولات خود را به فروش برساند زیرا با این کار سوددهی لازم را دریافت نمی کند. برای همین محصولات خود را به دیگر کلانشهرهای کشور مانند یزد ، شیراز ، تهران و… ارسال می کند.

برای ارسال محصولات غذایی مانند کنسرو ، نوشیدنی و… نیاز به ماشین های یخچالدار می باشد که طی مسافت های طولانی خراب و فاسد نشوند. همچنین برای دیگر محصولاتی که نیاز به ماشین های خاص خود را دارد.

نرخ کرایه باربری طالقان

هزینه باربری طالقان با توجه به نرخ اتحادیه باربری و عوامل تاثیرگذار بر حمل بار مانند ویژگی های بار و خدمات مورد نیاز محاسبه می شود. در ادامه برخی از عوامل موتر بر نرخ کرایه باربری بیان شده است.

  • نوع بار
  • حجم بار
  • وزن بار
  • فاصله مبدأ تا مقصد
  • ارزش بار
  • بیمه بار
  • نوع ماشین باربری

باربری طالقان به شیراز

یکی از باربری هایی که بسیار زیاد انجام می شود باربری طالقان به شیراز و بالعکس می باشد. باربری طالقان به شیراز نیاز به تجربه و شناخت کامل جاده دارد؛ زیرا فاصله بسیار زیادی بین این دو شهر می باشد.

اگر شما باری از طالقان دارید و می خواهید به شهرهای دور مانند یزد ، شیراز، اهواز و … ارسال کنید، از باربری آموت بار کمک بگیرید. پس از اعلام بار ماشین مورد نظر شما کمتر از 2 ساعت برای بارگیری به مبدأ می آید.

برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق لینک زیر با دفتر مرکزی باربری تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط دیگر