باربری قائن و خونیک و روم خراسان جنوبی

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری قائن، خونیک و روم

قائن، خونیک و روم یکی از مناطق استان خراسان جنوبی است که در بخش مرکزی شهرستان قائنات این استان واقع گردیده است. انجام امور باربری قائن، خونیک و روم توسط شرکت باربری پیک آموت به صورت شبانه روزی انجام می شود. شما می توانید برای دریافت خدمات باربری از جمله حمل اثاثیه منزل، حمل لوازم صنعتی و … با نمایندگی پیک آموت با شماره 09156665639 تماس بگیرید.

روم روستایی در دهستان سده بخش مرکزی شهرستان قائنات میباشد که طبق آخرین سرشماری جمعیت این روستا حدود 523 نفر بوده است که از نظر خانواده حدود 214 خانوار می باشند.

شهرستان قائن دومین شهرستان پرجمعیت استان خراسان جنوبی می باشد. این شهرستان به دلیل داشتن زعفران، زرشک به عنوان پایتخت زعفران و زرشک در کشور شناخته شده است. این شهرستان با توجه به داشتن آثار قدیمی جزو قدیمی ترین زیستگاه های بشر به شمار می رود.

از سوغات و محصولات صادراتی این شهرستان می توان به زعفران، زرشک، بادام، عناب، پسته، آلو بخارا، فرش و جاجیم می باشد. شما می توانید برای انجام امور باربری و ارسال بار به شهرها و استان های دیگر کشور با شرکت باربری پیک آموت در ارتباط باشید.

مقالات بیشتر: باربری اسدآباد و اسفشاد خراسان جنوبی

باربری قائن به تهران

از سه مسیر می توان خدمات باربری قائن به تهران را انجام داد که این سه مسیر شامل موارد زیر می باشد:

مسیر اول حدود 1029 کیلومتر می باشد که از نظر زمانی حدود 11 ساعت و 35 دقیقه فاصله زمانی دارد. این مسیر از قائن به سمت گناباد، سبزوار، شاهرود و سمنان حرکت می کند که در آخر به تهران ختم می شود.

مسیر دوم شامل 1188 کیلومتر می باشد که از نظر زمانی 13 ساعت و 20 دقیقه فاصله می باشد. این مسیر از سمت قائن به سمت طبس، خور، انارک، زواره، کاشان و قم حرکت می کند که در آخر به تهران میرسد.

مسیر سوم شامل 1120 کیلومتر است که حدود 13 ساعت و 45 دقیقه فاصله زمانی دارد. این مسیر مانند مسیر اول تا شهرستان خور ادامه دارد که بعد از آن از طریق جاده جندق به سمت سمنان و تهران حرکت می کند.

فاصله شهرستان قائن تا دیگر کلانشهرها شامل موارد زیر می باشد:

 • قائن تا تبریز: 1664 کیلومتر
 • قائن تا یزد: 677 کیلومتر
 • قائن تا سمنان: 810 کیلومتر
 • قائن تا اهواز: 1419 کیلومتر
 • قائن تا اصفهان: 920 کیلومتر
 • قائن تا مشهد: 387 کیلومتر
 • قائن تا بجنورد: 552 کیلومتر

تمامی رانندگان شرکت باربری پیک آموت با توجه به شرایط آب و هوا، ترافیک حمل و نقل جاده و … یک مسیر را برای تشریع در زمان باربری انتخاب می کنند.

شما می توانید برای استعلام قیمت، ارسال بار و سایر خدمات باربری با شماره 09156665639 تماس بگیرید.

حمل اثاثیه منزل قائن و روم

خدمات حمل اثاثیه منزل از خدمات ویژه ای است که پیک آموت در هر شهر و استانی در اختیار عموم قرار داده است. حمل اثاثیه منزل از امورات مهم و حساس هر شرکت باربری می باشد. چراکه در هنگام بارگیری و باربری باید به ضربه و آسیب دیدن بار توجه بسیاری زیادی را داشته باشید.

باربری قائن خونیک و روم

برای انجام امور بسته بندی اصولی و دقیق می توانید از پرسنل بسته بندی پیک آموت کمک بگیرید. پرسنل بسته بندی تمامی لوازم منزل شمارا به روش های کاملا اصولی و مطمئن بسته بندی می کنند تا در هنگام بارگیری و باربری دچار آسیب و خسارت نشود. بسته بندی لوازم شما با استفاده از نایلون های حبابدار، کارتن های مخصوص و … انجام میشود. شما می توانید برای تسریع در زمان بسته بندی، خستگی کمتر و اطمینان بیشتر از آسیب ندیدن بار خود از پرسنل ما کمک بخواهید.

نیسان بار قائن و خونیک و روم

خدمات نیسان بار شامل بارهایی می باشد که وزن آنها 2 الی 2 تن و 200 باشد. بارهایی مانند حمل موارد صنعتی، حمل بار نمایشگاه بین المللی، حمل اثاثیه منزل و … می باشد. البته حمل اثاثیه منزل و دیگر بارها اگر دارای ابعاد بیشتر از دو متر باشند باید با خاور حمل شوند.

حمل بار با خاور نیز شامل بارهایی می باشد که وزن آنها به 4 تن میرسد. بارهایی ماند لوازم منزل که دارای لوازم سنگینی از حجمله یخچال، فریزر و … می باشد. شما می توانید برای دریافت خدمات باربری با نیسان و خاور با ما در ارتباط باشید.

گفتنی است که قیمت باربری از قائن به تهران حدود 2.300.000 می باشد. البته این قیمت با توجه به عواملی متغیر می باشد که این عوامل شامل موارد زیر می باشد:

 • نوع بار
 • وزن بار
 • حجم بار
 • ارزش بار
 • بیمه بار
 • تعداد ماشین های باربری
 • تعداد مکان های بارگیری و باربری
 • زمان بارگیری

و غیره. برای استعلام دقیق تر می توانید با نمایندگی پیک آموت در قائن و یا با دفتر مرکزی در تهران با شماره 02188520204 در تماس باشید.

مقالات بیشتر: باربری امیرآباد و ابراهیم آباد خراسان جنوبی

شما می توانید علاوه بر دریافت خدمات با مراجعه به صفحه تماس با ما از خدمات دیگر شهرها و استان های کشور بهره مند شوید. پیک آموت با تأسیس 34 نمایندگی در سراسر کشور آماده ارائه خدمات باربری بصورت شبانه روزی می باشد. با ما می توانید خدمات باربری را با کمترین تعرفه باربری و به صورت کاملا مطمئن تجربه نمائید.

مطالب مرتبط دیگر