تعرفه باربری لنگرود

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
تعرفه باربری لنگرود

تعرفه باربری لنگرود برای حمل بار مانند خرده بار با نیسان بار و وانت بار، خاور و کامیونت به تمام نقاط کشور براساس نرخ اتحادیه باربری و ویژگی های بار محاسبه می شود. باربری از لنگرود به تهران از دیگر اموری است که در گروه حمل و نقل پیک آموت انجام می شود که برای این نوع باربری خدمات ویژه مانند اعزام کارگر بسته بندی و حمل بار به مشتریان ارائه می شود.

لنگرود یکی از شهرهای ایران است که در قسمت شمالی کشور قرار دارد. باربری از این شهر به دیگر شهر های کشور از جمله مازندران، گیلان و تهران توسط گروه حمل و نقل بین شهری پیک آموت انجام می شود.

برای استفاده از خدمات باربری لنگرود شما می توانید بار خود را اعلام کنید، سپس در کمتر از یک ساعت ماشین باربری متناسب با نوع و وزن بار برای شما ارسال می شود.

برای اطلاع دقیق از تعرفه باربری لنگرود پیشنهاد می شود با شماره تلفن 09114125735 تماس حاصل فرمایید.

بلوار امام رضا خیابان شهید بهشتی نبش کوچه شیشه گران
09114125735

تعرفه باربری لنگرود به شهرستان ها

مبدأ

مقصد

نوع خودرو

تعرفه باربری

لنگرود

تهران

نیسان

لنگرود

اهواز

خاور

لنگرود

شیراز

کامیون

لنگرود

یزد

کامیونت

لنگرود

رشت

تریلی

لنگرود

مازندران

تریلی 18 چرخ

لنگرود

تبریز

خاور کمپرسی

لنگرود

گیلان

جرثقیل دار

لنگرود

قزوین

خاور مسقف

لنگرود

بوشهر

خاور یخچال دار

لنگرود

کرج

وانت کمپرسی

لنگرود

سمنان

تریلی کفی

لنگرود

ایلام

خاور موتور سیکلت بر

لنگرود

مشهد

خاور کفی

لنگرود

اردبیل

خاور کمپرسی

لنگرود

لرستان

جرثقیلدار

نرخ کرایه در باربری لنگرود

هزینه باربری لنگرود به عوامل مختلفی بستگی دارد که عبارت است از:

  • نوع بار
  • وزن بار
  • حجم بار
  • زمان بارگیری
  • فاصله مبدا تا مقصد
  • نوع ماشین مورد نیاز برای بارگیری و تجهیزات آن

تعرفه باربری در حمل و نقل پیک آموت با توجه به نرخ اتحادیه باربری و عوامل موثر بر حمل بار محاسبه می شود. به این صورت که امکان قیمت نهایی با توجه به مشخصات محموله و خدمات مورد نیاز برای حمل ممکن خواهد بود، بنابراین نمی توان برای حمل انواع بار با ویژگی های متفاوت تعرفه ثابت در نظر گرفت. برای اطلاع از نرخ دقیق باربری در مجموعه باربری پیک آموت می توانید با پشتیبانی تماس بگیرید و از قیمت دقیق آن مطلع شوید.

پیک آموت با داشتن سال ها تجربه در زمینه باربری بین شهری و بیش از 34 نماینده رسمی در مراکز استان ها و 70 هزار راننده فعال در سراسر کشور می کوشد که خدمات خود را با بالاترین کیفیت به متقاضیان حمل و نقل بین شهری ارائه دهد و همواره در تلاش است که نرخ باربری را در پایین ترین حد خود نگه دارد. بنابراین اگر شما مشتریان گرامی در جستجوی یک باربری ایمن و مقرون به صرفه هستید، پیشنهاد می شود آن را به مجموعه باربری پیک آموت بسپارید و مطمئن باشید که تمام مراحل به صورت کاملا ایمن و حرفه ای انجام می شود.

همچنین لازم به ذکر است گروه حمل و نقل پیک آموت با داشتن نیروهای فعال و متخصص در زمینه حمل بار و بسته بندی، آماده انجام همه امور باربری به صورت کاملا ایمن و حرفه ای توسط رانندگان با تجربه و مجهزترین ماشین های باربری است. برهمین اساس شما مشتریان گرامی می توانید با خیال راحت حمل و نقل انواع محموله خود را با پیک آموت انجام دهید، بدون اینکه دغدغه ای در زمینه باربری بین شهری داشته باشید.

با توجه به موارد ذکر شده، می توان بیان کرد که هزینه باربری در گروه حمل و نقل پیک آموت متغیر بوده و نمی توان برای آن هزینه ثابت درنظر گرفت. برهمین اساس برای اطلاع از تعرفه دقیق باربری متناسب با بار خود می توانید با دفتر مرکزی باربری تماس بگیرید و از قیمت دقیق آن مطلع شوید.

ماشین های باربری گروه حمل و نقل پیک آموت

تمامی خودروهایی مخصوص باربری از نیمه سنگین که شامل نیسان و خاور و خودروهای سنگین که شامل تریلی و کشنده است، در مجموعه باربری پیک آموت وجود دارد و متقاضیان حمل بار متناسب با بار خود می توانند از آنها استفاده کنند. بنابراین برای بهره مندی از خدمات باربری پیک آموت فقط کافی است پس از اعلام بار نوع خودروی مناسب بار خود را از بین تمام ماشین های باربری انتخاب کنید.

مطالب مرتبط دیگر