باربری محدوده بلوار فردوس

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری محدوده بلوار فردوس پیک آموت

باربری محدوده بلوار فردوس تحت نظارت گروه حمل و نقل پیک آموت در زمینه باربری بین شهری مشغول به فعالیت است. این باربری با ارائه بهترین خدمات همواره سعی در پایین نگه داشتن نرخ باربری دارد. با این کار موجب جلب رضایت متقاضیان حمل بار و کسب اعتماد مشتریان شده است.

باربری محدوده بلوار فردوس تمام امور باربری مانند حمل اثاثیه منزل، حمل خرده بار، حمل محصولات صنعتی و تولیدی، حمل محصولات کشاورزی و فرآورده های دامی را با نیسان بار و وانت بار انجام می دهد. در این باربری حمل و نقل بار بین شهری توسط رانندگان با تجربه و آشنا به مسیر و نیروهای حمل بار و بسته بندی به صورت کاملا حرفه ای و با رعایت تمام استانداردهای لازم صورت می گیرد.

برای استفاده از خدمات باربری محدوده بلوار فردوس کافی است که با پشتیبانی پیک آموت تماس بگیرید و بعد از ثبت درخواست منتظر ماشین باربری متناسب با بار خود شوید. در این باربری این امکان برای متقاضیان باربری فراهم است که قبل از ثبت درخواست باربری درباره نحوه حمل و نقل و قیمت باربری اطلاعات لازم را کسب کنند.

برای ارتباط با باربری محدوده بلوار فردوس تحت نظارت گروه حمل و نقل پیک آموت می توانید با شماره تلفن 02152901 تماس حاصل فرمایید.

خدمات باربری محدوده بلوار فردوس

خدمات باربری محدوده بلوار فردوس

برای حمل بار در محدوده بلوار فردوس می توانید از خدمات باربری مجموعه پیک آموت استفاده کنید. در این باربری برای باربری بین شهری خدمات ویژه ارائه می شود که از میان آنها می توان به صدور بارنامه هوشمند و بیمه نامه معتبر اشاره کرد.

با استفاده از بارنامه هوشمند مشتریان می توانند از طریق کد رهگیری روی بارنامه از وضعیت بار به صورت آنلاین مطلع شوند که همین مورد موجب اطمینان بیشتر متقاضیان حمل بار خواهد شد. صدور بیمه نامه نیز در باعث افزایش ایمنی در حمل و نقل بین شهری می شود و با این کار باربری متعهد خواهد بود در صورت بروز  آسیب به بار (با توجه به ارزش بار) تمام خسارت آن پرداخت شود.

از دیگر خدمات باربری محدوده بلوار فردوس می توان به خدمات حمل اثاثیه منزل اشاره کرد که این باربری برای این نوع حمل و نقل خدمات ویژه ارائه می دهد.

حمل اثاثیه منزل در گروه حمل و نقل پیک آموت توسط نیروهای حمل بار و بسته بندی به صورت کاملا اصولی و با استفاده از تجهیزات مناسب برای اسباب کشی انجام می شود. با بهره مندی از این خدمات مشتریان دیگر دغدغه ای برای حمل اثاثیه منزل نخواهند داشت؛ زیرا بر این باور هستند که بدون هیچ آسیبی به وسایل اسباب کشی با ماشین باربری مجهز برای حمل اثاثیه منزل مانند نیسان بار و کامیونت صورت خواهد گرفت.

نرخ باربری محدوده بلوار فردوس

نرخ باربری محدوده بلوار فردوس براساس نرخ اتحادیه باربری و ویژگی های بار محاسبه می شود. به این صورت که با توجه به عوامل موثر بر نرخ باربری مانند نوع بار، وزن و حجم بار، مبدا و مقصد باربری، مدت زمان بارگیری و تخلیه بار، فصل باربری، زمان باربری، نوع ماشین باربری و تجهیزات آن هزینه باربری مشخص می شود.

همچنین استفاده از بیمه نامه و نیروی حمل بار و بسته بندی بر نرخ باربری تاثیرگذار است. برای اطلاع از نرخ باربری محدوده بلوار فردوس می توانید با پشتیبانی مجموعه باربری پیک آموت تماس حاصل فرمایید و از قیمت دقیق آن مطلع شوید.

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله نرخ کرایه نیسان 1402 پیشنهاد می شود.

نرخ باربری محدوده بلوار فردوس

پیک آموت، ارائه دهنده بهترین خدمات باربری

گروه حمل و نقل پیک آموت با داشتن بیش از 20 سال سابقه در زمینه باربری بین شهری و 34 نماینده رسمی در مراکز استان ها و 64000 راننده فعال در سراسر کشور آماده ارائه با کیفیت ترین خدمات با پایین ترین قیمت به مشتریان گرامی است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه حمل و نقل بین شهری می توانید با دفتر مرکزی باربری تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط دیگر