باربری محدوده شهرک صنعتی تویسرکان و ملایر و نهاوند

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری محدوده شهرک صنعتی تویسرکان و ملایر و نهاوند

تویسرکان یکی از شهرهای استان همدان است و جمعیت آن حدود 55.708 نفر است. تویسرکان در جنوب کوه الوند و شهر همدان قرار گرفته است. این شهر به خاطر تعدد و بزرگی درخت های گردو بسیار معروف شده است. تویسرکان بعد از شهر همدان، ملایر و نهاوند چهارمین شهر بزرگ استان به حساب می آید. آب و هوای شهر کوهستانی می باشد.

از محصولات تولیدی شهر تویسرکان می شود به بادام سنگی، آلوبخارا و گردوی تویسرکان اشاره کرد.

09183103991

باربری محدوده شهرک صنعتی تویسرکان و ملایر و نهاوند

در این باربری حمل انواع بار به صورت شبانه روزی و با رعایت تمام استانداردهای لازم انجام می شود. برای استفاده از خدمات این باربری می توانید با پشتیبانی گروه حمل و نقل پیک آموت تماس حاصل فرمایید.

درباره تویسرکان

تعداد کارخانه های تویسرکان فقط هفت واحد است. کارخانه سیم و  شرکت فیلتر سرکان، شرکت فاران شیمی با تولید اسید سالیسلیک اسید، محلول همودیالیز، شرکت سرکان شانه بل، شرکت حمیل، شرکت نادرلبن، شرکت صنایع غذایی هوبره دشت تویسرکان تولیدکننده میوه و سبزیجات خشک و سبزیجات منجمد است.

تویسرکان علاوه بر محصولات تولیدی دارای صنایع دستی مانند فرش و قالی است.

درباره ملایر

ملایر شهری تاریخی در غرب ایران است. از نظر جمعیت دومین شهر بزرگ استان همدان به شمار می آید. ملایر در 386 کیلومتری غرب پایتخت و در 70 کیلومتری جنوب شرقی مرکز استان همدان واقع شده است.

صنایع و کارخانجات ملایر

ملایر دارای 268 واحد صنعتی فعال می باشد، صنایع و کارخانجات شهر ملایر عبارت است از:

 • سبزه
 • بافتینه
 • بافستان
 • لحیم سازی
 • سیم و کابل آسیا
 • کیان کرد
 • کارخانجات کشمش
 • تولید درب و پنجره پی وی سی کیان ویستا
 • پتروشیمی
 • شهرک شیشه
 • کارخانجات آلیاژی ذوب آهن
 • معادن نقره سیلیس و اورانیوم

از جمله صنایع شهر ملایر می توان به صنایع دستی اشاره کرد که در زمینه خراطی، ظرفیت کاری و منبت کاری اشاره کرد. همچنین این شهر تولیدکننده 64 درصد مبل در ایران محسوب می شود.

درباره نهاوند

نهاوند شهری در غرب ایران است. این شهر در جنوب غربی استان همدان است. نهاوند دارای 76.162 نفر جمعیت است که بعد از همدان و ملایر سومین شهر بزرگ استان به حساب می آید.

13 واحد تولیدی در شهرک صنعتی نهاوند فعال است. تولیدات واحدهای تولیدی فعال در شهرک صنعتی نهاوند شامل تولید سبد میوه، آب مقطر، آب اسید و مبل استیل، بازیافت ظروف، سردخانه، خمیر کاغذ، مقوای صنعتی، اسکلت فلزی، بسته‌ بندی خشکبار، وایر اتومبیل، درب و پنجره، پوشش دیواری، لوله آبیاری و لوله درزدار فلزی است.

باربری محدوده تویسرکان، ملایر، نهاوند از جمله باربری هایی است که سامانه حمل و باربری آموت بار انجام می دهد. به کمک سامانه آموت بار می توانید نوع و وزن بار خود را اعلام کنید و از بین تمامی رانندگان این سامانه یکی را به دلخواه با توجه به حجم بار خود اعلام کنید.

هزینه باربری محدوده تویسرکان، نهاوند و ملایر

هزینه باربری به عوامل مختلفی بستگی دارد که موارد زیر می شود.

 • نوع بار
 • وزن بار
 • حجم بار
 • ارزش بار
 • فاصله مبدأ از مقصد
 • تعداد ماشین های مورد نیاز برای حمل بار

مقالات مرتبط: باربری همدان

باربری تهران به تویسرکان

باربری تهران به تویسرکان

یکی از باربری هایی که گروه حمل و نقل پیک آموت انجام می دهد باربری تهران به تویسرکان و بالعکس است. باربری تویسرکان به تهران به صورت خرده بار با نیسان بار و وانت بار یا خاور انجام می شود.

به دلیل اینکه در همدان شهرک صنعتی زیادی وجود دارد، باربری از آنجا بسیار زیاد انجام می گیرد. به همین دلیل گروه حمل و نقل پیک آموت بارهای مختلف صنعتی، لوازم منزل و مواد غذایی را از شهرک صنعتی همدان جابجا می کند.

باربری تویسرکان به اهواز

شهرهای تویسرکان و اهواز دارای شهرک صنعتی بسیاری هستند؛ بنابراین ارسال کالا از هر دو شهر به نقاط مختلف کشور بسیار زیاد انجام می شود. تمامی رانندگانی که در گروه حمل و نقل پیک آموت مشغول به کار هستند، کاملا حرفه ای و با تجربه می باشند و بار شما را به راحتی از تویسرکان به اهواز و نقاط مختلف دیگر کشور حمل می کنند.

در تمامی بارگیری ها اگر صاحب بار نیاز به کارگر برای بسته بندی وسایل مانند وسایل منزل یا کمک برای بارگیری داشته باشد، گروه حمل و نقل پیک آموت برای صاحب بار کارگر مخصوص بسته بندی یا بارگیری ارسال می کند.

باربری ملایر به یزد

از دیگر باربری هایی که گروه حمل و نقل پیک آموت انجام می دهد باربری یزد به ملایر است. این مجموعه برای تمام بارهایی که ارسال می کند، بیمه صادر می کند، البته بیمه کردن بار به خواسته صاحب بار است، این کار برای اطمینان خاطر صاحب بار است که نگران سلامت بار خود نباشد.

همچنین اگر به باری که در حال ارسال است، خسارتی وارد شود بیمه تمام خسارت وارد شده به بار را پرداخت می کند. بر همین اساس پیشنهاد می شود که برای حمل بار بین شهری از بیمه نامه استفاده کنید تا دیگر نگرانی از نظر حمل بار نداشته باشید.

باربری ملایر به شیراز

باربری ملایر به شیراز

 شهر شیراز از دیگر کلانشهرهایی است که گروه حمل و نقل پیک آموت، باربری آن را انجام می دهد. باربری از ملایر به شیراز و بالعکس از جمله باربری هایی است که نیاز به دقت بارگیری و جا به جایی بار دارد؛ زیرا به دلیل مسافت زیادی که بین دو شهر است و بار معمولا محصولات غذایی می باشد، بار باید کاملا حرفه ای بارگیری و باربری شود. مجموعه باربری پیک آموت، بهترین باربری برای بارگیری و باربری چنین محصولاتی است.

لازم به ذکر است که پیک آموت دارای رانندگان کاملا حرفه ای است، بنابراین با استفاده از خدمات آن دیگر نگران خرابی و خسارت بار خود نباشید.

یکی دیگر از ویژگی های انحصاری پیک آموت این است که برای تمام امور باربری بیمه نامه معتبر و بارنامه هوشمند صادر می شود.. این بارنامه به صورت کاملا سیستمی صادر می شود و خطای دست در بارنامه وجود ندارد؛ همچنین از آنجایی که بارنامه برای صاحب بار به عنوان سند مالکیت است، پس یکی از موضوعات باربری وجود بارنامه برای صاحب بار است که پیک آموت آن را به صورت سیستمی در اختیار صاحب بار می گذارد.

باربری نهاوند به اصفهان

از جمله باربری هایی که گروه حمل و نقل پیک آموت انجام می دهد باربری اصفهان به نهاوند و بالعکس است. این مجموعه تمام امور باربری ها اعم از خرده بار، حمل اثاثیه منزل و حمل بارهای سنگین را انجام می دهد. همچنین باربری های مشتریان را با نیسان بار، وانت بار، خاور و کامیونت  جابجا می کند.

باربری ارزان و سریع با پیک آموت

گروه حمل و نقل پیک آموت کمترین هزینه باربری را برای شما مشتریان گرامی در نظر گرفته می گیرد تا با هزینه کم، سریع ترین و مطمئن ترین باربری را تجربه کنید. این مجموعه باربری 34 نمایندگی فعال در نقاط مختلف کشور دارد تا شما فقط با یک تماس بتوانید بارگیری و باربری خود را انجام دهید.

برای کسب اطلاعات لازم درباره نحوه باربری بین شهری می توانید با دفتر مرکزی باربری یا شماره 09183103991 تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط دیگر