باربری محدوده شهرک صنعتی تویسرکان و ملایر و نهاوند

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار

02152901

کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری-محدوده-شهرک-صنعتی-تویسرکان-و-ملایر-و-نهاوند-پیک-آموت

تویسرکان یکی از شهرهای استان همدان است و جمعیت آن حدود 55.708 نفر است. تویسرکان در جنوب کوه الوند و شهر همدان قرار گرفته است. این شهر به خاطر تعدد و بزرگی درخت های گردو بسیار معروف شده است. تویسرکان بعد از شهر همدان ، ملایر و نهاوند چهارمین شهر بزرگ استان به حساب می آید. آب و هوای شهر کوهستانی می باشد.

از محصولات تولیدی شهر تویسرکان می شود به بادام سنگی ، آلوبخارا و گردوی تویسرکان اشاره کرد.

09183103991

شهرک صنعتی تویسرکان

تعداد کارخانه های تویسرکان فقط هفت واحد است. کارخانه سیم و ، شرکت فیلتر سرکان ، شرکت فاران شیمی با تولید اسید سالیسلیک اسید ، محلول همودیالیز ، شرکت سرکان شانه بل ، شرکت حمیل ، شرکت نادرلبن ، شرکت صنایع غذایی هوبره دشت تویسرکان تولید کننده میوه و سبزیجات خشک و سبزیجات منجمد می باشد.

تویسرکان علاوه بر محصولات تولیدی دارای صنایع دستی مانند فرش و قالی می باشد.

درباره ملایر

شهری تاریخی در غرب ایران است. از نظر جمعیت دومین شهر بزرگ استان همدان بشمار می آید. ملایر در 386 کیلومتری غرب پایتخت و در 70 کیلومتری جنوب شرقی مرکز استان واقع شده است.

صنایع و کارخانجات ملایر

ملایر دارای 268 واحد صنعتی فعال می باشد ، صنایع و کارخانجات شهر ملایر عبارت اند از

 • سبزه
 • بافتینه
 • بافستان
 • لحیم سازی
 • سیم و کابل آسیا
 • کیان کرد
 • کارخانجات کشمش
 • تولید درب و پنجره پی وی سی کیان ویستا
 • پتروشیمی
 • شهرک شیشه
 • کارخانجات آلیاژی ذوب آهن
 • معادن نقره سیلیس و اورانیوم پ

و… می باشد.

از جمله صنایع کارخانجات می توان به صنایع دستی شهر مبایر اشاره کرد که در زمینه خزاظی ، ظرفیت کاری ، منبت کاری اشاره کرد ؛ تولید کننده 64% درصد مبل در ایران شهر ملایر می باشد.

مقالات مرتبط: باربری همدان

درباره نهاوند

شهری در غرب ایران است. این شهر در جنوب غربی استان همدان است. نهاوند دارای 76.162 نفر جمعیت است که بعد از همدان و ملایر سومین شهر بزرگ استان به حساب می آید.

13 واحد تولیدی در شهرک صنعتی نهاوند فعال است. تولیدات واحدهای تولیدی فعال در شهرک صنعتی نهاوند شامل تولید سبد میوه، آب مقطر، آب اسید و مبل استیل، بازیافت ظروف، سردخانه، خمیر کاغذ، مقوای صنعتی، اسکلت فلزی، بسته‌بندی خشکبار، وایر اتومبیل، درب و پنجره ، پوشش دیواری، لوله آبیاری و لوله درزدار فلزی و غیره است.

باربری محدوده تویسرکان|ملایر | نهاوند

باربری محدوده تویسرکان | ملایر | نهاوند از جمله باربری هایی است که سامانه حمل و باربری آموت بار انجام می دهد. به کمک سامانه آموت بار می توانید نوع و وزن بار خود را اعلام کنید و از بین تمامی رانندگان این سامانه یکی را به دلخواه با توجه به حجم بار خود اعلام کنید.

باربری تهران به تویسرکان

یکی از باربری هایی که سامانه آموت بار انجام می دهد باربری تهران به تویسرکان و بالعکس می باشد. باربری تویسرکان به تهران به صورت خرده بار با نیسان بار و وانت بار ، خاور انجام می شود.

به دلیل اینکه در همدان شهرک صنعتی زیادی وجود دارد باربری از آنجا بسیار زیاد انجام می گیرد. به همین دلیل آموت بار بارهای مختلف صنعتی ، لوازم منزل ، مواد غذایی و … از آنجا باربری می کند.

باربری تویسرکان به اهواز

هر دو شهر تویسرکان و اهواز دارای شهرک صنعتی بسیاری می باشند از این رو ارسال کالا از هر دو شهر به نقاط مختلف کشور بسیار زیاد انجام می شود. تمامی رانندگانی که در سامانه باربری آموت بار مشغول به کار هستند کاملا حرفه ای و با تجربه می باشند و بار شما را به راحتی از اردبیل به اهواز و نقاط مختلف دیگر کشور حمل می کنند.

در تمامی بارگیری ها اگر صاحب بار نیاز به کارگر برای بسته بندی وسایل مانند وسایل منزل و یا کمک برای بارگیری داشته باشد آموت بار برای صاحب بار کارگر مخصوص بسته بندی و یا بارگیری ارسال می کند.

باربری ملایر به یزد

از دیگر باربری هایی که سامانه باربری آموت بار انجام می دهد باربری یزد به ملایر می باشد. سامانه آموت بار تمامی بارهایی که ارسال می کند را بیمه می کند البته بیمه کردن بار به خواسته صاحب بار می باشد ، این امر برای اطمینان خاطر صاحب بار می باشد که نگران سلامت بار خود نباشد.

همچنین اگر به باری که در حال ارسال می باشد خسارتی وارد شود بیمه تمام خسارت وارد شده به بار را پرداخت می کند ؛ پس جای نگرانی از نظر حمل بار نداشته باشید زیرا رانندگان سامانه آموت بار به صورت کاملا حرفه ای حمل حمل می کنند.

آموت بار کم ترین هزینه باربری را برای شما عزیزان در نظر گرفته است تا با هزینه کم ، سریع ترین و مطمئن ترین باربری را تجربه کنید ، همچنین سامانه آموت بار دارای 34 نمایندگی فعال در نقاط مختلف کشور دارد تا شما فقط با یک تماس خیلی سریع بارگیری و باربری خود را انجام دهید.

هر سوالی راجع به باربری ، نوع باربری و یا هر سوال دیگری راجع به باربری آموت بار دارید با شماره 09183103991 تماس حاصل فرمایید.

باربری ملایر به شیراز

باربری شهر شیراز از دیگر کلان شهرهایی می باشد که سامانه باربری آموت بار باربری اش را انجام می دهد. باربری از ملایر به شیراز و بالعکس از جمله باربری هایی است که نیاز به دقت بارگیری و جا به جایی بار دارد ؛ زیرا به دلیل مسافت زیادی که بین دو شهر می باشد و بار معمولا محصولات غذایی می باشد بار باید کاملا حرفه ای بارگیری و باربری شود.

سامانه آموت بار بهترین سامانه برای بارگیری و باربری همچین محصولاتی می باشد ؛ همچنین باربری آموت بار دارای رانندگان کاملا حرفه ای می باشد و اصلا نگران خرابی و خسارت بار خود نباشید.

یکی از امتیازهای دیگر سامانه آموت بار برای صاحب بارها صدور بارنامه دولتی و معتبر می باشد. این بارنامه به صورت کاملا سیستمی صادر می شود و خطای دست در بارنامه وجود ندارد همچنین بارنامه برای صاحب بار به عنوان سند مالکیت می باشد پس یکی از موضوغات باربری وجود بارنامه برای صاحب بار می باشد که آموت بار ان را به صورت سیستمی در اختیار صاحب بار می گذارد.

باربری نهاوند به اصفهان

از جمله باربری هایی که سامانه باربری آموت بار انجام می دهد باربری اصفهان به نهاوند و بالعکس می باشد. سامانه آموت بار تمامی باربری ها اعم از خرده بار ، حمل اثاثیه منزل ، حمل بارهای سنگین را انجام می دهد. همچنین آموت بار باربری های خود را با نیسان بار ، وانت بار ، خاور ، کامیونت و … انجام می دهد ، که ماشین مناسب برای حمل بار شما را با مشورت صاحب بار ارسال می کند.

هزینه باربری

هزینه باربری به عوامل مختلفی بستگی دارد که شامل

 • نوع بار
 • وزن بار
 • حجم بار
 • ارزش بار
 • فاصله مبدأ از مقصد
 • تعداد ماشین های مورد نیاز برای حمل بار

و … می باشد.

, , , ,

مطالب مرتبط دیگر

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.