باربری محدوده خیابان شیراز

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری محدوده خیابان شیراز

باربری محدوده خیابان شیراز تحت نظارت گروه حمل و نقل پیک آموت آماده ارائه بهترین خدمات باربری به مشتریان گرامی است. این باربری با داشتن نیروهای حمل بار و بسته بندی ماهر و رانندگان با تجربه و مجهزترین ماشین های باربری همواره سعی در ارائه با کیفیت ترین خدمات با پایین ترین نرخ باربری را داشته است.

باربری محدوده خیابان شیراز تمام امور باربری مانند حمل اثاثیه منزل، حمل خرده بار، حمل محصولات صنعتی و کشاورزی، حمل محصولات تولیدی و کارگاهی، حمل میوه و تره بار، حمل وسایل سنگین و حساس، حمل مبلمان و جهیزیه، حمل کالاهای تجاری و بازرگانی، حمل تجهیزات پزشکی و دندان پزشکی، حمل محصولات دارویی و بهداشتی را با انواع ماشین باربری مانند وانت بار و نیسان بار بین شهری انجام می دهد.

برای استفاده باربری محدوده خیابان شیراز می توانید از طریق تماس با پشتیبانی پیک آموت اعلام بار کنید. بعد از ثبت درخواست در کمتر از یک ماشین باربری متناسب ویژگی های بار برای شما ارسال می شود. در این باربری تمام مراحل با رعایت استانداردهای لازم برای حمل بار بین شهری صورت می گیرد، به طوری که دیگر دغدغه ای برای متقاضیان حمل بار وجود نداشته باشد و آنها را به مشتریان دائمی مجموعه باربری پیک آموت تبدیل کند.

لازم به ذکر است که کسب اعتماد و اطمینان مشتریان جزو اهداف مهم گروه حمل و نقل پیک آموت محسوب می شود که همواره می کوشد با ارائه بهترین خدمات، رضایت مشتریان را جلب کند.

برای ارتباط با باربری محدوده خیابان شیراز می توانید با شماره تلفن 02152901 تماس حاصل فرمایید.

حمل بار در باربری محدوده خیابان شیراز

حمل بار در باربری محدوده خیابان شیراز

در این باربری حمل انواع بار به صورت بین شهری توسط نیروهای باتجربه و ماهر انجام می شود. بنابراین متقاضیان حمل بار می توانند تمام امور باربری خود را به باربری محدوده خیابان شیراز بسپارند و خیالشان از این بابت راحت باشد؛ زیرا برای حمل بارهای مختلف بارنامه هوشمند و بیمه نامه معتبر صادر می شود.

به این صورت که مشتریان می توانند با استفاده از کد رهگیری روی بارنامه از وضعیت بار خود به صورت آنلاین مطلع شوند و دیگر دغدغه ای در زمینه حمل بار بین شهری خود نخواهد داشت. همچنین استفاده از بیمه نامه موجب افزایش در باربری و پرداخت خسارت در صورت بروز آسیب به بار می شود.

با بهره مندی از خدمات باربری محدوده خیابان شیراز تحت نظارت گروه حمل و نقل پیک آموت می توانید یک باربری ایمن و مطمئن را تجربه کنید.

نرخ خدمات باربری محدوده خیابان شیراز

برای آگاهی از نرخ خدمات باربری محدوده خیابان شیراز می توان بیان کرد که هزینه باربری براساس نرخ اتحادیه باربری و ویژگی های بار محاسبه می شود و امکان ارائه تعرفه ثابت برای حمل بارهای مختلف وجود ندارد. به این صورت که با توجه به عوامل موثر بر باربری نرخ باربری از مشتریان دریافت خواهد شد. برخی از عوامل تاثیرگذار بر باربری عبارت است از:

 • نوع بار
 • وزن و حجم بار
 • نوع ماشین باربری و تجهیزات آن
 • فاصله مبدا با مقصد (برحسب کیلومتر)
 • مدت زمان بارگیری و تخلیه بار
 • فصل باربری
 • زمان باربری
 • نیروی حمل بار یا بسته بندی مورد استفاده در باربری
 • فوریت در باربری
 • بیمه نامه
 • و…

برای اطلاع از نرخ باربری محدوده خیابان شیراز می توانید با پشتیبانی پیک آموت تماس گرفته و از قیمت دقق آن مطلع شوید.

نرخ خدمات باربری محدوده خیابان شیراز

پیک آموت، باربری ارزان و ایمن

گروه حمل و نقل پیک آموت دارای بیش از 20 سال سابقه در زمینه باربری بین شهری است که با داشتن 64000 راننده فعال و با تجربه در سراسر ایران، موجب ایجاد شبکه ای گسترده از ناوگان سبک بار در کشور شده است.

این باربری با ارائه بهترین خدمات باربری، به عنوان معتبرترین گروه حمل و نقل با ارزان ترین نرخ باربری در میان مشتریان شناخته شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه باربری بین شهری می توانید با دفتر مرکزی باربری تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط دیگر