باربری محدوده سید خندان

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری محدوده سید خندان

باربری محدوده سید خندان در تهران توسط پیک آموت ارائه می شود. حمل اثاثیه منزل با نیسان بار و وانت با کارگر در این شرکت وجود دارد.

محله سید خندان از سمت شمال به بزرگراه رسالت و از سمت جنوب به ستاد فرماندهی نیروی انتظامی تهران متصل می شود. همچنین این محله از سمت شرق به بزرگراه صیاد شیرازی و از سمت غرب به سهروردی شمالی محدود می شود.

ما در این مطلب قصد داریم برای شما در رابطه با باربری محدوده سید خندان و شرکت حمل‌ و نقل و باربری پیک آموت صحبت کنیم.

بالاتر از پل سیدخندان خیابان شقاقی پلاک 5
02122854659_02122855361

در ابتدا می‌ خواهیم برای شما در رابطه با این شرکت بگوییم، پیک آموت یک شرکت حمل‌ و نقل است که در زمینه باربری فعالیت می‌ کند و سالیان زیادی است که در حوزه باربری‌ های بین‌ شهری و جا به‌ جایی و حمل بار از شهری به شهر دیگر فعالیت دارد.

این شرکت به‌ صورت شبانه‌ روزی فعالیت دارد. یعنی آنکه شما می‌ توانید در هر کجای تهران که قرار دارید و در هر ساعتی از شبانه‌ روز درخواست باربری نیسان بار یا وانت بار را داشته باشید. کارمندان این شرکت در کمترین زمان ممکن برای شما کلیه امور باربری را انجام خواهند داد.

شرکت باربری پیک آموت به جز باربری شهری در تمام مناطق تهران، باربری تهران به شهرستان را نیز با وانت بار و نیسان بار انجام می دهد.

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله پیک وانت بار ولنجک پیشنهاد می شود. 

خدمات باربری محدوده سید خندان

در باربری محدوده سید خندان تمام خدمات باربری مانند حمل خرده بار، حمل اثاثیه منزل و ارسال کارگر منزل ارائه می‌شود. این خدمات با نیسان بار یا وانت بار و در مواردی که حجم بار بیشتر باشد، با کامیونت و خاوری انجام می گیرد.

حمل خرده بار با باربری محدوده سید خندان

اگر شما تهران زندگی می‌ کنید و قصد دارید، از یک مرکز خرید در مرکز یا شرق تهران وسیله‌ ای را خریداری کنید. مانند گاز، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی یا هر وسیله دیگری می‌ توانید برای باربری محدوده سید خندان استفاده کنید. به این نوع باربری‌ ها خرده بار می‌ گویند.

یکی از انواع باربری هایی که در پیک آموت بار انجام می شود، حمل خرده بار توسط باربری محدوده سید خندان است.

همان طور که بیان شد افراد بسیار زیادی هستند که از محله‌ های دیگر تهران وسیله‌ ای برای منزلشان خریداری می‌کنند. برای جا به جایی و باربری این وسیله‌ به یک شرکت حمل‌ و نقل احتیاج دارند.

لازم به ذکر است که بگوییم باربری محدوده سید خندان برای حمل خرده بار (همانند سایر موارد باربری مانند حمل اثاثیه منزل و…) بارنامه صادر می کند. این موضوع در سایر شرکت های باربری کمتر اتفاق می‌افتد یا حتی می‌ توانیم بگوییم اصلاً اتفاق نمی‌‌افتد.

همچنین باربری محدوده سید خندان پیک آموت، برای آنکه خیال مشتریانش از بابت به سلامت رسیدن بارشان راحت شود. تمام خرده بارها (همانند سایر موارد باربری مانند حمل اثاثیه منزل و…) را بیمه می‌‌کند. این موضوع تنها برای اطمینان خاطر مشتری و نداشتن نگرانی و استرس از بابت صدمه دیدن اثاثیه‌ در حین باربری است.

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله پیک وانت بار تجریش پیشنهاد می شود. 

حمل اثاثیه منزل با باربری محدوده سید خندان

یکی از انواع باربری‌ ها که بسیار انجام می شود، حمل اثاثیه منزل است. پیک آموت برای باربری محدوده سید خندان و حمل اثاثیه منزل در این منطقه خدماتی ارائه می‌ کند.

مهم است که شما از شرکت باربری کمک بگیرید که بتواند تمامی باربری‌ های بین‌ شهری را انجام‌ دهد. هر چه شرکت باربری که از آن کمک می گیرید، مناطق تحت پوشش آن بیشتر باشد، قطعاً خدمات بیشتری را می‌ تواند به شما ارائه دهد.

پیک آموت تمامی مناطق تهران را از نظر باربری محدوده سید خندان و حمل‌ و نقل بار پوشش می دهد. به همین علت شما در هر کجای تهران که باشید، می‌ توانید برای حمل اثاثیه منزل محدوده سید خندان از پیک آموت کمک بگیرید.

این شرکت برای شما تمام امور باربری را انجام می‌ دهد.

رانندگانی که جهت باربری برای شما فرستاده می شوند، در رابطه با رانندگی و حمل اثاثیه منزل محدوده سید خندان اطلاعات کافی دارند. همچنین آشنا به امور باربری هستند، بنابراین جای هیچ نگرانی برای شما باقی نمی‌ ماند.

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله باربری تهران به رشت و تهران به گیلان پیشنهاد می شود. 

کارگر بسته بندی با باربری محدوده سید خندان

ارائه کارگر بسته بندی در باربری محدوده سید خندان یکی از دیگر خدمات پیک آموت است. این بخش از پیک آموت تنها برای راحت‌ تر انجام شدن جا به جایی به منزل جدیدتان می باشد.

افراد زیادی در زمان جا به‌ جایی و نقل مکان به منزل جدیدشان استرس زیادی دارند. از جهت که چگونه باید بسته‌ بندی اثاثیه خود را انجام دهند تا در زمان باربری به اثاثیه آسیبی وارد نشود. پیک آموت برای این افراد وانت و کارگر سید خندان ارائه می‌ کند.

درخواست کارگر بسته‌ بندی برای شما دارای مزیت‌ های زیادی است که این مزایا عبارتند از:

 • بسته‌ بندی شدن اثاثیه در نصف روز
 • سرعت بسته‌ بندی بالا برای جلوگیری از شلوغی منزل
 • بسته‌ بندی اصولی و مناسب
 • خسته نشدن از بابت بسته‌ بندی وسایل توسط خودتان
 • نداشتن استرس و نگرانی کمتر
 •  جا به‌ جایی راحت تر به منزل جدید

تمامی این موارد از مزایای باربری محدوده سید خندان است. بنابراین اگر شما فرد پر مشغله‌ ای هستید یا حتی اگر در صورت وجود وقت کافی نمی‌ دانید که چگونه باید بسته‌ بندی اثاثیه خود را انجام دهید، می‌ توانید از پیک آموت برای این موضوع کمک بگیرید.

پیک آموت، ارائه کننده خدمات باربری وانت و نیسان بار در تهران و شهرستان ها

باربری نیسان بار پیک آموت به صورت شبانه روزی در سراسر شهر تهران و شهرستانها به صورت تخصصی آماده ارائه خدمات در زمینه های حمل اثاثیه منزل، باربری تهران به شهرستان و باربری وانت بار است.

خدمات پیک آموت عبارت است از:

 •  ارسال خودروی مجهز با کلیه امکانات و راننده مجرب و حرفه ای
 •  کاهش کل مقدار زمان لازم برای امور اسباب کشی
 •  بسته بندی لوازم حساس و قیمتی به صورت ویژه برای محافظت بیشتر
 • اعزام نیروی ورزیده و ماهر به تمامی مناطق تهران بزرگ
 • ارسال خودروی مجهز با کلیه امکانات و راننده مجرب و حرفه ای
 • بسته بندی اثاثیه منزل با متد روز دنیا و قیمت بسیار مناسب
 • راهنمایی، مشاوره و باربری شبانه روزی (هفت روزه هفته)
 • افزایش سرعت در حمل بار و اثاثیه و چیدمان لوازم در محل جدید
 • باربری بین شهری از تهران به سایر نقاط
 • رعایت حقوق مشتریان برای جلب رضایت و اعتماد آنها

شما می توانید برای آگاهی بیشتر از خدمات و ارتباط با دفتر مرکزی آموت بار با شماره 02188520204 تماس بگیرید.

مطالب مرتبط دیگر