باربری محدوده شهرک صنعتی نوبران

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار

02152901

کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری-محدوده-شهرک-صنعتی-نوبران-پیک-آموت

شهرک صنعتی نوبران در شهر ساوه ، خیابان همدان واقع شده است. آموت بار علاوه بر باربری این شهرک صنعتی باربری شهرک صنعتی شوشتر ، شهرک صنعتی یزد و… را انجام می دهد. تمامی بارها در سامانه آموت بار بیمه می شوند و بیمه شدن بار بصورت اختیاری توسط صاحب بار اعلام می شود تا در صورت عدم نیاز بار بیمه نشود. همچنین آموت بار برای تمامی بارهای خود بارنامه صادر می کند. بارنامه آموت بار کاملا سیستمی بوده و علاوه بر آن بارنامه دولتی صادر می کند.

کیلومتر 18 جاده تهران پایانه غرفه آموت بار
09183103991

باربری از شهرک صنعتی نوبران به تهران

باربری و حمل بار توسط نیسان بار و خاور و همچنین ماشین آلات سنگین حمل بار همچون تریلی و ترانزیت ترافیکی از جمله خدماتی است که حمل و نقل آموت از سال 1387 راه اندازی و تا به امروز به بالاترین سطح خود یعنی باربری از شهرک صنعتی نوبران به تهران، کرج، تبریز، شیراز، گیلان و غیره رسیده است، که در کنار آن خدماتی نوین همچون حمل روباری و خرده بار هم اضافه شده با امکان صدور بیمه نامه برای اولین بار پس لذا امروزه از این شهرک به تمام نقاط کشور اگر قصد حمل بار داشته باشید میتونید با آموت بار تماس بگیرید. از دیگر خدمات سامانه آموت بار ارائه باربری اثاثیه منزل و … می باشد.

هزینه باربری از شهرک صنعتی نوبران

هزینه باربری به عوال مختلفی بستگی دارد

  • نوع بار
  • وزن بار
  • حجم بار
  • ارزش بار
  • فاصله مبدأ تا مقصد
  • بیمه کردن بار
  • نوع ماشین مورد نیاز برای حمل بار
باربری شهرک صنعتی نوبران پیک آموت
باربری محدوده شهرک صنعتی نوبران

باربری از شهرک صنعتی نوبران به کرج

حمل کنار باری در واقع همون روباری و خرده بار که توسط شرکت آموت به روز شده و تغییرات به وجود اومده که البته باربری خرده بار کرج به شهرستان ما هنوز هم مشغول فعالیت هستش بسیار قانع کننده بوده هم برای ما و هم برای مشتری ها، چرا که در اینجا میشه در اول به مهم ترین فاکتور تفاوت این خدمات اشاره کرد و اون هم بیمه بار هست که به شدت کار رو درست کرد، یعنی این که دیگه نگران نیستید که بار شما از این شهرک به کرج ممکن آسیبی بهش وارد بشه یا نه چون بار بیمه است و دیگه هیچ جای نگرانی نیست.

ماشین های باربری آموت بار

سامانه باربری آموت بار از ماشین های نیمه سنگین ( نیسان ، خاور ) تا ماشین های سنگین (کامیون ، تریلی ) را پوشش می دهد ، تنها کافیست شما بار خود را اعلام و ماشین دلخواه خود را انتخاب کنید.

در سامانه آموت بار علاوه بر بیمه کردن تمامی بارها بارنامه صادر می شود. بیمه با توجه به درخواست مشتری می باشد و کاملا اختیاری است. بارنامه به منظور سند مالکیت برای صاحب بار می باشد وصدور بارنامه آموت بار به صورت کاملا سیستمی و دولتی می باشد.

آموت بار علاوه بر باربری از شهرک صنعتی نوبران باربری شهرک صنعتی اهواز ، شیراز ، تبریز و … را انجام می دهد.

تمامی باربری های آموت بار با نیسان بار و وانت بار به صورت خورده بار حمل اثاثیه منزل با خاور می باشد ؛ همچنین آموت بار از تمامی خودروهای باربری نیسان تا تریلی را دارد.

مطالب مرتبط دیگر

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.