باربری محدوده شهرک صنعتی پرند

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار

02152901

کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری شهرک صنعتی پرند

شهرک صنعتی پرند در محور تهران رباط کریم قرار گرفته است که این شهرک صنعتی در قسمت غربی کشور قرار گرفته است. باربری آموت بار از جمله باربری هایی است که باربری از این شهرک صنعتی را انجام می دهد. شما می توانید با تلفن همراه خود و تماس با دفتر مرکزی ما به شماره 02188520204 بار خود را اعلام کنید و از بین رانندگان آموت یکی را به دلخواه انتخاب کنید.

02155537323

باربری از پرند به تهران

یکی از باربری هایی که از پرند انجام می شود باربری به تهران می باشد. فاصله پرند تا تهران حدود 63 کیلومتر می باشد که از نظر زمانی حدود 40 دقیقه فاصله می باشد. باربری از پرند شامل حمل و باربری اثاثیه منزل ، حمل و نقل بین شهری و … می باشد.

آموت بار تا کنون توانسته 34 نمایندگی فعال در سراسر کشور برقرار کند تا شما در هر کجای ایران تنها با یک تماس ماشین مورد نظر خود را در خواست دهید و ما ماشین درخواستی شما را در کمترین زمان ممکن برای شما ارسال می کنیم.

شماره باربری پرند

برای اطلاع از تعرفه باربری و همچنین اعلام بار خود از شهرک صنعتی یا شهر پرند می توانید با شماره 09191491279 تماس بگیرید و بار خود را اعلام کنید. آموت بار در شهر پرند خدماتی همچون باربری اثاثیه منزل، حمل خرده بار به شهرستان ها، ترانزیت و سایر خدمات باربری را انجام می دهد.

هزینه باربری

هزینه باربری به عوامل مختلفی مانند

  • نوع بار
  •  وزن بار
  • حجم بار
  • ارزش بار
  • تعداد ماشین های مورد نیاز برای بارگیری
  • فاصله مبدأ تا مقصد

بستگی دارد.

ارسال خرده بار از شهرک صنعتی پرند به شهرستان

سامانه باربری آموت بار برای ارسال محصولات کوچیک خرده بار و کنار باری در نظر گرفته است. بسیاری از باربری ها هزینه کامل را در ازای خرده بار دریافت می کنند. سامانه باربری آموت بار با توجه به نوع بار شما و مسافت باربری هزینه ی کنار باری برای شما در نظر می گیرد. اگر باری از پرند می خواهید به شهرستان ها و کلان شهرهای ایران ارسال کنید با سامانه باربری آموت بار در ارتباط باشید.

باربری شهرک صنعتی پرند به شیراز

بارگیری و باربری از این شهر و همچنین ارسال بار به شیراز بسیار زیاد می باشد. تمامی بارهایی که سامانه باربری آموت بار انجام می دهد دارای بارنامه دولتی می باشد. بارنامه برای صاحب بار به منزله ی سند مالکیت می باشد.

بسیاری از باربری ها بارنامه بصورت دستی برای صاحب بار ارسال می کنند. بارنامه سامانه آموت بار به صورت سیسمتی می باشد صدور بارنامه به صورت سیستمی باعث شده است که خطای دست بسیار کاهش یابد از دیگر مزایای سامانه آموت بار صدور بارنامه دولتی می باشد.

ماشین های باربری شهرک صنعتی پرند

باربری آموت بار از ماشین های نیمه سنگین ( نیسان ، خاور ) تا ماشین های سنگین (کامیون ، تریلی ) را پوشش می دهد. تنها کافیست شما بار خود را اعلام و ماشین دلخواه خود را انتخاب کنید. در آموت بار علاوه بر بیمه کردن تمامی بارها بارنامه صادر می شود. بیمه با توجه به درخواست مشتری می باشد و کاملا اختیاری است. بارنامه به منظور سند مالکیت برای صاحب بار می باشد وصدور بارنامه آموت بار به صورت کاملا سیستمی و دولتی می باشد.

باربری از شهرک صنعتی پرند, تعرفه باربری اثاثیه منزل از پرند در سال 1400, تعرفه باربری از پرند در سال 1400, تعرفه باربری نیسان بار در سال 1400, حمل اثاثیه منزل در تهران

مطالب مرتبط دیگر

1 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.