باربری مهمانی و گوهران هرمزگان

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری مهمانی و گوهران

استان هرمزگان یکی از دورترین استان های کشور می باشد که خدمات باربری ان توسط شرکت باربری پیک آموت با بروزترین خدمات انجام می شود. خدمات باربری در این استان شامل باربری بندرعباس، باربری مهمانی و گوهران و دیگر شهرها و روستاها می باشد.

برای دریافت خدماتی نظیر

 • حمل اثاثیه منزل
 • حمل کنارباری
 • حمل لوازم صنعتی
 • موادغذایی
 • مواد بهداشتی

و غیره می توانید با نمایندگی پیک آموت در هرمزگان با شماره 09173505563 تماس بگیرید و پس از مشاوره و راهنمایی از خدمات این شرکت بهره مند شوید.

 

ارسال بار از مهمانی و گوهران به تهران و کرج

باربری مهمانی و گوهران

خدمات باربری مهمانی و گوهران مانند خدمات باربری بندرعباس به تهران اکثرا با خودروهای باری نیسان بار و خاور انجام می شود. برای دریافت خدماتی مانند نیسان بار و وانت بار با ما در ارتباط باشید و با توجه به حجم و وزن بار خود ماشین باربری مورد نیاز خود را دریافت نمائید.

معمولا وانت بار و نیسان بار تا وزن های 2 الی 2 تن و 200 را حمل می کنند و بیشتر از این وزن را باید با انواع خاور و کامیونت حمل نمائید. همچنین در نظر داشته باید اگر حجم بار شما بیشتر از ابعاد یک نیسان ( 2 * 1.6 ) باشد باید بار خود را با خاور حمل نمائید.

یکی از مسائل مهم در امور باربری از استان هرمزگان به تهران فاصله آن می باشد که بسیاری از صاحب بارها نگران آسیب دیدگی و خسارت به بار می باشند. آموت بار با در اختیار داشتن رانندگان باتجربه و ماهر خیال شما را در رسیدن بار به مقصد تضمین خواهد کرد.

همچنین رانندگان پیک آموت با استفاده از چادرهای برزنتی از آسیب رسیدن به بار در زمان بارندگی برف و باران و برخورد نور آفتاب جلوگیری می کنند. برای کارشناسی بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

حمل بار از روستای مهمانی

روستای مهمانی در دهستان بیابان بخش مرکزی شهرستان سیریک قرار گرفته است. بخشی از مردمان این روستا به صید محصولات غذایی دریایی مشغول هستند و درآمد خود را از این راه بدست می آورند.

برای ارسال محصولات دریایی نظیر ماهی، میگو و … می توانید از ماشین های یخچالدار شرکت پیک آموت استفاده نمائید. برای اطمینان از سلامت بار خود در هنگام باربری می توانید از خدمات بیمه استفاده نمائید. استفاده از بیمه باربری این امکان را برای شما فراهم می سازد که در صورت خسارت، بیمه خسارت وارد شده به بار را پرداخت می کند.

پیشنهاد میکنیم مقاله زیر را مطالعه کنید:

باربری تایباد خراسان رضوی

 

حمل اثاثیه منزل از گوهران

باربری مهمانی و گوهران

حمل اثاثیه منزل یکی از ملزومات شرکت های باربری می باشد. ممکن است بخشی از حمل اثاثیه منزل به وسایل نو و بدون استفاده باشد که از استان هرمزگان و بندرعباس به شهرها و استان های دیگر کشور حمل می شود.

نکته ای که در این بخش مهم می باشد دریافت مجوز از اصناف می باشد که بار شما قاچاق نیست. نامه اصناف به منظور مجوز خروج از بندرعباس و ارسال بار سراسر نقاط کشور می باشد.

پس از دریافت مجوز می توانید با مشاورین باربری پیک آموت تماس بگیرید و نسبت به دریافت ماشین باربری اقدامات لازم را انجام دهید. همچنین می توانید از پرسنل کمکی این شرکت جهت بارگیری استفاده نمائید.

 

کرایه باربری مهمانی و گوهران

هزینه های باربری با توجه به عوامل مختلفی مشخص می شود و قیمت ثابتی ندارد. از عوامل موثر بر قیمت بارگزاری می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. نوع بار
 2. حجم بار
 3. وزن بار
 4. ارزش بار
 5. فاصله مبدأ تا مقصد
 6. بیمه باربری
 7. نوع ماشین باربری
 8. تعداد ماشین های باربری
 9. تعداد مکان های بارگیری و باربری

شما می توانید برای اطلاع از تعرفه باربری دقیق خود با کارشناسان پیک آموت با شماره 09172039080 در تماس باشید. همچنین می توانید برای ارتباط با پایانه باربری تهران نیز با شماره 02155537323 تماس بگیرید.

 

خدمات نیسان برگشتی مهمانی و گوهران

خدمات نیسان بار برگشتی مهمانی و گوهران نسبت به دیگر خدمات باربری کمی تفاوت دارد. این تفاوت بیشتر در هزینه و قیمت باربری به چشم می خورد. نیسان بار برگشتی به این صورت است که ماشین باری را در مقصد به صاحب بار تحویل داده است و برای برگشت به منزل خود نیاز به یک بار دارد.

معمولا رانندگان نیسان و دیگر رانندگان علاقه ای به خالی برگشتن ندارند. با این روش و دریافت هزینه کم می توانند یک بار به مقصد مورد نظر خود ببرند و پس از آن به منزل و محل سکونت خود رود. این روش یک روش کاملا کارآمد برای صاحبان بار، شرکت های باربری و رانندگان نیسان می باشد.

شما می توانید برای مشاوره و دریافت خدمات در تمامی شهرها و استان های کشور با نمایندگی آموت بار در شهر موردنظر خود در ارتباط باشید. برای ارتباط با نمایندگی به صفحه تماس با ما سایت مراجعه نمائید.

مطالب مرتبط دیگر