باربری میدان آرژانتین

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری میدان آرژانتین پیک آموت

باربری میدان آرژانتین تحت نظارت مجموعه باربری پیک آموت در زمینه حمل بار به صورت بین شهری است. این باربری با داشتن نیروهای با تجربه و با استفاده از انواع ماشین باربری مانند نیسان بار و وانت بار آماده ارائه بهترین خدمات به متقاضیان حمل بار است.

باربری میدان آرژانتین تمام امور باربری را به صورت کاملا حرفه ای و با رعایت تمام استانداردهای لازم برای حمل بار بین شهری ایمن انجام می دهد. در این باربری همواره سعی در ارائه بهترین خدمات با پایین نگه داشتن نرخ باربری است که همین مورد موجب افزایش اعتبار و جلب اعتماد مشتریان گروه حمل و نقل پیک آموت شده است.

برای استفاده از خدمات باربری میدان آرژانتین می توانید در سامانه پیک آموت اعلام بار کنید. به این صورت که از طریق تماس با پشتیبانی این مجموعه باربری، امکان ثبت درخواست باربری برای شما فراهم خواهد شد. همچنین می توانید درباره نحوه حمل بار و هزینه آن اطلاعات لازم را کسب کنید، سپس درخواست خود را ثبت کنید.

ارتباط با باربری میدان آرژانتین از طریق تماس با شماره تلفن 02152901 امکان پذیر است. پشتیبانی گروه حمل و نقل پیک آموت به صورت 24 ساعته و در تمام روزهای هفته آماده پاسخگویی به شما مشتریان گرامی است.

ویژگی های باربری میدان آرژانیتن

ویژگی های باربری میدان آرژانتین

از ویژگی های انحصاری باربری میدان آرژانتین می توان به صدور بیمه نامه معتبر و بارنامه هوشمند اشاره کرد. به این صورت که مشتریان می توانند با استفاده کد رهگیری روی بارنامه از وضعیت بار خود به صورت آنلاین مطلع شود و دیگر دغدغه ای درباره حمل بار برای اینکه ممکن است به مقصد نرسد، نخواهد داشت. همچنین با درخواست متقاضیان باربری و با توجه به ارزش بار بیمه نامه صادر می شود که استفاده از آن موجب افزایش ایمنی در بار و پرداخت خسارت در هنگام بروز آسیب به بار خواهد شد.

استفاده از نیروهای حمل بار و بسته بندی ماهر و رانندگان باتجربه و آشنا به مسیر و انواع ماشین باربری مجهز و سالم از لحاظ فنی برای باربری بین شهری جزو سایر ویژگی های باربری میدان آرژانتین به عنوان یکی از باربری های گروه حمل و نقل پیک آموت است.

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله بزرگ ترین گروه اعلام بار نیسان در ایران پیشنهاد می شود.

نرخ باربری میدان آرژانتین

در این باربری هزینه باربری از مشتریان با توجه به نرخ اتحادیه باربری که به صورت سالیانه مشخص و به تمام فعالان این حوزه اعلام می شود، دریافت خواهد شد. البته ویژگی های بار بر نرخ باربری نیز تاثیرگذار است که از میان آنها می توان به نوع بار، وزن و حجم بار، مبدا و مقصد باربری برحسب کیلومتر، مدت زمان بارگیری و تخلیه بار، نوع ماشین باربری و تجهیزات آن، فصل باربری و زمان باربری و نیروی باربری مورد استفاده اشاره کرد.

صدور بیمه نامه با توجه به ارزش بار موجب افزایش هزینه باربری خواهد شد، بنابراین می توان بیان کرد که همین مورد بر نرخ باربری تاثیرگذار خواهد بود.

برای اطلاع از هزینه باربری میدان آرژانتین می توانید با شماره تلفن 02152901 تماس حاصل فرمایید و از قیمت دقیق آن مطلع شوید.

نرخ باربری میدان آرژانتین

پیک آموت، پیشرو در حمل بار بین شهری

گروه حمل و نقل پیک آموت دارای بیش از 20 سال سابقه در زمینه حمل و نقل و 34 نماینده رسمی در مراکز استان ها و 64000 راننده فعال در سراسر کشور است. این مجموعه با ایجاد شبکه ای گسترده از ناوگان سبک بار در ایران به عنوان پیشرو در حمل بار به صورت بین شهری در میان مشتریان شناخته شده است.

مجموعه باربری پیک آموت آماده ارائه بهترین خدمات باربری در همه روزهای هفته (حتی در روزهای تعطیل) با پشتیبانی 24 ساعته به مشتریان گرامی است.

برای کسب اطلاعات لازم در زمینه باربری بین شهری می توانید با دفتر مرکزی باربری تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط دیگر