باربری میدان ونک

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری میدان ونک پیک آموت

باربری میدان ونک تحت نظارت گروه حمل و نقل پیک آموت در زمینه حمل با به صورت بین شهری مشغول به فعالیت است. این باربری همواره سعی در ارائه بهترین خدمات با پایین ترین نرخ باربری را دارد و بر همین اساس می شود که حمل بار به صورت کاملا حرفه ای و با رعایت تمام استانداردهای لازم برای افزایش ایمنی انجام شود.

در باربری میدان ونک، تمام امور باربری با انواع ماشین باربری مانند نیسان بار، وانت بار، کامیون و تریلی انجام می شود. این باربری برای حمل بار به صورت بین شهری خدمات ویژه ارائه می دهد که با استفاده از آن مشتریان می توانند از مزایای باربری بین شهری ایمنی بهره مند شوند.

برای استفاده از خدمات باربری میدان ونک به عنوان یکی از نمایندگی گروه حمل و نقل پیک آموت کافی است که با پشتیبانی این مجموعه تماس گرفته و بعد از استعلام قیمت درخواست خود را ثبت کنید. سپس در کمتر از یک ساعت ماشین باربری متناسب با بار برای شما ارسال می شود.

برای ارتباط با باربری میدان ونک می توانید با شماره تلفن 02152901 تماس حاصل فرمایید.

خدمات باربری میدان ونک

خدمات باربری میدان ونک

از خدمات باربری میدان ونک می توان به حمل اثاثیه منزل و حمل خرده بار اشاره کرد. به این صورت که برای حمل اثاثیه منزل نیروی حمل بار و بسته بندی ماهر و با تجربه اعزام می شود که با استفاده از روش های اصولی توسط تجهیزات مدرن بسته بندی وسایل و حمل آن صورت می گیرد. همچنین اسباب کشی در باربری میدان ونک تحت نظارت گروه حمل و نقل پیک آموت با مجهزترین و مناسب ترین ماشین باربری انجام می شود.

حمل خرده بار یکی از خدمات باربری میدان ونک است که با استفاده از آن متقاضیان حمل خرده بار دیگر نیازی به استفاده از نیسان بار به صورت دربستی نخواهند داشت و تنها هزینه حمل کالا از آنها دریافت خواهد شد.

صدور بارنامه هوشمند (رصد وضعیت بار به صورت آنلاین) و بیمه نامه معتبر (پرداخت خسارت در صورت آسیب به بار) از دیگر ویژگی های انحصاری مجموعه باربری پیک آموت است که همین موارد موجب افزایش ایمنی در باربری بین شهری و اعتبار بخشی به گروه و حمل نقل پیک آموت به عنوان بهترین و معتبرترین باربری شده است.

نیسان بار برگشتی در باربری میدان ونک

در باربری میدان ونک، از نیسان بار بین شهری به عنوان پرکاربردترین ماشین باربری برای حمل انواع بار استفاده می شود. همچنین از آنجایی که دارای مزایای بسیاری مانند حمل بار تا حدود 2 تن، محدودیت نداشتن در سطح شهر و توان حمل بار در تمام جاده های کشور (به علت بدنه محکم و قدرت موتور بالا) جزو محبوب ترین ماشین باربری بین شهری محسوب می شود که به صورت روزانه متقاضیان بسیاری برای حمل بار با آن وجود دارد.

نیسان بار برگشتی جزو یکی دیگر از خدمات باربری میدان ونک است که برای حمل و نقل بین شهری مشتریان می توانند از آن استفاده کنند و هزینه باربری خود را کاهش دهند. در نیسان بار برگشتی برای حمل بار به علت اینکه در هنگام برگشت به مبدا باربری انجام می شود، هزینه کمتری از مشتریان دریافت خواهد شد و بر همین اساس به این نوع باربری، باربری ارزان و مقرون به صرفه گفته می شود.

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله نرخ کرایه مصوب وانت بار و نیسان بار پیشنهاد می شود.

نیسان بار برگشتی در باربری میدان ونک

پیک آموت، پیشرو در ارائه خدمات باربری

گروه حمل و نقل پیک آموت با داشتن بیش از 20 سال سابقه در زمینه باربری بین شهری و 34 نمایندگی رسمی در مراکز استان ها و 64000 راننده فعال در سراسر کشور موجب ایجاد شبکه ای گسترده از ناوگان سبک بار شده است. بر همین اساس متقاضیان حمل بار در هر نقطه ای از ایران قرار داشته باشند، می توانند از خدمات این مجموعه باربری استفاده کنند.

پیک آموت آماده ارائه خدمات باربری به صورت کاملا ایمن و حرفه ای با پشتیبانی 24 ساعته در همه روزهای هفته (حتی در روزهای تعطیل) به مشتریان گرامی است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه باربری بین شهری می توانید با دفتر مرکزی باربری تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط دیگر