باربری ناحیه صنعتی دهک

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری ناحیه صنعتی دهک آموت بار

باربری ناحیه صنعتی دهک تحت نظارت گروه حمل و نقل پیک آموت، آماده ارائه خدمات باربری به صورت شبانه روزی و با قیمت مناسب است.

ناحیه صنعتی دهک، واقع در صفادشت، شهرستان ملارد استان تهران قرار دارد. این ناحیه صنعتی یکی دیگر از ناحیه های صنعتی کشور است که به صورت روزانه بارهایی به عنوان مواد اولیه وارد این ناحیه می شود و محصولات صنعتی و تولیدی فراوانی از آن به تمام نقاط ایران ارسال می شود.

بنابراین استفاده از یک باربری ایمن و معتبر، جزو موارد با اهمیت از نظر صنعتگران و تولیدکنندگان برای حمل انواع بار محسوب می شود. باربری ناحیه صنعتی دهک که از نمایندگی های گروه حمل و نقل پیک آموت است، در این ناحیه صنعتی تمام امور باربری بین شهری را با بالاترین کیفیت و با انواع ماشین باربری مانند نیسان بار و وانت بار انجام می دهد.

برای استفاده از این باربری کافی است که در سامانه پیک آموت اعلام بار کنید و با برقراری ارتباط با پشتیبانی آن سفارش حمل بار خود را ثبت کنید. در کمتر از یک ساعت ماشین باربری متناسب با بار برای شما ارسال خواهد شد.

برای ارتباط با باربری ناحیه صنعتی دهک می توانید با شماره تلفن 02152901 تماس حاصل فرمایید.

بارگیری ارزان با باربری ناحیه صنعتی دهک

بارگیری ارزان با باربری ناحیه صنعتی دهک

هزینه حمل انواع بار در این باربری با پایین ترین قیمت انجام می شود. البته نوع بار، میزان بار، ماشین باربری و تعداد آن، مبدا و مقصد باربری، مسافت باربری بر هزینه آن تاثیرگذار است. در ضمن استفاده از بیمه نامه با درخواست مشتری و ارزش بار، یکی دیگر از عوامل موثر بر هزینه باربری است.

در باربری ناحیه صنعتی دهک، حمل انواع بار صنعتی و تولیدی با انواع ماشین باربری مانند نیسان بار انجام می شود. با استفاده از نیسان بار، در صورتی که راننده در هنگام برگشت اعلام بار کند، هزینه باربری کاهش پیدا خواهد کرد و از آن با عنوان نیسان بار برگشتی و باربری ارزان یاد می شود.

نیسان بار تا بیش از 2 تن را جابجا می کند و جزو کاربردترین ماشین باربری در کشور است. همچنین از آنجایی که محدودیت تردد در سطح شهر را ندارد، متقاضیان بسیاری برای باربری بین شهری با نیسان بار وجود دارد.

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله باربری شهرک صنعتی نظرآباد پیشنهاد می شود.

حمل بار صنعتی با باربری ناحیه صنعتی دهک

در ناحیه صنعتی دهک، کارخانه و کارگاه های صنعتی و تولیدی بسیاری مشغول به فعالیت هستند که می توانند برای حمل بار به تهران و سایر شهرهای ایران، از نمایندگی پیک آموت این ناحیه صنعتی استفاده کنند.

حمل انواع بارهای صنعتی، تولیدی، مواد اولیه، تجهیزات کارخانه و کارگاه، وسایل سنگین و حساس، خرده بار در باربری ناحیه صنعتی دهک با انواع ماشین باربری انجام می شود. همچنین برای تمام امور باربری بارنامه هوشمند صادر می شود تا مشتری بتواند به صورت آنلاین از وضعیت بار خود مطلع شود.

صدور بیمه نامه معتبر برای انواع بار در این ناحیه صنعتی به مشتری کمک می کند که در صورت بروز آسیب، خسارت کامل آن را دریافت کند. ویژگی های بیان شده، جزو ویژگی های انحصاری گروه حمل و نقل پیک آموت است که نمایندگی های آن نیز دارای این ویژگی است.

حمل بار صنعتی با باربری ناحیه صنعتی دهک

پیک آموت، ارائه دهنده انواع خدمات باربری صنعتی

گروه حمل و نقل پیک آموت، با داشتن چندین سال تجربه در زمینه باربری و بیش از 34 نماینده رسمی و 64000 راننده فعال در تمام نقاط ایران، آماده ارائه خدمات باربری صنعتی به تولیدکنندگان و صنعتگران کشور است.

این باربری خدمات خود را با بالاترین کیفیت و توسط نیروهای باتجربه و ماهر به صورت کاملا اصولی و حرفه ای ارائه می دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفتر مرکزی آموت بار تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط دیگر