باربری نمایشگاه بین المللی تهران

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار

02152901

کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری-نمایشگاه-بین-المللی-تهران-پیک-آموت

یکی دیگر از باربری هایی که توسط باربری.آموت بار انجام می شود، باربری از نمایشگاه بین المللی تهران.به سایر شهرستان ها و استان ها کشور می باشد. شما می توانید برای ارتباط با آموت بار با دفتر مرکزی 02188520204 تماس بگیرید.

تهران بزرگراه چمران
02188520204
09211884868

پایانه باربری تهران

برای ارتباط با پایانه باربری تهران می توانید با شماره 02188520204 تماس بگیرید و برای باربری و حمل اثاثیه منزل از تهران، ارسال خرده بار و سایر بارگیری ها تماس بگیرید.

همچنین می توانید برای اطلاعات دقیق تر به سایت آموت بار مراجعه کنید و از خدمات باربری های دیگر شهرها مطلع شوید.

نمایشگاه بین المللی تهران

در ایام سال در بسیاری از مناطق مختلف تهران نمایشگاه های مختلفی نظیر نمایشگاه  کتاب، مواد غذایی، خودرو و … برگزار می شود. هدف از برگزاری نمایشگاه بین المللی ارائه محصولات شرکت به مردم می باشد.

بسیاری از مردم با رفتن به نمایشگاه محصولات مورد نظر خود را خریداری می کنند ولی برای بردن محصولات خود دچار مشکل می شوند. اگر به دنبال راه حل این مسئله هستید تا انتهای این مقاله با آموت بار همراه باشید.

اتوبار و باربری نمایشگاه تهران

نمایشگاه بین المللی در تهران در سال 1383 تأسیس و راه اندازی شده است.

در سال 1343 اولین نمایشگاه تحت عنوان نمایشگاه آسیای ب مدت 21 روز برگزار شده است که حدود 33 کشور از سراسر جهان در آن حضور یافتند.

شماره باربری های نمایشگاه بین المللی تهران

برای اطلاع از لیست باربری های شهر تهران و دیگر شهرهای و استان کشور به پیک آموت مراجعه کنید تا از آخرین اطلاعات و اخبار باربری مطلع شوید. شماره برای اطلاعات از شماره تماس باربری های تهران در مناطق مختلف روی لینک بزنید.

پس از شماره گیری و اعلام بار خود ماشین باربری مورد نظر در زمان تعیین شده به مبدأ می رود و برای بارگیری و باربری حاظر می شود.

نیسان بار از نمایشگاه تهران به شهرستان ها

بسیاری از شرکت ها و کارخانجات با توجه.به نوع نمایشگاه محصولات خود را ارائه می دهند. مثلا محصولات غذایی زرماکارون و طبیعت از محصولات خود در این نمایشگاه رونمایی می کنند. مردم پس از خرید می توانند برای بارگیری.و باربری از شرکت های باربری درخواست ماشین کنند.

باربری آموت بار در کمترین زمان ممکن و به سرعت برای بارگیری و باربری محصولات خریداری شما ماشین باربری ارسال می کند.

حمل بار از نمایشگاه ها

از جمله باربری های دیگر که از نمایشگاه ها توسط باربری.آموت بار انجام می شود، باربری مبلمان، میز و صندلی، تلویزیون، محصولات خانگی و … می باشد. گاهی اوقات لوازم خریداری شده شما در نیسان جا نمی شود و به همین منظور برای بارگیری محصولات باید از خاور استفاده شود. شما می توانید برای درخواست ماشین با دفتر مرکزی آموت بار تماس بگیرید.

اتوبار نمایشگاه بین المللی, باربری نمایشگاه بین المللی, باربری نیسان نمایشگاه بین المللی, نمایشگاه بین المللی تهران, هزینه باربری از نمایشگاه بین المللی

مطالب مرتبط دیگر

5 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.