تا کنون درباره ی باربری نمایشگاه های استان کشور مانند استان اردبیل، آذربایجان غربی و … صحبت کرده ایم. در این مقاله درباره ی باربری محدوده نمایشگاه بین المللی زنجان صحبت می کنیم.

نمایشگاه بین المللی زنجان

نمایشگاه بین المللی زنجان واقع در استان زنجان، بلوار گاوازنگ، شرکت نمایشگاه بین المللی کاسپین می باشد. بسیاری از نمایشگاه ها با حضور مردم از سراسر جهان برگزار می شود.

باربری از این نمایشگاه توسط باربری آموت بار به صورت سریع و مطمعن انجام می شود. شما میتوانید برای ارسال بارهای خود از زنجان و شهرهای دیگر این استان با شماره نمایندگی آموت بار در زنجان 09191491279 و یا دفتر مرکزی آموت بار 02188520204 تماس بگیرید.

نمایندگی های آموت بار

باربری آموت بار در تمامی مناطق استان زنجان نمایندگی خود را راه اندازی کرده است که به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به مردم عزیز کشور می باشد. شما می توانید برای ارسال محصولات خود و یا مشاوره با نمایندگی استان زنجان و یا دفتر مرکزی آموت بار تماس بگیرید.

باربری نمایشگاه بین المللی

در طی سال نمایشگاه بین المللی مختلفی در استان زنجان برگزار می شود تا شرکت ها و کارآفرینان بتوانند محصولات خود را به مردم معرفی و عرضه کنند. این نمایشگاه ها ممکن است نمایشگاه بین المللی مبلمان، ماشین آلات صنعتی، مواد غذایی، پوشاک و … باشد.

بسیاری از مردم که کسب و کارشان مربوط به این موضوعات است به صورت عمده محصولات خود را از نمایشگاه خریداری می کنند. پس از خریداری آن، مسئله نوع بردن آنها به مقصد می باشد.

شرکت باربری آموت بار امن ترین، سریع ترین و ارزان ترین باربری در سراسر کشور می باشد که شما می توانید در کمترین زمان ممکن ماشین باربری مورد نظر خود را دریافت کنید.

نیسان بار از نمایشگاه زنجان به شهرستان ها

از جمله باربری های دیگر که از نمایشگاه ها توسط باربری آموت بار انجام می شود، باربری مبلمان، میز و صندلی، تلویزیون، محصولات خانگی و … می باشد. گاهی اوقات لوازم خریداری شده شما در نیسان جا نمی شود و به همین منظور برای بارگیری محصولات باید از خاور استفاده شود. شما می توانید برای درخواست ماشین با دفتر مرکزی آموت بار تماس بگیرید.

بسته بندی لوازم و محصولات نمایشگاه بین المللی

برخی از محصولات مانند محصولات چوبی، برقی و … ممکن است در هنگام باربری دچار آسیب شود و این برای صاحب بارها نگران کننده است حال این سوال برای آنها پیش می آید که راه حل چیست؟

آموت بار برای اطمینان و برطرف کردن نگرانی شما بارهای ارسالی شما را بیمه می کند تا در صورت آسیب و یا خسارت، بیمه تمامی خسارت وارد شده به بار را پرداخت کند.

همچنین تمام ماشین های باربری آموت بار دارای چادر برزنتی می باشند تا در فصل های پاییز و زمستان که بارندگی و بارش برف داریم بار شما دچار آسیب نشود.

هزینه باربری

هزینه باربری از نمایشگاه بین المللی زنجان ثابت نبوده و به

  • نوع بار
  • وزن بار
  • ارزش بار
  • فاصله مبدأ تا مقصد
  • نوع ماشین باربری
  • تعداد ماشین باربری
  • بیمه باربری

و … بستگی دارد. و استعلام قیمت باربری خود از زنجان با آموت بار تماس بگیرید.

شماره تماس باربری های زنجان

شماره تماس نمایندگی آموت بار در استان زنجان 09191491279 می باشد که شما می توانید جهت هرگونه سوال و یا مشاوره مربوط به باربری تماس بگیرید و یا می توانید برای استعلام قیمت و سوال راجب باربری آموت بار با دفتر مرکزی با شماره 02188520204 تماس بگیرید.

شعبات تهران

مطالب مرتبط دیگر

فهرست