یکی دیگر از باربری هایی که توسط باربری آموت بار انجام می شود، باربری محدوده نمایشگاه بین المللی قزوین می باشد. همچنین شما می تواننید برای اطلاع از نوع باربری از نمایشگاه بین المللی اردبیل، زنجان و … روی لینک بزنید.

باربری از نمایشگاه بین المللی قزوین می تواند انواع محصولات غذایی، مبلمان، میز و تخت و … باشد. شما می توانید برای استعلام قیمت و باربری بار خود با دفتر نمایندگی آموت بار در استان قزوین 09191491279 و یا دفتر مرکزی آموت بار 02188520204 تماس حاصل فرمائید.

نمایشگاه بین المللی قزوین

نمایشگاه بین المللی قزوین در استان قزوین، بلوار حج، بین میدان حج و بلوار سپهبد قاسم سلیمانی می باشد. که باربری از آن محدوده و محدوده های دیگر استان قزوین توسط باربری آموت بار به صورت کاملا مطمعن و سریع صورت می گیرد.

نیسان بار محدوده نمایشگاه بین المللی قزوین

بسیاری از کالاهایی که مردم در نمایشگاه ها خریداری می کنند به دلیل ابعاد و حجم زیادی که دارند مانند مبل، تلویزیون و … نمی توان با خودروی خود حمل کنند. به همین دلیل نیاز به ماشین های باربری دارند. شرکت باربری آموت بار تمامی لوازم خریداری شما را با توجه به نوع بارتان حمل می کند. برخی از بارهارا باید برای راحتی و محار کردن بار با خاور ارسال کرد هر چند که در نیسان هم جا می شود.

هزینه باربری

هزینه باربری از نمایشگاه بین المللی قزوین به عوامل مختلفی مانند

  • نوع بار
  • حجم بار
  • وزن بار
  • فاصله مبدأ تا مقصد
  • بیمه باربری
  • نوع ماشین باربری
  • تعداد ماشین باربری

و… بستگی دارد. شما می توانید برای استعلام قیمت باربری از محل مورد نظر خود با نمایندگی آموت بار و یا دفتر مرکزی آموت بار تماس بگیرید.

بارگیری و تخلیه لوازم سنگین نمایشگاه بین المللی

یکی دیگر از نگرانی ها نحوه بارگیری و تخلیه لوازم سنگین مانند میز ناهارخوری، یخچال، فریزر و … می باشد. برای این امر هم راه حل وجود دارد. باربری آموت بار برای بارگیری و تخلیه لوازم سنگین برای شما کارگر ارسال می کند. هرچقدر کارگران بیشتر باشد تخلیه و بارگیری محصولات و بار راحت تر و بدون خطر می باشد.

بیمه باربری

یکی از مهم ترین ویژگی های هر شرکت باربری بیمه باربری می باشد. بیمه باربری به این دلیل ضروری است که در صورت آسیب به بار، بیمه خسارت وارد شده را پرداخت کند.

البته بیمه کردن بار با اختیار صاحب بار صورت میگیرد و می تواند در صورت عدم نیاز به بیمه باربری، بار خود را بیمه نکند. ولی پیشنهاد ما بیمه شدن بار می باشد تا در هنگام بارگیری و باربری نگرانی شما از جهت آسیب رسیدن به بار برطرف شود.

بسته بندی لوازم و محصولات نمایشگاه بین المللی

برخی از محصولات مانند محصولات چوبی، برقی و … ممکن است در هنگام باربری دچار آسیب شود و این برای صاحب بارها نگران کننده است و این سوال برای آنها پیش می آید که راه حل چیست؟

آموت بار برای اطمینان و برطرف کردن نگرانی شما بارهای ارسالی شما را بیمه می کند تا در صورت آسیب و یا خسارت، بیمه تمامی خسارت وارد شده به بار را پرداخت کند.

همچنین تمام ماشین های باربری آموت بار دارای چادر برزنتی می باشند تا در فصل های پاییز و زمستان که بارندگی و بارش برف داریم بار شما دچار آسیب نشود.

نمایندگی های آموت بار

آموت بار با تلاش و کوشش توانسته پس از یک دهه درخشان 34 نمایندگی رسمی در سراسر کشور راه اندازی کند که به صورت شبانه روزی مشغول به فعالیت هستند. شما می توانید برای اعلام بار خود با نمایندگی شهر خود و یا دفتر مرکزی آموت بار در تهران به شماره 02188520204 تماس بگیرید و بار خود را اعلام کنید.

پس از اعلام بار ماشین باربری مورد نظر حداکثر تا 2 ساعت بعد به مبدأ می رود و یا در زمان تعیین شده توسط صاحب بار برای بارگیری در مبدأ حاضر می شود.

شعبات تهران

مطالب مرتبط دیگر

فهرست