باربری نمایشگاه بین المللی قزوین

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار

02152901

کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری-نمایشگاه-بین-المللی-قزوین-پیک-آموت

استان قزوین یکی از شهرهای مرکزی کشور می باشد. این استان در نزدیکی به شهرهای تهران، کرج، گیلان، زنجان و سایر شهرها می باشد. برای باربری از این شهر می توانید با شماره 09191491279 تماس بگیرید و بار خود را اعلام کنید و از تمامی رانندگان شرکت باربری آموت یکی را انتخاب نمائید. برای باربری از نمایشگاه بین المللی قزوین این مقاله را تا انتها بخوانید.

باربری از نمایشگاه بین المللی قزوین می تواند انواع محصولات غذایی، مبلمان، میز و تخت باشد. شما می توانید برای استعلام قیمت و باربری بار خود با دفتر  مرکزی آموت بار 02188520204 تماس حاصل فرمائید.

بلوار حج بین میدان حج و بلوار سپهبد قاسم سلیمانی
0123456789
09191491279

نمایشگاه بین المللی قزوین

نمایشگاه بین المللی قزوین در استان قزوین، بلوار حج، بین میدان حج و بلوار سپهبد قاسم سلیمانی می باشد. که باربری از آن محدوده و محدوده های دیگر استان قزوین توسط باربری آموت بار به صورت کاملا مطمعن و سریع صورت می گیرد.

شماره باربری های قزوین

برای اطلاع از لیست باربری های قزوین و همچنین ارتباط با باربری های قزوین می توانید به سایت آموت بار قسمت تماس با ما مراجعه کنید. همچنین در این سایت می توانید از آخرین اخبار خدمات باربری نیز با خبر شوید.

نیسان بار محدوده نمایشگاه بین المللی قزوین

بسیاری از کالاهایی که مردم در نمایشگاه ها خریداری می کنند به دلیل ابعاد و حجم زیادی که دارند مانند مبل، تلویزیون و … نمی توان با خودروی خود حمل کنند. به همین دلیل نیاز به ماشین های باربری دارند. شرکت باربری آموت بار تمامی لوازم خریداری شما را با توجه به نوع بارتان حمل می کند. برخی از بارهارا باید برای راحتی و محار کردن بار با خاور ارسال کرد هر چند که در نیسان هم جا می شود.

از خدمات دیگر باربری در قزوین باربری شهرک صنعتی البرز قزوین نیز می باشد.

پایانه باربری قزوین

شماره پایانه باربری در شهر قزوین 09191491279 می باشد که می توانید در هر زمان و مکان از شهر قزوین با شماره مربوطه تماس بگیرید و بار خود را اعلام کنید. انتخاب راننده با توجه به نوع بار، حجم بار و وزن بار مشخص می شود.

پس از اعلام بار ماشین باربری درخواستی شما حداقل تا 2 ساعت بعد و یا در زمان مشخص شده از سوی صاحب بار برای بارگیری در مبدأ حاضر می شود.

مطالب مرتبط دیگر

3 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.