باربری نیسان بار

باربری نیسان بار

باربری نیسان بار پیک آموت بعنوان بهترین نیسان بار تهران بصورت همه روزه و در همه ساعات شبانه روز خدمات مربوط به باربری و حمل بار با نیسان را به صاحبان بار ارائه می کند.

اگر بدنبال نیسان بار دارای اعتبار در تهران هستید که با ارزان ترین کرایه باربری نیسان بار ، بار شما را حمل کند می توانید با خیال راحت جهت باربری تهران به شهرستان با باربری پیک آموت تماس گرفته و تمامی خدمات اتو بار با نیسان را از آنها بخواهید.

برای اینکه باربری نیسان بار مطمئنی داشته باشید ضروری است مانند سایر ماشینهای باری مثل تریلی و کامیون بارنامه صادر و بار بیمه گردد. ما در آموت بار تمامی نیسانها را با بیمه نامه معتبر و بارنامه در اختیارتان می گذاریم.

حمل بار با نیسان از تهران به همه استانها و شهرستانها

مبدا بارگیری نیسان بار در آموت بار تهران بوده و به کلیه استانها، شهرستانها و شهرهای کوچک و بزرگ ارسال بار دارد. با توجه به اینکه تهران شهر شلوغ و پرترددی است و مبدا بارگیری خیلی از محصولات و کالاها به سایر شهرستانهاست برای حمل بارهای با وزن کمتر از 2 تن بهتر است از نیسان جهت باربری کالا و محصولات خود استفاده کنید. شما می توانید برای ارتباط با آموت بار و هماهنگی جهت باربری کالاهای خود با نیسان از طریق شماره های موجود در سایت با ما تماس حاصل نمایید.

باربری با نیسان بار به همه شهرستانها

ایران دارای حدود 450 شهر و شهرستان می باشد که همه آنها از نظر حمل و نقل از اهمیت ویژه ای برخوردارند. همه افرادی که در شهرستانها ساکن هستند از کارخانه ها و بازارهای تهران خرید می کنند و همیشه بدنبال نیسان بار مطمئن هستند که در کوتاهترین زمان بار آنها را به شهرستان آنها حمل کند و پیدا کردن شرکت اتوبار مطمئن در تهران کار راحتی نیست و باید از بین موسسات اتوبار فراوان یکی را انتخاب کرد که بهترین باشد و کار را به نحو احسنت انجام دهد.

باربری پیک آموت همه روزه جهت ارسال بار به همه شهرستانها نیسان دارد. فقط کافیست با شماره های ما تماس بگیرید.

باربری نیسان بار
باربری نیسان بار

نیسان برای حمل کردن چه باری مناسب است؟

نیسانی که در ایران با نام زامیاد و نیسان آبی معروف است نوعی وانت است که برای حمل بارهای سبک بیشتر استفاده می شود و قابلیت حمل بار تا 2200 کیلوگرم بار (2.2 تن) را دارد.

ابعاد اتاق نیسان به شرح ذیل است:

طول 220 سانتی متر ، عرض 160 سانتی متری و ارتفاع از زمین 100 تا 120 سانتی متر

همچنین نیسان برای حمل اثاثیه منزل، میوه و تره بار، پوشاک و منسوجات، میز و صندلی، لوازم کارگاهی و … مورد استفاده می باشد.

باربری در استان تهران با نیسان بار

استان تهران دارای دهها شهرک صنعتی، انبار، کارخانه، بازار و … است که برای حمل بارهای خود در تناژ پایین نیازمند باربری نیسان بار هستند تا بارها و محصولات خود را به نقاط مختلف ارسال نمایند.

جهت حمل بار از شهرک های صنعتی تهران با نیسان می توانید با آموت بار تماس حاصل نمایید. باربری آموت بار آماده ارائه خدمات باربری با نیسان به شهرکهای صنعتی مثل شهرک صنعتی پایتخت، شمس آباد، سالاریه، نصیرآباد، خوارزمی، قرچک، فیروزکوه، پرند، پیشوا، چرمشهر و دماوند می باشد.

آیا جهت حمل بار از بازارهای تهران به نیسان نیاز دارید؟ نیسان مورد نیاز جهت حمل بار از بازارهای تهران را از باربری آموت بار بخواهید. حمل بار از بازار مبل، بازار آهن، بازار پارچه و پرده، بازار چوب، بازار لوازم و ابزارات صنعتی، بازار میوه و تره بار با نیسان و … تخصص باربری آموت بار می باشد.

یکی از مزایای اتو بار نیسان در شهر تهران این است که نیسان محدودیت تردد همانند کامیون ندارد و بدون جریمه شدن می تواند خدمات باربری را به شما ارائه نماید.