تعرفه باربری هرمزگان

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری هرمزگان پیک آموت

هرمزگان یکی دیگر از شهرهای ایران است که باربری از آنجا به نقاط مختلف کشور توسط گروه حمل و نقل پیک آموت انجام می شود. باربری هرمزگان به صورت خرده بار با نیسان بار و وانت بار و برای سایر امور باربری مانند حمل اثاثیه منزل با کامیونت یا خاور انجام می شود. صدور بارنامه هوشمند (پیگیری وضعیت بار به صورت آنلاین) و بیمه کردن بار در تعرفه باربری هرمزگان تأثیر گذار است؛ زیرا موجب افزایش ایمنی در باربری بین شهری شده است.

برای اطلاع از لیست باربری های بندرعباس می توانید با شماره تلفن 09172039080 تماس حاصل فرمایید.

از دیگر خدمات ویژه ای که گروه حمل و نقل پیک آموت به مشتریان گرامی ارائه می کند حمل خرده بار با خدمات ویژه بدون نیاز به نیسان بار دربستی است که در این نوع باربری تنها هزینه بار از مشتریان دریافت می شود.

فلکه شاه حسینی خیابان شریعتی شمالی جاودان 14
09172038090

تعرفه باربری هرمزگان به شهرستان

مبدأ

مقصد

نوع خودرو

تعرفه باربری

هرمزگان

تهران

نیسان

هرمزگان

اهواز

خاور

هرمزگان

شیراز

کامیون

هرمزگان

لرستان

کامیونت

هرمزگان

رشت

تریلی

هرمزگان

مازندران

تریلی 18 چرخ

هرمزگان

تبریز

خاور کمپرسی

هرمزگان

گیلان

جرثقیلدار

هرمزگان

قزوین

خاور مسقف

هرمزگان

بوشهر

خاور یخچال دار

هرمزگان

کرج

وانت کمپرسی

هرمزگان

سمنان

تریلی کفی

هرمزگان

اصفهان

خاور موتور سیکلت بر

هرمزگان

بجنورد

خاور کفی

هرمزگان

اردبیل

خاور کمپرسی

هزینه باربری هرمزگان

هزینه باربری هرمزگان به عوامل مختلفی مانند نوع بار، وزن بار، حجم بار، زمان بارگیری، نوع ماشین باربری و تجهیزات آن، فاصله مبدا تا مقصد باربری بستگی دارد، بنابراین برای حمل انواع باربری بین شهری نمی توان هزینه ثابت در نظر گرفت و با توجه به ویژگی های بار قیمت باربری بین شهری متغیر است. همچنین بار می تواند به صورت خرده بار با نیسان بار و وانت بار یا خاور انجام شود.

لازم به ذکر است در گروه حمل و نقل پیک آموت این اطمینان به مشتریان داده می شود که برای رضایت تمام متقاضیان حمل بار کمترین هزینه برای باربری بین شهری دریافت می شود و این مجموعه باربری در تلاش است در کنار هزینه کم، باربری سریع و مطمئنی را در اختیار صاحب بار قرار دهد.

عوامل موثر بر نرخ کرایه باربری هرمزگان

تعرفه باربری هرمزگان در حمل و نقل پیک آموت با توجه به نرخ اتحادیه باربری و عوامل موثر بر حمل بار محاسبه می شود. به این صورت که امکان قیمت نهایی با توجه به مشخصات محموله و خدمات مورد نیاز برای حمل ممکن خواهد بود، بنابراین نمی توان برای حمل انواع بار با ویژگی های متفاوت تعرفه ثابت در نظر گرفت. برای اطلاع از نرخ دقیق باربری هرمزگان در مجموعه باربری پیک آموت می توانید با پشتیبانی تماس بگیرید و از قیمت دقیق آن مطلع شوید.

پیک آموت با داشتن سال ها تجربه در زمینه باربری بین شهری و بیش از 34 نماینده رسمی در مراکز استان ها و 70 هزار راننده فعال در سراسر کشور می کوشد که خدمات خود را با بالاترین کیفیت به متقاضیان حمل و نقل بین شهری ارائه دهد و همواره در تلاش است که نرخ باربری را در پایین ترین حد خود نگه دارد. بنابراین اگر شما مشتریان گرامی در جستجوی یک باربری ایمن و مقرون به صرفه هستید، پیشنهاد می شود آن را به مجموعه باربری پیک آموت بسپارید و مطمئن باشید که تمام مراحل به صورت کاملا ایمن و حرفه ای انجام می شود.

همچنین لازم به ذکر است گروه حمل و نقل پیک آموت با داشتن نیروهای فعال و متخصص در زمینه حمل بار و بسته بندی، آماده انجام همه امور باربری به صورت کاملا ایمن و حرفه ای توسط رانندگان با تجربه و مجهزترین ماشین های باربری است. برهمین اساس شما مشتریان گرامی می توانید با خیال راحت حمل و نقل انواع محموله خود را با پیک آموت انجام دهید، بدون اینکه دغدغه ای در زمینه باربری بین شهری داشته باشید.

ماشین های باربری گروه حمل و نقل پیک آموت

در مجموعه باربری پیک آموت، خودروهای نیمه سنگین (نیسان، خاور ) و سنگین (تریلی، کشنده ) برای حمل انواع بار توسط رانندگان با تجربه و آشنا به مسیر در اختیار متقاضیان حمل بار قرار می گیرد. برای استفاده از خدمات این باربری فقط کافی است نوع، وزن و حجم بار خود را به پشتیبانی پیک آموت اعلام کنید،در کمترین زمان ماشین متناسب بار برای شما ارسال می شود.

پیک آموت تمامی خودروها از نیسان تا تریلی را برای حمل بار برای شهرستان ها ارسال می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه باربری بین شهری می توانید با دفتر مرکزی باربری تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط دیگر