باربری شهرک صنعتی چهاردانگه
شهرک صنعتی چهاردانگه خیابان باهنر انتهای خیابان هجدهم آموت بار
55537323 021
23 73 53 55

باربری چهاردانگه سمت محدوده شهرک صنعتی چهاردانگه شامل باربری خورده بار با وانت بار و نیسان بار باربری شرکت ها می باشد که در پیک آموت انجام می شود. چهاردانگه یک شهرک صنعتی است.که برای مشاغل آلاینده طراحی شده است. افراد زیادی در مشاغلی مانند ماشین سازی، آهنگری،.آلومینیوم و مصنوعات فلزی در این.شهرک صنعتی مشغول به کار هستند.

از آنجا که چهاردانگه در تهران می باشد، پس به بزرگترین.بازار مصرف کننده نزدیک است. به همین جهت وجود یک شرکت باربری که بتواند حمل و نقل این.منطقه را انجام دهد بسیار نیاز است. همچنین این شرکت مثلا خدمات باربری کرمانشاه باید.دارای ماشین های مناسب باربری مانند نیسان بار، وانت بار چهاردانگه ،.کامیونت و خاور باشد. تا قادر به حمل هر باری و با هر وزنی باشد.

باربری با وانت بار چهاردانگه

باربری سمت چهاردانگه کار آسانی نیست به آن.جهت که بسیاری از مشاغل و صنایع معروف در این شهرک.مشغول به کار هستند. چرا که کار باربری برای این شرکت ها به مراتب سخت.تر حمل اثاثیه منزل و یا خورده بار است. برخی از مشاغل عبارتند از: ایران خودرو، کیان تایر،.شرکت بوتان، گاز سینجر، رب ستایش و غیره..

باربری محدوده چهاردانگه
حمل بار

قطعا این شرکت ها به دلیل شهرت خود نسبت.به باربری محصولات خود حساس هستند. چرا که می خواهند محصولشان به موقع و به.سلامت به دست مشتری برسد. پیک آموت با داشتن سال ها تجربه در امر باربری و حمل.و نقل با ماشین های سنگین مانند نیسان بار، وانت.بار، کامیونت و خاور می تواند انواع باربری را انجام دهد.

انواع باربری

در کل ما چهار نوع باربری داریم که این باربری ها عبارتند از:

  • باربری خورده بار
  • باربری اثاثیه منزل
  • باربری شرکت ها، کارخانه ها و انبارها
  • باربری و ترانزیت خارجی

پیک آموت تمامی این باربری ها را برای شهرک.صنعتی صفادشت هم  انجام می دهد. در رابطه با باربری خورده بار برای چهاردانگه معمولا دیگر.شرکت های باربری از شما کرایه ی یک بار کامل را دریافت می کند. اما پیک آموت برای رضایت مشتریان خود.آفر ویژه ای را در رابطه با حمل و نقل خورده بار.و باربری محدوده چهاردانگه اختصاص داده است.

باربری سمت چهاردانگه

اگر شما قصد جا به جایی خورده بار از چهاردانگه را دارید می توانید این کار را به پیک آموت بسپارید و به جای پرداخت کرایه یک بار کامل، نصف هزینه را پرداخت کنید.این موضوع می تواند برای بسیاری از کسانی که تنها قصد جا به جایی یک وسیله را دارند مقرون به صرفه باشد. برای مثال اگر شما برای منزلتان یک ماشین لباس شویی و یا یخچال خریده باشید می توانید به واسطه ی پیک آموت نصف هزینه ی باربری آن مسیر را بپردازید.

باربری سمت چهاردانگه
باربری در چهاردانگه

شرکت حمل و نقل آموت برای کسانی که قصد جا به جایی به منزل جدید را دارند باربری با وانت بار چهاردانگه را انجام می دهد. حمل اثاثیه منزل به جهت آنکه باید وسایل شکستنی و وسایلی که به راحتی آسیب می بینند با احتیاط کامل حمل شود، بسیار سخت است. اما پیک آموت با داشتن رانندگان با تجربه جهت حمل اثاثیه این کار را می تواند به مطمئن ترین روش ممکن انجام دهد.

از آن جهت که روش بسته بندی جهت آسیب ندیدن در حین باربری بسیار مهم است. شما می توانید از پیک آموت بخواهید تا برای شما کارگر بسته بندی برای باربری سمت چهاردانگه ارائه کند. به این صورت شما دیگر نگرانی از آسیب دیدن اثاثیه خود ندارید.

باربری محدوده چهاردانگه

همان طور که در ابتدای این مطلب گفتیم شهرک صنعتی چهاردانگه دارای شرکت های بزرگی می باشد. بنابراین برباری برای این شرکت ها در اندازه ی خورده بار و یا اثاثیه منزل نیست؛ یعنی برای حمل بار این شرکت ها به ماشین های سنگین تر و بزرگ تر از وانت بار چهاردانگه نیاز است.

پیک آموت برای باربری محدوده چهاردانگه ماشین های باربری مناسبی مانند کامیونت و خاور نیز دارد. این ماشین ها مناسب بارهای با وزن و حجم بالا هستند. همچنین این ماشین ها توسط رانندگان ماهر و توانایی که نسبت به خطرات جاده آگاه هستند رانده می شود.

معمولا باربری با ماشین هایی مانند کامیونت و خاور کار آسانی نیست. چرا که نوع رانندگی با این ماشین ها بسیار متفاوت از ماشین های معمولی و سبک می باشد. طول زیاد این ماشین ها باعث می شود دید راننده کمتر شود. و به همین علت باید از رانندگانی که تجربه ی کافی برای رانندگی با این ماشین ها را دارند استفاده کرد.

باربری شهرک صنعتی چهاردانگه

باربری شهرک صنعتی چهاردانگه به خارج از کشور هم چیزی است که زیاد اتفاق می افتند. این نوع از باربری ها هم معمولا وزن کمی ندارند. ممکن است برای شما این سوال پیش بیاید که آیا با وجود مسائل اخیر گمرک کشور، پیک آموت می تواند ترانزیت خارجی انجام دهد؟ باید به شما بگوییم بله. دلیل اینکه پیک آموت قادر به انجام ترانزیت خارجی می باشد تنها یک مسئله است. آن هم ارتباط داشتن با کشور های اروپایی برای حمل و نقل های بین المللی است.

وانت بار محدوده چهاردانگه
نیسان بار محدوده چهاردانگه

شرکت باربری آموت بسیار تلاش کرده است تا در طول سال ها فعالیت خود برای انجام ترانزیت خارجی و افرادی که قصد واردات و یا صادرات را دارند چاره ای بیاندیشد. به همین دلیل در طی مدت فعالیت خود ارتباط قوی ای را با کشور های اروپایی جهت همکاری برای باربری شهرک صنعتی چهاردانگه به خارج از کشور به وجود آورده است.

باربری آموت بار

همان طور که می بینید ما در این مطلب سعی کرده ایم تا تمامی مطالبی که جهت باربری چهاردانگه مورد نیاز شما ممکن است باشد، بیان کنیم. همچنین درباره ی پیک آموت و خدماتی که این پیک برای شما ارائه میکند را صحبت کردیم. اما اگر موردی در ذهن شما به جا مانده است که در این مطلب گفته نشده است. شما می توانید با پیک آموت تماس بگیرید و سوالات خود را بپرسید.

تمامی نوع باربری که گفته شد توسط پیک آموت برای باربری محدوده سیدخندان  چهاردانگه انجام می شود. اما مسئله ای که بسیار مهم است دادن حس اطمینان و تضمین به سلامت رسیدن بار شما به مقصد می باشد. پیک آموت به واسطه ی مشتری مداری و ایجاد حس اعتماد در مشتریان خود است که سال ها مشغول فعالیت می باشد. بنابراین می توانیم به شما اطمینان دهیم که از سپردن هر نوع باری به پیک آموت پشیمان نمی شوید.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست