باربری چهاردانگه

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری چهاردانگه پیک آموت

باربری چهاردانگه سمت محدوده شهرک صنعتی چهاردانگه شامل باربری خرده بار با وانت بار و نیسان بار باربری شرکت ها است که در پیک آموت انجام می شود.

چهاردانگه یک شهرک صنعتی است.که برای مشاغل آلاینده طراحی شده است. افراد زیادی در مشاغلی مانند ماشین سازی، آهنگری،.آلومینیم و مصنوعات فلزی در این.شهرک صنعتی مشغول به کار هستند.

شهرک صنعتی چهاردانگه خیابان باهنر انتهای خیابان هجدهم آموت بار
55537323 021

از آنجا که چهاردانگه در تهران است، می توان بیان کرد که به بزرگ ترین.بازار مصرف کننده نزدیک است. به همین علت وجود یک شرکت باربری مانند پبک آموت که بتواند حمل و نقل این.منطقه را انجام دهد، بسیار نیاز است. همچنین این شرکت باید ارائه کننده خدمات باربری با  ماشین های مناسب باربری مانند نیسان بار، وانت بار،.کامیونت و خاور باشد تا قادر به حمل هر باری و با هر وزنی باشد.

باربری چهاردانگه با وانت و نیسان بار

باربری سمت چهاردانگه کار آسانی نیست به آن.جهت که بسیاری از مشاغل و صنایع معروف در این شهرک.مشغول به کار هستند. همچنین کار باربری برای این شرکت ها به مراتب سخت.تر حمل اثاثیه منزل یا خرده بار است. برخی از کارخانه های مستقر در چهاردانگه عبارت از ایران خودرو، کیان تایر،.شرکت بوتان، گاز سینجر، رب ستایش است.

قطعا این شرکت ها به دلیل شهرت خود نسبت.به باربری محصولات خود حساس هستند؛ زیرا می خواهند محصولشان به موقع و به.سلامت به دست مشتری برسد. پیک آموت با داشتن سال ها تجربه در امر باربری و حمل.و نقل با ماشین های سنگین مانند نیسان بار، وانت.بار، کامیونت و خاور می تواند انواع باربری را انجام دهد.

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله باربری تهران به ارومیه پیشنهاد می شود.

باربری چهاردانگه

 

انواع باربری در باربری چهاردانگه

در کل ما چهار نوع باربری داریم که این باربری ها عبارت است از:

 • باربری خرده بار
 • باربری اثاثیه منزل
 • باربری شرکت ها، کارخانه ها و انبارها
 • باربری و ترانزیت خارجی

باربری چهاردانگه به جز اینکه انواع باربری را برای شهرک صنعتی چهاردانگه انجام می دهد، آنها را برای شهرک صنعتی صفادشت هم  انجام خواهد داد.

انواع باربری که گفته شد توسط پیک آموت برای باربری چهاردانگه و به سایر شهرها مانندباربری تهران به مشهد و باربری تهران به رشت انجام می شود. در همین راستا مسئله ای که برای پیک آموت بسیار مهم است، دادن حس اطمینان و تضمین به سلامت رسیدن بار شما به مقصد است.

پیک آموت به واسطه مشتری مداری و ایجاد حس اعتماد در مشتریان خود است که سال ها مشغول فعالیت است. بنابراین می توانیم به شما اطمینان دهیم که از سپردن هر نوع باری به پیک آموت پشیمان نخواهید شد.

حمل خرده بار با باربری چهاردانگه

اغلب.شرکت های باربری برای باربری خرده بار از شما کرایه یک بار کامل را دریافت می کند. اما پیک آموت برای رضایت مشتریان خود.شرایط ویژه ای را در رابطه با حمل و نقل خرده بار.و باربری محدوده چهاردانگه اختصاص می دهند.

بنابراین اگر شما قصد جا به جایی خرده بار از چهاردانگه را دارید، می توانید این کار را به پیک آموت بسپارید و به جای پرداخت کرایه یک بار کامل، نصف هزینه را پرداخت کنید. این موضوع می تواند برای بسیاری از کسانی که تنها قصد جا به جایی یک وسیله را دارند، مقرون به صرفه باشد. برای مثال اگر شما برای منزلتان یک ماشین لباسشویی یا یک یخچال خریداری کرده باشید، می توانید به واسطه پیک آموت نصف هزینه باربری آن مسیر را بپردازید.

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله پایانه نیسان بار برگشتی اراک پیشنهاد می شود.

باربری چهاردانگه

حمل اثاثیه منزل با باربری چهاردانگه

شرکت حمل و نقل پیک آموت برای کسانی که قصد جا به جایی به منزل جدید را دارند باربری با وانت بار چهاردانگه را انجام می دهد.

حمل اثاثیه منزل به علت آنکه باید وسایل شکستنی و وسایلی که به راحتی آسیب می بینند با احتیاط کامل حمل شود، بسیار سخت است؛ اما پیک آموت با داشتن رانندگان با تجربه برای حمل اثاثیه این کار را می تواند به مطمئن ترین روش ممکن انجام دهد.

از آن جهت که روش بسته بندی برای آسیب ندیدن در حین باربری بسیار مهم است. شما می توانید از پیک آموت بخواهید تا برای شما کارگر بسته بندی برای باربری چهاردانگه ارائه کند. به این صورت شما دیگر نگرانی از آسیب دیدن اثاثیه خود ندارید.

باربری در محدوده چهاردانگه

همان طور که در ابتدای این مطلب گفتیم شهرک صنعتی چهاردانگه دارای شرکت های صنعتی بزرگی است. بنابراین باربری برای این شرکت ها در اندازه خرده بار یا اثاثیه منزل نیست؛ یعنی برای حمل بار این شرکت ها به ماشین های سنگین تر و بزرگ تر از وانت بار چهاردانگه نیاز است.

پیک آموت برای باربری محدوده چهاردانگه ماشین های باربری مناسبی مانند کامیونت و خاور نیز دارد. این ماشین ها مناسب بارهای با وزن و حجم بالا هستند. همچنین این ماشین ها توسط رانندگان ماهر و توانایی که نسبت به خطرات جاده آگاه هستند، رانده می شود.

معمولا باربری با ماشین هایی مانند کامیونت و خاور کار آسانی نیست؛ زیرا نوع رانندگی با این ماشین ها بسیار متفاوت از ماشین های معمولی و سبک است. طول زیاد این ماشین ها باعث می شود، دید راننده کمتر شود. به همین علت باید از رانندگانی که تجربه کافی برای رانندگی با این ماشین ها را دارند، استفاده کرد.

ترانزیت با باربری چهاردانگه

باربری چهاردانگه به خارج از کشور هم چیزی است که زیاد اتفاق می افتند. این نوع از باربری ها هم معمولا وزن کمی ندارند. ممکن است برای شما این سوال پیش بیاید که آیا با وجود مسائل اخیر گمرک کشور، پیک آموت می تواند ترانزیت خارجی انجام دهد؟ باید به شما بگوییم بله. دلیل اینکه پیک آموت قادر به انجام ترانزیت خارجی می باشد تنها یک مسئله است. آن هم ارتباط داشتن با کشورهای اروپایی برای حمل و نقل های بین المللی است.

شرکت باربری پیک آموت بسیار تلاش کرده است تا در طول سال ها فعالیت خود برای انجام ترانزیت خارجی و افرادی که قصد واردات یا صادرات را دارند، چاره ای بیندیشد. به همین دلیل در طی مدت فعالیت خود ارتباط قوی ای را با کشورهای اروپایی جهت همکاری برای باربری چهاردانگه به خارج از کشور به وجود آورده است.

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله باربری تهران پیشنهاد می شود.

وانت بار محدوده چهاردانگه

پیک آموت، ارائه کننده خدمات باربری وانت و نیسان بار در تهران و شهرستان ها

باربری نیسان بار پیک آموت به صورت شبانه روزی در سراسر شهر تهران و شهرستانها به صورت تخصصی آماده ارائه خدمات در زمینه های حمل اثاثیه منزل، باربری تهران به شهرستان و باربری وانت بار است.

خدمات پیک آموت عبارت است از:

 • کاهش کل مقدار زمان لازم برای امور اسباب کشی
 •  بسته بندی لوازم حساس و قیمتی به صورت ویژه برای محافظت بیشتر
 • اعزام نیروی ورزیده و ماهر به تمامی مناطق تهران بزرگ
 • ارسال خودروی مجهز با کلیه امکانات و راننده مجرب و حرفه ای
 • بسته بندی اثاثیه منزل با متد روز دنیا و قیمت بسیار مناسب
 • راهنمایی و مشاوره امور باربری به صورت شبانه روزی
 • افزایش سرعت در حمل بار و اثاثیه و چیدمان لوازم در محل جدید
 • باربری بین شهری از تهران به سایر نقاط کشور
 • رعایت حقوق مشتریان برای جلب رضایت و اعتماد آنها

شما می توانید برای آگاهی بیشتر از خدمات و ارتباط با دفتر مرکزی آموت بار با شماره 02188520204 تماس بگیرید.

مطالب مرتبط دیگر