باربری کازرون

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار

02152901

کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری کازرون پیک آموت

باربری کازرون یکی از نمایندگی های باربری پیک آموت است که تمام خدمات باربری را به صورت شبانه روزی به مشتریان گرامی ارائه می دهد.

کازرون یکی از شهرهای استان فارس است که دارای آثار تاریخی بسیاری است. این شهر از لحاظ جمعیت یکی از شهرهای پرجمعیت محسوب می شود.

کازرون از لحاظ اقتصادی بر پایه کشاورزی، دامداری و صنایع استوار است. از محصولات آن می توان به گندم، پنبه، تره بار (مانند گوجه، زیتون، پرتقال) و فرآورده های دامی اشاره کرد. در این شهر کشاورزی به صورت صنعتی و سنتی انجام می شود.

در کازرون استخراج نفت، نیروگاه، پتروشیمی و شهرک های صنعتی وجود دارد. بنابراین ترابری از موارد بسیار مهم در این شهر محسوب می شود. راه های اصلی و مهم این شهر راه کازرون به شیراز، کازرون به بوشهر، کازرون به نورآباد ممسنی و کازرون به فراشبند است.

در همین راستا می توان بیان داشت که برای باربری در این شهر می توان از باربری کازرون تحت نظارت پیک آموت استفاده کرد. این باربری با داشتن انواع ماشین باربری سبک (مانند نیسان بار، وانت بار)، نیمه سنگین (خاور، کامیونت) و سنگین (تریلی و…) و رانندگان با تجربه یکی از معتبرترین باربری های کشور است.

برای ارتباط با باربری کازرون می توانید با شماره تلفن 09173505563 تماس بگیرید. 

برای استفاده از باربری کازرون می توانید در سامانه پیک آموت اعلام بار کنید تا در زمان دلخواه شما ماشین باربری با توجه به نوع بار و حجم بار برای شما ارسال شود.

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله باربری شیراز پیشنهاد می شود.

خدمات باربری کازرون

خدمات باربری کازرون

 باربری کازرون تمام امور باربری را به صورت تخصصی انجام می دهد. برخی از خدمات این باربری حمل اثاثیه منزل درون شهری و بین شهری، حمل خرده بار به تهران و سایر شهرستان ها، باربری وسایل سنگین و کنارباری را انجام می دهد.

پیک آموت آماده ارائه خدمات باربری با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت است.

حمل اثاثیه منزل با باربری کازرون

اسباب کشی یکی از باربری های حساس است که باید برای انجام آن، نکات و اصول بسیاری رعایت شود. باربری کازرون تمام موارد مربوط به اسباب کشی را انجام می دهد؛ به این صورت که قبل از باربری، نیروهای ماهر برای بسته بندی وسایل به صورت اصولی ارسال می شود. این کار مانع آسیب رساندن به وسایل (به خصوص وسایل شکستنی و حساس) می شود.

حمل اثاثیه منزل در باربری کازرون با انواع ماشین باربری مانند کامیونت و خاور (مسقف و کف موکت) انجام می شود.

نیروهای با تجربه باربری برای حمل وسایل به خصوص وسایل سنگین مثل یخچال و لباسشویی یکی دیگر از خدمات این باربری است.

حمل خرده بار با باربری کازرون

حمل کالاهایی مانند ماشین ظرفشویی یا یخچال نیازمند استفاده از یک ماشین باربری مانند نیسان بار به صورت دربستی است؛ ولی در باربری کازرون این کار را با عنوان حمل خرده بار انجام می دهد. به این صورت که تنها کرایه حمل کالا را گرفته و در مقصد موردنظر تحویل داده می شود.

برای حمل خرده بار نیز مانند تمام امور باربری به درخواست مشتری، بیمه نامه صادر می شود و در صورت بروز آسیب، خسارت آن به صورت کامل پرداخت خواهد شد.

پیشنهاد پیک آموت: مشاهده لیست نمایندگی های وانت و نیسان بار پیک آموت

باربری کازرون به اصفهان

باربری کازرون به اصفهان

در این باربری تمام امور باربری از کازرون به اصفهان و سایر شهرها مانند کازرون به تهران نیز انجام می شود. باربری بین شهری به علت بعد مسافت های متفاوت نیازمند یک ماشین باربری سالم از لحاظ فنی و راننده با تجربه است. باربری ایمن، یکی از مواردی است که موجب تمایز باربری های مختلف می شود.

در باربری کازرون، قبل از انجام باربری، حتما از لحاظ فنی بررسی می شود تا مشکلی برای بار پیش نیامده و بار در زمان مشخص به مقصد برسد. همچنین از رانندگان آشنا به مسیر استفاده می شود که در انتخاب مسیرهای مطمئن با تجربه هستند. بر همین اساس با خیال راحت می توانید از باربری کازرون پیک آموت برای حمل بار به اصفهان و سایر شهرهای ایران استفاده کنید.

پیک آموت با داشتن 32 نمایندگی در سراسر کشور، جزو برترین ناوگان سبک در ایران است.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفتر مرکزی آموت بار تماس بگیرید.

مطالب مرتبط دیگر

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.