باربری کرتی و جهلو و لیردف هرمزگان

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری کرتی و جهلو و لیردف

خدمات باربری اثاثیه منزل، حمل کنار، حمل لوازم غذایی و دیگر خدمات باربری کرتی و جهلو و لیردف توسط شرکت باربری پیک آموت با بروزترین خدمات انجام می شود. شما می توانید جهت رزرو ماشین باربری مورد نیاز خود با نمایندگی پیک آموت در هرمزگان با شماره 09173505563 تماس بگیرید و از خدمات این شرکت به صورت ویژه و شبانه روزی بهره مند شوید.

کرتی روستایی در دهستان پیوشک بخش لیردف شهرستان جاسک در استان هرمزگان ایران است که حدود 1500 نفر جمعیت دارد. روستای جهلو نیز همانند روستای کرتی در دهستان پیوشک لیردف شهرستان جاسک قرار گرفته است که حدود 700 نفر جمعیت دارد.

لیردف نیز در بخش لیردف شهرستان جاسک استان هرمزگان می باشد که طبق آخرین سرشماری جمعیت این شهر حدود 2700 نفر بوده است. برای دریافت و اطلاعات لازم جهت باربری کرتی و جهلو و لیردف به سایر شهرها و استان های کشور نظیر تهران، کرمان، شیراز، اهواز و سایر شهرستان ها با ما همراه باشید.

مقالات بیشتر: باربری رضاآباد و حصار گرم خان خراسان شمالی

حمل اثاثیه منزل کرتی و جهلو و لیردف

حمل اثاثیه منزل یکی از پردردسر ترین و زمان بر ترین امور باربری می باشد. میزان زمانی که برای بسته بندی و بارگیری اثاثیه منزل باید در نظر بگیرید خیلی بیشتر از زمان بارگیری و باربری آن می باشد.

بسته بندی اثاثیه منزل نیاز به مهارت و تخصص دارد. چراکه در صورت بسته بندی غیراصولی ممکن بار شما در هنگام بارگیری و باربری دچار آسیب شود. به همین منظور شرکت باربری پیک آموت با ارسال پرسنل بسته بندی تمامی لوازم منزل شمارا به روش کاملا اصولی و مطئن جابجا می کنند.

باربری کرتی و جهلو و لیردف

بسته بندی اثاثیه منزل با استفاده از کارتن های مخصوص با ابعاد مختلف و نایلون های حبابدار انجام می شود. بهره گیری از پرسنل بسته بندی پیک آموت هم در زمان و هم در میزان خستگی شما تأثیرگذار خواهد بود. همچنین نگرانی شما از جانب آسیب رسیدن بار کمتر خواهد شد.

پس از بسته بندی می توانید با مشاورین ما در ارتباط باشید و با توجه به حجم و وزن بار خود ماشین باربری مورد نیاز خود را دریافت نمائید. شرکت باربری پیک آموت به راحتی لوازم منزل شما را جابجا می کند و شما می توانید با خیالی آسوده خدمات باربری اثاثیه منزل خود را به ما بسپارید.

مقالات: باربری زیارت و لوجلی و قوشخانه خراسان شمالی

نیسان بار و وانت بار کرتی و جهلو و لیردف

خدمات نیسان بار و وانت بار در روستا کرتی و جهلو شامل بارهایی می باشد که وزن آنها 2 الی 2 تن و 200 می باشد. البته لازم به ذکر است که حجم بار نیز باید به اندازه اتاق نیسان باشد.

اگر بار شما وزن و حجم بیشتر از نیسان داشته باشد می توانید آن را با دو نیسان حمل کنید. در غیر این صورت باید بار را با ماشین های بزرگ تر مانند خاور، کامیونت، تریلی و … حمل کنید. خدمات نیسان بار به صورت دربستی و ویژه ای تری نسبت به سایر همکاران باربری انجام می شود.

این شرکت دارای بیش از 38.000 راننده نیسان فعال در سراسر کشور می باشد که می توانید از هر کجای ایران و ارتباط با نمایندگی شهر خود از خدمات نیسان بار این شرکت بهره مند شوید.

جهت کارشناسی و مشاوره بیشتر خدمات باربری در کرتی و جهلو و لیردف و سایر شهرستان های استان هرمزگان می توانید با شماره 09173505563 در تماس باشید و از خدمات این شرکت به صورت ویژه بهره مند شوید.

باربری کرتی و جهلو و لیردف به تهران

از سه مسیر می توان خدمات باربری کرتی و جهلو و لیردف به تهران را انجام داد که این سه مسیر شامل موارد زیر می باشد:

باربری کرتی و جهلو و لیردف

 • مسیر اول شامل 1600 کیلومتر است که از نظر زمانی 17 ساعت و 20 دقیقه فاصله زمانی دارد. این مسیر از کرتی به سمت بندرعباس، سیرجان، یزد، کاشان و قم ادامه دارد که در انتها به تهران ختم می شود.

 • مسیر دوم 1700 کیلومتر می باشد که حدود 19 ساعت فاصله زمانی دارد. که مانند مسیر اول تا سیرجان ادامه دارد و پس از عبور از شهر اصفهان مجددا مانند مسیر اول از کاشان و قم به تهران ختم می شود.
 • مسیر سوم حدود 1690 کیلومتر فاصله دارد که از نظر زمانی 19 ساعت فاصله زمانی دارد. این مسیر از سمت جهلو و لیردف به سمت جیرفت و رفسنجان ادامه دارد و پس از آن مانند مسیر اول به سمت تهران ادامه دارد.

تمامی رانندگان شرکت باربری پیک آموت با توجه به شرایط جوی و ترافیک حمل و نقل جاده ای یک مسیر را جهت تسریع در زمان باربری انتخاب می کنند. همچنین از چادر برزنتی جهت جلوگیری از آسیب رسیدن به بار در زمان بارندگی برف و باران استفاده می شود.

مقالات: باربری تیتکانلو و رزمغان خراسان شمالی

هزینه و خدمات باربری کرتی و جهلو و لیردف

تعرفه و قیمت باربری کرتی و جهلو و لیردف به تهران ، کرج، اصفهان و سایر استان ها و شهرستان ها ثابت نیست و با توجه به عواملی مشخص می شود که این عوامل شامل موارد زیر می باشد:

 • نوع بار
 • حجم بار
 • وزن بار
 • ارزش بار
 • بیمه بار
 • فاصله مبدأ تا مقصد
 • تعداد ماشین های باربری
 • نوع ماشین باربری

و غیره.

از خدمات این شرکت می توان به ارائه بیمه نامه و بارنامه رسمی و دولتی ، ارائه خدمات به صورت شبانه روزی ، تضمین کیفیت و سلامت کالا در زمان باربری و غیره اشاره کرد.

شما می توانید برای مشاوره بیشتر و اطلاع از تعرفه باربری خود با ما در ارتباط باشید.

شرکت باربری پیک آموت پس از 3 دهه تجربه درخشان در زمینه باربری موفق به راه اندازی بیش از 34 نمایندگی رسمی و مجاز در سراسر کشور شده است که به صورت شبانه روزی مشغول به فعالیت هستند.

برای دریافت خدمات باربری در شهر و استان خود می توانید به صفحه تماس با ما سایت مراجعه نمائید و پس از ارتباط با نمایندگی شهر مورد نظر خود از خدمات این شرکت بهره مند شوید.

پیک آموت در تلاش است تا با ارائه بهترین خدمات باربری در تمامی شهرها و استان ها، رضایت تمامی مردم عزیز کشور را جلب نماید.

مطالب مرتبط دیگر