تعرفه باربری کلاردشت

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
تعرفه باربری کلاردشت

تعرفه باربری کلاردشت به تهران با توجه به عوامل موثر بر باربری و نرخ اتحادیه باربری محاسبه می شود. باربری از کلاردشت به شیراز از دیگر خدمات گروه حمل و نقل پیک آموت است که باربری برای این شهر شامل حمل بار صنعتی و تولیدی، حمل اثاثیه منزل، حمل خرده بار، حمل محصولات کشاورزی و تولیدی می شود.

یبابل میدان کیا حمل و نقل آموت
09114125735

تعرفه باربری کلاردشت

مبدأ

مقصد

نوع خودرو

تعرفه باربری

کلاردشت

تهران

نیسان

کلاردشت

اهواز

خاور

کلاردشت

شیراز

کامیون

کلاردشت

یزد

کامیونت

کلاردشت

رشت

تریلی

کلاردشت

مازندران

تریلی 18 چرخ

کلاردشت

تبریز

خاور کمپرسی

کلاردشت

اردبیل

جرثقیل دار

کلاردشت

قزوین

خاور مسقف

کلاردشت

بوشهر

خاور یخچال دار

کلاردشت

گیلان

وانت کمپرسی

کلاردشت

سمنان

تریلی کفی

کلاردشت

اصفهان

خاور موتور سیکلت بر

کلاردشت

مشهد

خاور کفی

نرخ کرایه باربری کلاردشت

هزینه باربری به دلیل متغیر بودن عواملی مانند نوع بار، وزن بار، حجم بار، زمان بارگیری و نوع ماشین و تجهیزات آن محاسبه می شود. بنابراین نرخ ثابت برای حمل انواع بار وجود ندارد. همچنین بار می تواند به صورت خرده بار با نیسان بار و وانت بار یا خاور انجام شود. در این باربری حمل خرده بار نیازی به استفاده از نیسان بار به صورت دربستی نخواهد بود و تنها هزینه بار از مشتریان دریافت می شود.

تعرفه باربری در حمل و نقل پیک آموت با توجه به نرخ اتحادیه باربری و عوامل موثر بر حمل بار محاسبه می شود. به این صورت که امکان قیمت نهایی با توجه به مشخصات محموله و خدمات مورد نیاز برای حمل ممکن خواهد بود، بنابراین نمی توان برای حمل انواع بار با ویژگی های متفاوت تعرفه ثابت در نظر گرفت. برای اطلاع از نرخ دقیق باربری در مجموعه باربری پیک آموت می توانید با پشتیبانی تماس بگیرید و از قیمت دقیق آن مطلع شوید.

پیک آموت با داشتن سال ها تجربه در زمینه باربری بین شهری و بیش از 34 نماینده رسمی در مراکز استان ها و 70 هزار راننده فعال در سراسر کشور می کوشد که خدمات خود را با بالاترین کیفیت به متقاضیان حمل و نقل بین شهری ارائه دهد و همواره در تلاش است که نرخ باربری را در پایین ترین حد خود نگه دارد. بنابراین اگر شما مشتریان گرامی در جستجوی یک باربری ایمن و مقرون به صرفه هستید، پیشنهاد می شود آن را به مجموعه باربری پیک آموت بسپارید و مطمئن باشید که تمام مراحل به صورت کاملا ایمن و حرفه ای انجام می شود.

همچنین لازم به ذکر است گروه حمل و نقل پیک آموت با داشتن نیروهای فعال و متخصص در زمینه حمل بار و بسته بندی، آماده انجام همه امور باربری به صورت کاملا ایمن و حرفه ای توسط رانندگان با تجربه و مجهزترین ماشین های باربری است. برهمین اساس شما مشتریان گرامی می توانید با خیال راحت حمل و نقل انواع محموله خود را با پیک آموت انجام دهید، بدون اینکه دغدغه ای در زمینه باربری بین شهری داشته باشید.

برای اطلاع دقیق از تعرفه باربری کلاردشت می توانید با شماره 09114125735 تماس حاصل فرمایید.

همچنین نرخ و قیمت باربری در گروه حمل و نقل پیک آموت به عواملی مانند صدور بارنامه هوشمند و بیمه بار بستگی دارد. بیمه کردن یا نکردن بار به اختیار صاحب بار  است. با بیمه کردن بار نگرانی صاحب بار از نظر خسارت یا آسیب دیدگی برطرف خواهد شد؛ زیرا در صورت  آسیب به بار، بیمه تمامی هزینه خسارت وارد شده به بار را پرداخت می کند.

بارنامه برای صاحب بار به منزله سند مالکیت است که بارنامه در گروه حمل و نقل پیک آموت به صورت سیستمی صادر می شود و در صدور بارنامه خطای دست به شدت کاهش یافته است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه باربری بین شهری می توانید با دفتر مرکزی باربری تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط دیگر