تعرفه باربری کلاردشت به تهران و به نقاط مختلف کشور به صورت نیسان بار و وانت بار و همچنین خاور و کامیونت انجام می شود . باربری از کلاردشت به شیراز از دیگر خدمات باربری آموت بار می باشد که باربری برای این شهر شامل حمل بار صنعتی ، ترانزیت و … می باشد.

ماشین های آموت بار

آموت بار از ماشین های نیمه سنگین ( نیسان ، خاور ) تا ماشین های سنگین ( تریلی ، کشنده ) را پشتیبانی میکند فقط کافیست بار خود را در این سامانه اعلام کنید تا بارگیری و باربری شما با ماشین مورد نیاز صورت گیرد.

 

تعرفه باربری کلاردشت

مبدأ

مقصد

نوع خودرو

تعرفه باربری

کلاردشت

تهران

نیسان

کلاردشت

اهواز

خاور

کلاردشت

شیراز

کامیون

کلاردشت

یزد

کامیونت

کلاردشت

رشت

تریلی

کلاردشت

مازندران

تریلی 18 چرخ

کلاردشت

تبریز

خاور کمپرسی

کلاردشت

اردبیل

جرثقیلدار

کلاردشت

قزوین

خاور مسقف

کلاردشت

بوشهر

خاور یخچال دار

کلاردشت

گیلان

وانت کمپرسی

کلاردشت

سمنان

تریلی کفی

کلاردشت

اصفهان

خاور موتور سیکلت بر

کلاردشت

مشهد

خاور کفی

آموت بار تمامی خودروها از نیسان تا تریلی را برای تمامی شهرستان ها ارسال می کند.

 

هزینه باربری

هزینه باربری به دلیل متغیر بودن عواملی چون نوع بار ، وزن بار ، حجم بار ، زمان بارگیری ، نوع ماشین برای باربری هزینه ثابتی ندارد و همچنین بار می تواند به صورت خورده بار با نیسان بار و وانت بار و یا خاور انجام شود.

همچنین نرخ و قیمت باربری آموت بار به عواملی چون صدور بارنامه دولتی و بیمه بار بستگی دارد. بیمه کردن یا نکردن بار به اختیار صاحب بار می باشد.با بیمه کردن بار نگرانی صاحب بار از نظر خسارت و یا آسیب دیدگی برطرف خواهد شد زیرا در صورت  آسیب دیدگی بار بیمه تمامی هزینه خسارت وارد شده به بار را پرداخت می کند.

بارنامه برای صاحب بار به منزله ی سند مالکیت می باشد که بارنامه در سامانه باربری آموت بار بصورت سیستمی صادر می شود و در صدور بارنامه خطای دست بشدت کاش یافته است.

 

برای اطلاع دقیق از تعرفه باربری سامانه باربری آموت بار با مشاورین ما به شماره 02188520204 تماس حاصل فرمایید.

 

 

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست