باربری یکدار و جاسک کهنه هرمزگان

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری یکدار و جاسک کهنه

خدمات باربری یکدار و جاسک کهنه از خدمات ویژه باربری پیک آموت می باشد که در استان هرمزگان انجام می شود. خدمات حمل اثاثیه منزل، حمل کنارباری، حمل بار بین استانی از خدماتی است که شرکت باربری پیک آموت در اختیار مشتریان خود قرار داده است. شما می توانید برای دریافت خدمات باربری یکدار و جاسک کهنه و دیگر شهرهای استان هرمزگان با شماره 09173505563 تماس بگیرید.

یکدار روستایی در دهستان گابریک بخش مرکزی شهرستان جاسک می باشد که طبق آخرین سرشماری حدود 480 نفر جمعیت داشته است. جاسک کهنه نیز روستایی در دهستان جاسک بخش مرکزی شهرستان جاسک می باشد که دارای 1600 نفر جمعیت داشته است.

شما می توانید تمامی خدمات باربری در استان هرمزگان را به شرکت باربری پیک آموت بسپارید و از خدمات این شرکت به صورت ویژه بهره مند شوید. همچنین می توانید در صورت عدم پاسخگویی با دفتر مرکزی در تهران با شماره 02188520204 تماس بگیرید.

مقالات بیشتر: باربری کرتی و جهلو و لیردف استان هرمزگان

باربری یکدار و جاسک کهنه به تهران

از سه مسیر می توان خدمات باربری یکدار و جاسک کهنه به تهران را انجام داد که این سه مسیر شامل موارد زیر می باشد:

باربری یکدار و جاسک کهنه

 • مسیر اول شامل 1645 کیلومتر است که از نظر زمانی 17 ساعت و 55 دقیقه فاصله زمانی دارد. این مسیر از یکدار به سمت بندرعباس، سیرجان، یزد، کاشان و قم ادامه دارد که در انتها به تهران ختم می شود.
 • مسیر دوم 1760 کیلومتر می باشد که حدود 19 ساعت ساعت و 45 دقیقه فاصله زمانی دارد. که مانند مسیر اول تا سیرجان ادامه دارد و پس از عبور از شهر اصفهان مجددا مانند مسیر اول از کاشان و قم به تهران ختم می شود.
 • مسیر سوم حدود 1745 کیلومتر فاصله دارد که از نظر زمانی 19 ساعت 35 دقیقه فاصله زمانی دارد. این مسیر از سمت جاسک کهنه به سمت جیرفت و رفسنجان ادامه دارد و پس از آن مانند مسیر اول به سمت تهران ادامه دارد.

تمامی رانندگان شرکت باربری پیک آموت با توجه به شرایط جوی و ترافیک حمل و نقل جاده ای یک مسیر را جهت تسریع در زمان باربری انتخاب می کنند. همچنین از چادر برزنتی جهت جلوگیری از آسیب رسیدن به بار در زمان بارندگی برف و باران استفاده می شود.

مقالات: باربری رضاآباد و حصار گرم خان خراسان شمالی

باربری نیسان یکدار و جاسک کهنه

بسیاری از کارخانه دارها با توجه به برگزاری نمایشگاه محصولات خود را برای دیده شدن وارد نمایشگاه ها میکنند. برای مثال لوازم برقی وارد نمایشگاه ها می شوند تا مردم برای دیدن این محصولات جدید به نمایشگاه بیایند و پس از رویت خرید خود را آغاز کنند.

همچنین نمایشگاه مواد غذایی و یا مبلمان هم به همین صورت فعالیت می کنند. باربری پیک آموت برای راحتی شما ماشین های باربری برای حمل بار از نمایشگاه ارسال می کند. برای اطلاع از پایانه باربری و لیست باربری های هرمزگان می توانید با شماره 09173505563 و برای اطلاع دقیق از تعرفه باربری خود نیز می توانید با شرکت باربری پیک آموت تماس بگیرید و تعرفه باربری خود از یکدار و جاسک کهنه به شهرستان های دیگر کشور را از مشاورین ما بپرسید.

پیک آموت در تمامی مناطق استان هرمزگان نمایندگی خود را راه اندازی کرده است که به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به مردم عزیز کشور می باشد. شما می توانید برای ارسال محصولات خود و یا مشاوره با نمایندگی منطقه خود و یا دفتر مرکزی پیک آموت با شماره 02188520204  تماس بگیرید.

ماشین و هزینه های باربری یکدار و جاسک کهنه

ماشین های باربری پیک آموت در یکدار و جاسک کهنه شامل موارد زیر می باشد:

شرکت باربری پیک آموت دارای 38.000 راننده نیسان و دیگر خودروهای باربری می باشد که به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات باربری در شهرستان های استان هرمزگان و دیگر شهرها و استان های کشور می باشد. شما می توانید با توجه به بار خود از ماشین های سبک ( نیسان، خاور ) و ماشین های باربری سنگین ( کامیون، تریلی ) را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

هزینه باربری نیز با توجه به عوامل مختلفی مشخص می شود که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • نوع بار
 • حجم بار
 • وزن بار
 • ارزش بار
 • بیمه باربری
 • فاصله مبدأ تا مقصد
 • تعداد ماشین های باربری
 • نوع ماشین باربری

و غیره. بیمه باربری یکی از مواردی می باشد که بر قیمت باربری اثرگذار خواهد بود. بیمه شدن بار با توجه به نیاز صاحب بار انجام می شود و در صورت عدم لزوم بار بیمه نمی شود.

پیشنهاد پیک آموت بیمه شدن بار می باشد. چراکه در صورت آسیب رسیدن به بار، بیمه تمامی خسارت وارد شده به بار را پرداخت می کند.

مقالات: باربری زیارت و لوجلی و قوشخانه خراسان شمالی

حمل اثاثیه منزل یکدار و جاسک کهنه

اسباب کشی از زمان های قدیم تا کنون برای خانواده ها موضوعی زمان بر و سخت بوده است. چراکه بسته بندی لوازم منزل، بارگیری و تخلیه بار در مقصد جدید زمان زیادی را میگیرد. ما برای صرفه جویی در زمان بسته بندی لوازم منزل خود برای شما پرسنل بسته بندی جهت بهبود در عملکرد بسته بندی ارسال میکنیم.

باربری یکدار و جاسک کهنه

دقت و مهارت زیاد کارکنان ما باعث می شود که شما به هیچ عنوان دچار سردرگمی یا گم شدن وسایلتان نشوید. برای اولین بار تیم پیک آموت اسباب کشی بدون هیچ نگرانی را برای شما انجام خواهد داد.

قبل از حمل اثاثیه منزل باید به چند نکته مهم توجه کرد. اولین نکته انتخاب باربری مناسب و مطمئن برای بارگیری و باربری می باشد. همچنین باربری باید دارای پرسنل حرفه ای باشد. از باربری بخواهید تا با ارائه کارتن جعبه، لوازم شما بهتر بسته بندی شوند.

پس از بسته بندی لوازم منزل ترجیحا با ماژیک یا خودکار به صورت بزرگ روی جعبه نوع وسیله ای که قرار داده اید. را بنویسید تا کارکنان بدانند چه چیزی را حمل می کنند. خدمات باربری اثاثیه منزل را می توانید به راحتی با کمک از از پرسنل بسته بندی پیک آموت انجام دهید.

پایانه باربری یکدار و جاسک کهنه

شرکت حمل و نقل پیک آموت با 30 سال سابقه درخشان در زمینه حمل و نقل و ارائه خدمات باربری و با در اختیار داشتن بیش از 38.000 راننده نیسان فعال در سراسر کشور با افتخار کامل ترین ناوگان حمل سبک بار در کشور می باشد. همچنین این شرکت موفق به راه اندازی 34 نمایندگی در.سراسر کشور شده است که به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به مردم عزیز کشور می باشند.

برای ارتباط با پایانه باربری پیک آموت در شهرستان خود به صفحه تماس با ما سایت مراجعه نمائید. همچنین می توانید برای ارتباط با پایانه باربری پیک آموت در تهران با شماره 02155537323 در ارتباط باشید.

مطالب مرتبط دیگر