بزرگ ترین گروه اعلام بار نیسان در ایران

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
بزرگ ترین گروه اعلام بار نیسان در ایران

گروه حمل و نقل پیک آموت به عنوان بزرگ ترین گروه اعلام بار نیسان در ایران شناخته می شود، با استفاده از آن رانندگان نیسان بار می توانند به صورت روزانه از حمل بار آگاه شوند و با توجه به شرایط خود باربری بین شهری در نزدیک ترین نقطه به خود را انتخاب کنند.

درواقع می توان بیان کرد که مجموعه پیک آموت با ایجاد کانال تلگرام (با حدود 64000 هزار عضو از رانندگان) برای اعلام بار، این امکان را برای متقاضیان حمل بار فراهم آورده است که در هر جایی از کشور هستند، بتوانند از خدمات باربری استفاده کنند. همچنین رانندگان نیسان بار در سراسر کشور می توانند عضو گروه اعلام بار نیسان پیک آموت شوند تا از این طریق درباره نیاز متقاضیان باربری اطلاعات لازم خود را کسب کنند و متناسب با شرایط خود یکی از آنها را انتخاب و برای انجام باربری اقدام کنند.

برای کسب اطلاعات لازم درباره گروه اعلام بار نیسان در ایران می توانید به کانال تلگرام t.me/amutbar_group مراجعه کنید یا با شماره تلفن 02152901 تماس حاصل فرمایید.

بزرگ ترین گروه اعلام بار نیسان بار در ایران

بزرگ ترین گروه اعلام بار نیسان در ایران

از میان بزرگ ترین گروه اعلام بار نیسان بار در ایران می توان گروه حمل و نقل پیک آموت اشاره کرد که با داشتن بیش از 20 سال سابقه در زمینه باربری تهران به شهرستان با نیسان بار و 64000 راننده در تمام نقاط ایران موجب ایجاد شبکه ای گسترده از ناوگان سبک بار در سراسر کشور شده است.

این مجموعه به صورت شبانه روزی و کاملا حرفه ای با رعایت تمام استانداردهای لازم برای باربری بین شهری آماده ارائه بهترین خدمات باربری با پایین ترین نرخ باربری به مشتریان گرامی است.

برای استفاده از خدمات باربری می توانید با پشتیبانی پیک آموت تماس گرفته و بعد از استعلام قیمت، درخواست حمل بار خود را ثبت کنید. پشتیبانی این باربری به صورت 24 ساعته و در تمام روزهای هفته آماده پاسخگویی به متقاضیان حمل بار است.

خدمات باربری نیسان بار

از میان خدمات باربری پیک آموت به عنوان بزرگ ترین گروه اعلام بار نیسان بار در ایران می توان به صدور بارنامه هوشمند برای تمام امور باربری اشاره کرد. در این مجموعه حمل و نقل مشتریان می توانند با استفاده از این بارنامه با توجه به کد رهگیری روی بارنامه از وضعیت بار خود به صورت آنلاین مطلع شوند و دیگر دغدغه ای درباره حمل بار خود نداشته و مطمئن باشند که بار آنها به صورت کاملا سالم به مقصد می رسد.

از دیگر خدمات پیک آموت صدور بیمه نامه معتبر با توجه به ارزش بار برای افزایش ایمنی در باربری بین شهری است که با درخواست مشتریان برای حمل انواع بار انجام می شود. مشتریان با استفاده از آن می توانند در صورت بروز آسیب به بار به علت حوادث مختلف، خسارت بار خود را به صورت کامل دریافت کنند.

حمل اثاثیه منزل با بزرگ ترین گروه حمل و نقل بین شهری

حمل اثاثیه منزل با بزرگ ترین گروه حمل و نقل بین شهری

در این باربری برای حمل اثاثیه منزل نیز خدمات ویژه مانند اعزام کارگر باربری و بسته بندی ماهر ارائه می شود. به این صورت که مشتریان با استفاده از این خدمات، خیالشان از بابت اسباب کشی بین شهری راحت خواهد بود؛ زیرا بسته بندی وسایل با رعایت استانداردهای لازم و تجهیزات مدرن توسط نیروهای با تجربه انجام می شود و حمل وسایل منزل نیز با کارگران ماهر در زمینه حمل بار صورت می گیرد.

لازم به ذکر است که حمل اثاثیه منزل در گروه حمل و نقل پیک آموت با ماشین های باربری مانند نیسان بار و کامیونت مسقف و دارای تجهیزات لازم برای اسباب کشی انجام می شود.

پیک آموت، بهترین باربری بین شهری با نیسان بار

در گروه حمل و نقل پیک آموت تمام امور باربری با نیسان بار به صورت شبانه روزی و در تمام روزهای هفته (حتی روزهای تعطیل) صورت می گیرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه باربری بین شهری می توانید با دفتر مرکزی باربری تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط دیگر